19 Ocak 2018 Cuma Beyaz Show Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Katılacak?

19 Ocak 2018 Cuma Beyaz Show Konukları Kimler Hangi Üniversiteler Katılacak?… Beyaz Show programı cuma akşamları kanald ekranlarında yayınlanıyor. Ancak geçen hafta yılbaşı sebebiyle yeni bölümü yayınlanmadı. Hatta iki haftadır Beyaz Show yeni bölümü yayınlanmıyor. 29 Aralık cuma ve 5 Ocak cuma akşamı yayınlanmayan Beyaz Show da yeni hafta merakla bekleniyordu.

Kanal D’nin fenomen programı ‘Beyaz Show’un bu haftaki konukları belli oldu! Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla ekranlara gelen programa bu hafta Pamela Spence, Sarp Apak, İrem Sak, Ahmet Mümtaz Taylan ve Alper Kul konuk olacak.

Geçen hafta yeni bölümü yayınlanan Beyaz Show bomba gibi döndü. Konukları birbirinden ünlü ve gençlere hitap eden eğlence programı yine gülmekten kırdı geçirdi. Beyaz Show da geçen hafta konukları da çok komikti. Bu yüzden yeni hafta konukları da Beyaz Show yeni bölümü biter bitmez merak edilmeye başlanıyor.

Beyaz Show 19 Ocak cuma programı konukları kimler olacak? Beyaz show da geçen hafta Deliha filminin her şeyi olan Gupse Özay vardı.Gupse Özay yeni filmini tanıtmaya geldi ancak her haliyle komik olan oyuncu seyirciden tam not aldı. Şarkıcı Koray Avcı muhteşem performanslarıyla kulaklarımıza hitap ederken Deliha filminin diğer başrolleri Eda Ece Eda Ece, Aksel Bonfilde gözlere hitap etti…

Beyaz Show da geçen hafta kanald haber spikeri Gözde Atasoy Kökçüde konuktu. Ve haberciliğe dair detayları paylaştı seyirciyle. Beyaz Show evlerinize konuk oluyor ev samimiyetiyle edilen muhabbetlerde Beyaz show’u yılların programı yapıyor. Beyaz Show 19 ocak cuma akşamı yayınlanacak bölümü ile de çok sevilecek. Konukları paylaşıyoruz sizlerle.. Takipte kalınız…

Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla ekranlara gelen programa bu hafta Pamela Spence, Sarp Apak, İrem Sak, Ahmet Mümtaz Taylan ve Alper Kul konuk olacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.