19 Şubat Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Siyah Beyaz Aşk Kırgın Çiçekler

19 Şubat pazartesi reytingler merak konusu oldu. 19 Şubat Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Siyah Beyaz Aşk Kırgın Çiçekler dizilerinin büyük bir yarışına sahne olacak. 19 Şubat 2018 Pazartesi günü reytinglerinde ön plana çıkan diziler Show TV’de çukur dizisi Star TV’de söz dizisi Kanal D ekranlarında Siyah Beyaz Aşk dizisi ATV ekranlarında kırgın çiçekler dizileri yer alacak.

Geçtiğimiz haftalarda büyük bir rekabete yol açan çukur ve söz dizisi arasındaki makas gittikçe kapanıyor. Bu hafta çukur dizisi eğer büyük bir atak yaparsa söz dizisini geçebilir. ancak söz dizisi de oldukça iyi seyredilen reytinglerini düşürmeden devam ediyor, çukur dizisinin ise durdurulamayan her hafta yükselişini diğer dizilerden aldığı reytinglere bağlıyoruz.

Bu hafta çukur dizisine katılacak olan Komiser Emrah bakalım diziye nasıl bir etkide bulunacak çukur dizisinin reytinglerini artıracak mı yoksa Vartolunun yokluğunda dizi reytinglerde gerileyecek mi oldukça merak edilecek. ancak dizinin sıkı takipçileri Vartolunun ölmediğini Yamaç tarafından saklandığını onun yerine bir başkasının arabada olduğunu anladılar bile. Ancak yine de merak konusu olmaya devam ediyor. Söz dizisinde de kadroya yeni giren oyuncular özellikle Derman isminin fragmanlar da zikredilmesi ile birlikte söz dizisindeki Derman kimdir Derman nasıl bir karakter olacak söz dizisinde Derman gizli bir ajan mı ne gibi sorular oldukça merak ediliyor hem söz dizisi hem de çukur dizisi bu hafta yine en merak edilen ve reytinglerde sorgulanacak iki önemli dizi olarak karşımıza çıkıyor.

19 Şubat Pazartesi günü Reyting sonuçlarına açıklanır açıklanmaz buraya ekleyeceğiz. Ancak pazartesi günleri ne katkı sağlayan Siyah Beyaz Aşk dizisi ile ATV de kırgın çiçekler dizileri de her ne kadar söz ve çukur dizisi kadar olmasa da oldukça iyi izlenme oranlarına sahip. Bu arada gelecek hafta FOX TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz isimli dizide Pazartesi günü yayınlanmaya başlayacak. Fox’ta milyonluk resim yarışması yayınlanmaktaydı. 26 Şubat tarihinden itibaren artık pazartesi günleri FOX TV’de yayınlanacak olan Kalbimdeki Deniz dizisini de pazartesi günleri söz ve çukur dizisine rakip olarak izlemeye başlayacağız. Ancak Kalbimdeki Deniz dizisinin çok şansının olmadığını söz ve çukur dizisi karşısında reytinglerde ezileceğini şimdiden tahmin etmek zor olmasa gerek.


19 Şubat Pazartesi günü reytinglerinde dikkat çeken dizilerden bir tanesi de kırgın çiçekler dizisi olacak, son haftalarının yayınlandığı kırgın çiçekler Mart ayının ilk haftalarında sona erecek haberi geldi bile. ATV ekranlarında kırgın çiçeklerin final yapmasından sonra hangi dizi yayınlanacak şimdilik belirsiz. Açıkça söylemek gerekir ki kırgın çiçekler dizisini de bitiren çukur ve söz dizisi olmuştur.

Kanal D’de yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisi ise son haftalarda oldukça iyi izlenmeye başlandı. Bir ara erken final yapacağı Hatta son bölümleri yayınlanıyor diye sosyal medyada oldukça dillendirilen dizi yeniden reytinglerde canlılık gösterdi ve 6’ya yakın reyting oranı ile diziler içerisinde 3. sırada yer alıyor ve sezon sonuna kadar yayınlanmaya devam edecek gözüküyor.

19 Şubat 2018 Pazartesi  Çukur,Kırgın Çiçekler ,Siyah Beyaz Aşk,Söz kaç reyting alır

19 Şubat 2018 Pazartesi günü reytingleri de diğer diziler bir yana çukur ve söz dizisinin reytingleri oldukça merak konusu. Geçtiğimiz hafta söz dizisinin reytinglerde ki birinciliği ile ancak çukur dizisinin de hemen ardından geldiği hafta sonrasında bu hafta daha da büyük bir merak oluşacak. Çünkü söz ve çukur dizisi kafa kafaya reyting mücadelesine girişmiş durumdalar. 19 Şubat Pazartesi günü çukur mu fazla izlenecek yoksa söz dizisi mi fazla izlenecek reytinglerini resmi olarak açıklanınca göreceğiz. Ancak bizim tahminlerimize göre çukur dizisi büyük bir atak yaparak söz dizisini geçebilir.

19 Şubat pazartesi gününün AB ve Total reyting oranlarını sizlere bu sayfada sunacağız Söz mü çukur mu daha çok izlenecek hangisinin reytingleri daha yüksek olacak 19 Şubat Pazartesi Reyting sonuçlarına burada sizlere duyuracağız. Resmi reyting sonuçları gelinceye kadar geçen hafta alınan reyting oranlarını sizlerle paylaşıyoruz Sizlerde çukur mu yoksa söz dizisi mi birinci olacak diye yorum ve görüşleri aşağı yazabilirsiniz Şimdiden teşekkürler.
19 Şubat 2018 pazartesi reyting sonuçları Total

REYTİNG ANALİZİ: Sonunda beklenen oldu ve diziler reyting sıralamasında altüst oldu. Çukur Vartoluyu merak edenlerle doldu taştı ve bu merak Çukuru zirveye taşıdı. Çukur dizisi ilk kez Söz dizisini geride bırakarak Total reytinglerde zirveyi gördü. Baba baş giden mücadele de Çukur öne geçti kıl payı da olsa. Çukur dizisini tebrik ediyoruz. Bu arada Söz dizisi de biraz düşüş gösterse de yine zirvenin ortağı olmaya devam ediyor. Siyah Beyaz Aşk reytingini korurken Kırgın Çiçekler bu hafta yeniden yükselişe geçti…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

19 Şubat Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Siyah Beyaz Aşk Kırgın Çiçekler (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2018