19 Yarışması Neden Tutmadı Yayından mı Kaldırıldı? (Kanal D)

Evet merak edilen bir soru var; 19 Yarışması Neden Tutmadı Yayından mı Kaldırıldı? (Kanal D)… Yaz sezonu başlarken tüm kanallarda yayınlanan diziler sezon finali yaptı. Bazıları ise final yaparak ekranlara veda etti. Kanalların yayın akışlarında oluşan boşluğu da yaz sezonu dizileri ve programlarda doldurmaya çalıştılar.

Yaz sezonunda başlayan diziler kadar programlarda merak konusu oluyor. Bu programlardan birisi de 19.. Adı değişik olabilir ancak kendisi bilgi yarışması. Biliyoruz ki Türk milleti olarak bilgi yarışmalarını severiz. Bilgi yarışması olan 19 programı 27 Mayıs cumartesi akşamı kanald de başladı.

19 programının sunucusu dizi oyunculuğundan tanıdığımız Barış Kılıç. Programın içeriği ise şöyle; yarışma da yer alan koltuklarda oturan yarışmacılara sorular soruluyor. Bu yarışmanın ödülü bu zamana kadar verilmiş en büyük ödül oluyor. Yarışmadan bildiğiniz sorulara göre para kazanıyorsunuz ve kaybeden yarışmacıların yerlerine yeni yarışmacılar dahil oluyor.

Barış Kılıç’ın sunuculuğunu yaptığı bu program da 100.000 de kazanabilirsiniz ama en büyük para ödülü olan 19.000.000 TL de kazanabilirsiniz. 19 programı çok iddaalı başlamıştı. Ancak istenen reytingleri alamadı. Ramazan öncesinde başlayan program düşük reytinglerden dolayı  yaz sezonu sonunda final kararı aldı.

19 yarışması neden tutmadı… Cumartesi yayınlanan yaz sezonu dizileri izlenince yarışma programı çok fazla ilgi görmedi. Aslında para ödülü çok yüksek olsa da bilgi yarışması sayısı ekranlarda fazlalaştı. Bilgi yarışmaları arasından da tutmayan program 19 oldu..

19 Yarışması son reytingleri, program Yeniden Başlayacak mı Farklı Kanala Geçer mi?

Barış Kılıç’ın sunumuyla ekranlara gelen programı siz beğeniyor muydunuz? Programla ilgili yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

İşte 19 yarışmasının son fragmanı:

YORUMLAR

  1. format çok iyi ama sunucu berbattı o yüzden olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.