19. YY da Osmanlı Devletinde batı tarzı üretim yapan marangozlara Kedi Tilki Tavşan Sincap

19. YY da Osmanlı Devletinde batı tarzı üretim yapan marangozlara Kedi Tilki Tavşan Sincap Doğru Cevap: Tavşan olacaktı. Tavşan Osmanlı Devletinde son dönemlerde batı tarzı üretim yapan marangozlara verilen isim olmuştur. 19 yüzyılda Osmanlı Devletinde batı tarzı Mobilya üretimi yapan marangozlara ne ad verilirdi? sorusuna Mustafa Tahir Özer cevap vermedi ve yarışmadan ayrıldı. Mustafa Tahir Özer 60.000 lira kazandı..

Formula 1 de Pit stop yapan aracın 4 lastiği çıkarıp takma rekoru kaç Saniyedir? sorusuna Mustafa Tahir Özer doğru cevap vermek için joker hakkını kullandı. Formula 1 de Pit stop yapan aracın 4 lastiği çıkarıp takma rekoru 1.92 saniyedir.. Formula 1 de dünya rekoru Pit stop yapan araç 4 lastiği çıkarıp takma rekoru 1.92 saniye ile rekor kırılmıştır..

Mustafa Tahir Özer: Evli ve iki çocuk babası olan Mustafa Tahir Özer, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Şu anda Gülhane Tıp Fakültesi genel cerrahi anabilim dalında öğretim üyesi olarak görev yapan Mustafa Bey, organ nakli ve kanser cerrahisi üzerine de çalışıyor. Mustafa Bey’in yarışmadaki hedefi 60.000 TL.

Mustafa Tahir Özer Kim Milyoner Olmak İster 8 Eylül 2018

Nükhet Filiz Şenyuva: 75 yaşındaki yarışmacımız Nükhet Filiz Şenyuva, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Filiz Hanım, Türkiye’de ilk pedagog muayenehanesini açmış. Kırk beş yıl boyunca lise öğrencilerine pedagog psikolog olarak eğitim veren Filiz Hanım, on senedir de Türk sanat müziğiyle yakından ilgileniyor. Yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla zekâ oyunlarıyla dolu bir atölye açmak istediğini söylüyor.

Mustafa Tahir Özer önceki soruda Rihanna cevabı ile 15 bin lira almaya hak kazandı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018