1959’dan günümüze kadarki Süper Lig tarihinde 22 defa ikinci olarak “en fazla ikinci olan takım” unvanına açık ara sahip olan hangisidir?

1959’dan günümüze kadarki Süper Lig tarihinde 22 defa ikinci olarak “en fazla ikinci olan takım” unvanına açık ara sahip olan hangisidir? sorusunun cevabı. Kim Milyoner Olmak İster 18 Nisan 2020 tarihli Kenan İmirzalıoğlu‘nun sunduğu yarışma her Cumartesi günü saat 20:00’da ATV Ekranlarında! Bugün 1 Milyon için yarışacak yarışmacı Konyalı Serkan bey. İşte Serkan beye sorulan 30 bin TL değerindeki 8. soru:

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor!

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Toplam Ödülün 1 Milyon TL olduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız 1 Milyon TL’nin sahibi oluyorsunuz!

Kim Milyoner Olmak İster Bilgi Yarışması - ATV - Kenan İmirzalıoğlu

 

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı (18 Nisan 2020):

1959’dan günümüze kadarki Süper Lig tarihinde 22 defa ikinci olarak “en fazla ikinci olan takım” unvanına açık ara sahip olan hangisidir?

  • Beşiktaş
  • Fenerbahçe
  • Galatasaray
  • Trabzonspor

Doğru Cevap: Fenerbahçe

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ve Katılım Şartları

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.