1960 da Amerikada kullanılan Hippinin ingilizce anlamı nedir moda renk dans özgürlük

30 bn lira sorusu 1960 da Amerikada kullanılan Hippinin ingilizce anlamı nedir moda renk dans özgürlük.. 1960 da Amerikada kullanılan Hippinin ingilizce anlamı nedir moda renk dans özgürlük. Doğru Cevap. Moda olacaktı. Tarz anlamında.

60 bin lira sorusu Osmanlı tarihi ile ilgili bir soru idi. Osmanlıda hangi özellikteki çocuklar devşirme olur kel olan Türkçe bilen çoban papaz çocukları: Doğru Cevap Papaz çocuklarıdır. Açıklama: Osmanlı devşirme kanunu gereği asil olanlar ve papaz çocukları öncelikli olarak tercih edilirdi. Eğer iki kardeş varsa birisi ter edilirdi.

Dünya bankası 2016 bilgileri Dünyada Kadınlar mı fazla erkekler mi sorusu çıktı 30 bin lira sorusunda.. İşte o sorunun soru ve cevabı:  Dünya bankası 2016 bilgileri Dünyada Kadınlar mı fazla erkekler mi? Cevap: Erkekler 67 milyon fazladır, doğru cevap olacaktı..

Nasa 2016 da Kimin oyuncağını çocuklara ilham olsun diye uzay aracına koydu? Nasa Kimin oyuncağını cocuklara ilham olsun diye koydu A Farabi B Kopernik C Galileo D Neil Amstrong Doğru Cevap Galilei Galileo

Ateş böceğinin diğer adı nedir LAmba böceği yıldız fener fosfor Cevap: Yıldız böceği Ateş böceğinin diğer adı nedir LAmba böceği yıldız fener fosfor seçeneklerinden doğru olan cevap Yıldız böceğidir.. Yarışmacımız dogru bildi.

 

Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu olan Meltem Yanovalı Kalkan, evli ve iki çocuk annesi. Bir mağazanın “online” Türkiye müdürlüğünü yapmakta olan Meltem Hanım, yarışmada kazanmayı planladığı ödülle, çalışanları sadece ihtiyacı olan kadınlardan oluşan bir şirket kurmak istediğini söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1960 da Amerikada kullanılan Hippinin ingilizce anlamı nedir moda renk dans özgürlük (6 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017