1965 Taçsız kral filminde Metin Oktaya Ben mi Galatasaray mı diyen Oyuncu kimdir?

1965 Taçsız kral filminde Metin Oktaya Ben mi Galatasaray mı diyen Oyuncu kimdir? Doğru Cevap: Ajda Pekkan olacaktı.. 1965 de çekilen Taçsız kral filminde Gönül Yazar ve Ajda Pekkan gibi oyuncular oynuyordu.. Filmde Metin Oktaya Ben mi Galatasaray mı diyen Oyuncu Ajda Pekkan‘dır.

1965 yapımı taçsız kral filminde metin oktay’a 300.000 liralık teklifte bulunan bir herifin parası, metin oktay tarafından reddedildikten sonra, kız arkadaşı rolündeki ajda pekkan’a karşı söylediği söz.
adam: tam 300.000 lira, hepsi senin. güle güle harca.
metin oktay: epey fiyat biçmişsiniz bana teşekkür ederim. ben satılık değilim paralar sizin olsun ! (masadaki paraları savurur)
ajda pekkan: dur ! cevap istiyorum senden, ya ben ya galatasaray !
metin oktay: galatasaray o daha vefalı !
ajda pekkan: metin dur, metin gitme !

Metin Oktay’ın “Top ve Ben” adlı hayatını anlattığı bir kitabı, Safa Önal’ın senaryosunu yazdığı, Atıf Yılmaz’ın yönettiği, Gönül Yazar, Ajda Pekkan, Ayten Gökçer, Turgay Şeren ve o zamanki Galatasaray Başkanı Gündüz Kılıç’ın rol aldığı hayatını anlatan “Taçsız Kral” filmi vardır.

1965 yapımı “taçsız kral” filminde Metin Oktay’a “ya ben ya Galatasaray?” diye soran “Galatasaray” cevabını alan oyuncu kimdir? Kim Milyoner Olmak İster sorusunun cevabı Ajda Pekkan.. Doğru Cevap: Ajda Pekkan olacaktı..

1965 Taçsız kral filminde Metin Oktaya Ben mi Galatasaray mı diyen Oyuncu kimdir?

Yarışmaya annesinin ısrarı üzerine başvuran 27 yaşındaki Yusuf Yıldız, yarışmaya Çatalca’dan katılıyor. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu olan Yusuf Bey, yüksek lisansını Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamış. Şu anda Çatalca Kız Meslek Lisesinde beden eğitimi öğretmeni olarak çalışan Yusuf Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla Yunanistan’a gitmek istediğini söylüyor.

Beden Eğitimi öğretmeni Yusuf Yıldız Kim Milyoner Olmak İster 8 Eylül 2018 ne kadar kazandı dersiniz?
Yusuf Yıldız Kim Milyoner Olmak İster 8 Eylül 2018

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018