1971’deki Muhammed Ali – Joe Fraizer maçında ön sıralarda bilet bulmak çok zor olduğu için dergi fotoğrafçısı olarak maçı izleyen ve ring kenarında fotoğraf çeken kimdir?

1971’deki Muhammed Ali – Joe Fraizer maçında ön sıralarda bilet bulmak çok zor olduğu için dergi fotoğrafçısı olarak maçı izleyen ve ring kenarında fotoğraf çeken kimdir? sorusunun cevabı. Kim Milyoner Olmak İster 9 Mayıs 2020 tarihli Kenan İmirzalıoğlu‘nun sunduğu yarışma her Cumartesi günü saat 20:00’da ATV Ekranlarında! Bugün 1 Milyon için yarışacak yarışmacı Zahide Cebeci. İşte Zahide hanıma sorulan 60 bin TL değerindeki 9. soru:

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor!

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Toplam Ödülün 1 Milyon TL olduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız 1 Milyon TL’nin sahibi oluyorsunuz!

Kim Milyoner Olmak İster Bilgi Yarışması - ATV - Kenan İmirzalıoğlu

 

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı (9 Mayıs 2020):

1971’deki Muhammed Ali – Joe Fraizer maçında ön sıralarda bilet bulmak çok zor olduğu için dergi fotoğrafçısı olarak maçı izleyen ve ring kenarında fotoğraf çeken kimdir?

  • Frank Sinatra
  • Elvis Presley
  • Marlon Brando
  • Alfred Hitchcock

 

Doğru Cevap: Frank Sinatra

1971’de Madison Square Garden’da Muhammed Ali – Joe Fraizer arasındaki boks maçına Frank Sinatra ancak kendisini “Life” dergisinin fotoğrafçısı olarak tanıtmış ve bu şekilde ring kenarına kadar gidip fotoğraf çekebilmişti.

1971 Madison Square Garden'da Muhammed Ali - Joe Fraizer arasındaki boks maçı - Life Dergisi Fotoğrafçısı Frank Sinatra

1971 Madison Square Garden'da Muhammed Ali - Joe Fraizer arasındaki boks maçı

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ve Katılım Şartları

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.