2-3-4 Mayıs Beni Affet 1375.-1376.-1377.Bölüm Özeti Tüyoları Videosu

Star tv ekranlarında ekrana gelen ve oldukça sevilen günlük dizi Beni Affet sevenleri tarafından ilgi görmeye devam ediyor. 2-3-4 Mayıs Beni Affet 1375.-1376.-1377.Bölüm Özeti Tüyoları Videosunu sitemizde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sizlerde dizimiz hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sevilen Dizi günlük olarak yayınlanan Beni affet gelecek sezonda yayınlanmaya devam edecek. Beni Affet 8. Sezon 2018-2019 yeni sezonda devam edecek star tv ekranlarında. 2 Mayıs Çarşamba günü ekrana gelecek olan Beni Affet 1375. bölüm özeti ve videosu sitemizde yerini aldı. Beni Affet 1376. bölüm özeti de 3 mayıs perşembe günü star tv de olacak. Beni Affet haftanın son günü 4 mayıs cuma 1377.Bölüm Özeti Tüyoları Videosu ile kaldığı yerden devam edecek.

Beni Affet 1376. Bölüm Özeti 3 Mayıs çarşamba: Yaman kendisini terk eden Feride ve Güzel’in yanına gelerek onlara bir teklifte bulunur. Cüneyt kendisini kandırdığını düşündüğü Pınar’la son bir kez buluşmak zorunda kalır. Bu karşılaşmada Pınar, Cüneyt’i kaybetmemek için gerçekleri itiraf etmeye karar verir. Osman’la Zühre, Murat ve Kader meselesi yüzünden sıkıntılı bir gün geçirirken, hiç beklenmedik biri ziyaretlerine gelerek ikiliyi zor durumda bırakır.

Sevgi, Ateş’in Refik’le ilgili gerçekleri ve Şahin’in başından geçenleri öğrenmesi ihtimalinden korkar. Zeynep’le birlikte CD’yi izleyen Ateş, soluğu Şahin’in karşısında alır. Mahir, Kader’in hayatında biri olduğunu öğrenip deliye döner ve kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Murat her şeyden habersiz, Kader’e büyük bir sürpriz hazırlar.

2 Mayıs Çarşamba Beni Affet 1375. Bölüm Özetinde neler olacak: Feride, Yaman’ın yaptığı teklifi Güzel’in mutluluğu için kabul etmeye karar verir. Asiye, Zühre’yle olan konuşması üzerine Yaman’ın ne yapmaya çalıştığını sorgular. Güzel, yeniden Murat’la birlikte olma hayalleri kurar. Bazı sırların açığa çıkması, Feride ile Yaman’ı karşı karşıya getirirken Güzel’in beklenmedik bir karar vermesine neden olur. Yaman’ın tavrı ise merak konusudur. Zühre, Murat ve Kader’in sevgili olduğu gerçeğiyle yüzleşir.

Şahin, kendisine kurulan tuzağın arkasında kim olduğunu öğrenmek üzereyken, zor durumda kalacağı bir gelişme yaşanır. Sevgi ve Nazire, Refik’le ilgili gerçeğin anlaşılmasına engel olmak için uğraşır. Diğer yandan Nazan, Pınar’ın durumundan faydalanarak Cüneyt’ten para ister. Bu durum hem Cüneyt’i hem de Pınar’ı hayal kırıklığına uğratacak bir sürecin başlamasına yol açar.


İzleyici Yorumları: Tam bolum güzel başladı dedik amcasını uyandıran güneş tatlılığı abi kardeş dertlesmesi keşke muratda kaderden bahsedilseydi cuneytin hediyesi çok anlamlı çok güzeldi Nazan çek şu ellerini üzerlerinden bir yandan pincun diğer yandan kadmur ne kadar engelleri varya eee aşk büyük tabi 🙂 murat güneş sahnesi çok tatlı idi amcasının bir tanesi..

Zühre ile Osman paracı.Güzel fakirken Güzel’i de istemiyorlardı,şimdide Kadar fakir ve gariban,doğal olarak Kader’i de aslında bu yüzden istemiyorlar.Ye kürküm ye fikriyatının dokunaklı bir yansıması…Kaderin birlikte oldukları
-Ablasının görümcesinin kocası ve aynı zamanda muratın ablasının kocası (ferman)
-Abisinin sevdiği kadının nişanlısı (sait)
-Mahir
-Öldürdüğü adamın kardeşi (yiğit)
-Ablasının eski kaynı,eski kocasının kardeşim dediği ortağı,ablalık yaptığı güzelin sevdiği (murat)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2-3-4 Mayıs Beni Affet 1375.-1376.-1377.Bölüm Özeti Tüyoları Videosu (23 Yorum)

 1. Yaman bebeğinin yasadigini ne zaman öğrenecek.cansunun işlediği bir suç yüzünden Yaman’ın cezalandırılması çok saçma. Feride buna son vermeli.kader ve murat aşkı çok ilgi gördü.yeni sezonda ikisinin başrolde olduğu bir dizi olmalı.

 2. DÎZÎDE MURAT VE KADER ASKI BAHA ÎLGÎ GÖRDÜ DÎYER ASKLARI GÖLGEDE BIRAKTILAR MAHÎR ARTIK KÖTÜ KAREKTER OLACAK

 3. Feridenin karnı buyumeyecekmi.cansunun yaptıği birşey yüzünden yamana bebeğini aldirmadim soylemesi çok saçma. ı ı bizi daha ne kadar aptal yerine koyacaklar.yaman çok acı çekiyor.bir an önce gerçeği öğrenmeli. Cansu ve Asiye in bütün suçları açığa çıkmalı.hemde hemen .sayın yönetmen bizi duyun.

 4. Güzelin dayısı nerden biliyodu dna testi yapılacağını testi deyiştirdi biz seyircileri aptal yerine koydular

 5. Arkadaşlar lütfen herkes yazsin şu nazani çıkarın lütfen ne kadar gıcık oluyorum bu diziyi nasıl bu hale getiriyorlar tebrik etmek lazım hep kötüler kazanıyor Bu ne ya artık herkes öğrensin kader muratı feride iyice saçmalıyor

 6. murat çoook yakisikli aynen kemal gibi karizmatik cüneyte cekmemis kaderle murat daha güzel ask yasasinlar

 7. kader ve murat ask son surat devam etmeli bir yerde okudum mahir diyer sezonda kötü karekter olacakmis

 8. bastan asagı sacmalıklarla dolu bır dızı kımse bahar ve kemal olamaz cuneyt ve ferıde olamaz kaderde ıyıce sapıttı muratı ayakta yıyyor pıs bakıslarıyla

 9. Arkadaşlar hepiniz kader murat aşkına yorum yapıyorsunuz,ama hiç kimse feridenin saçma sapan bir nedenden dolayı yamandsn bebeği aldırdım yalanını sürdürmesine yorum yapmiyorsunuz.artik bunlar açığa çıksın.

 10. sevindim pınar cüneyt olmazdı gerçekten zıvanadan çıktı hatta senaryonun dışına kadar saçmalıklar oyunlar ve gereksiz hikayeler bu kadar berbat gereksiz diziden metehan şahiner bile çıktı ya adil olalım yeni bir diziy e ihtiyacınız var BU YENİ DİZİDE METEHAN ŞAHİNER MEHMET UGUR NAK MEHMET HAYRİ KOÇ AGA ROLÜYLE ESENGÜL AYPKLE BERABER BAŞAK VURAL OLMAK ÜZERE YENİ OYUNCULAR

 11. zühere ve osman kemal bahari ve feride cüneyti bitirdiler simdi murat ve kader askina taktilar iyice zivanadan ciktilar

 12. osman ve zühre iyice hadinizi astilar kaderin üstüne yürümeler kader ve murat ask bozulursa asla bakmam osman ve zühre diyer sezonda olmasinlar

Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2018