2-5 Nisan Elif Dizisi Yeni Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


2-5 Nisan Elif Dizisi Yeni Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

2-5 Nisan Elif Dizisi Yeni Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? 2-3-4-5 Nisan 2019 tarihlerinde Elif Dizisinin yeni bölümleri niçin yok neden bitti yayından mı kaldırıldı hangi gün yayınlanacak yeni bölümler, Elif dizisi bitecek mi kanal mı değiştirecek, Yemin dizisi ile birlikte kanal mı değiştirecek soruları merak ediliyor.. Hemen cevap verelim. Bu hafta boyunca Elif yayınlanmayacak.

2-3-4-5 Nisan 2019 tarihlerinde Elif Dizisi Yayınlanmayacak

Kanal 7 de 1-2-3-4-5 Nisan 2019 tarihlerinde Elif Dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak. Gündem yoğunluğu nedeni ile Elif dizisinin bu hafta ekrana gelmeyeceği yeni bölümlerin 8 Nisan 2019 pazartesi gününde itibaren ekrana geleceği duyuruldu. Yani 2-3-4-5 Nisan 2019 tarihlerinde Elif Dizisi yeni bölüm olmayacak yayınlanmayacak..

Elif Dizisi Yeni Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? 1 Nisan Pazartesi günü ekrana gelmesi beklenen Elif dizisinin yeni bölümü yayınlanmadı henüz. Diziyi 3 gündür bekleyenler Elif bitti mi neden yok niçin yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman Elifin yeni bölümü çıkacak 1 nisan pazartesi günü Elif var mı yok mu neden yeni bölüm yayınlanmıyor gibi soruları merak etmeye başladılar..

Elif Dizisi Yeni Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? 1 Nisan Pazartesi

Elif Dizisi Yeni Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? 1 Nisan Pazartesi

1 Nisan 2019 Pazartesi günü Elif Dizisinin Yeni Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorularına burada yanıt vermek istiyoruz. Sevilen günlük dizilerden birisi olan Elif yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı Elif yeni bölüm olacak mı 1 Nisan şakası gibi bekleyenler dizinin yeni bölümü olmadığını görünce şaşırıp kaldılar. Gerçekten de Elif dizisi Kanal 7 de neden yayınlanmıyordu Pazartesi günü yeni bölüm ile?

1 Nisan Pazartesi Elif Dizisinin yeni bölümü niçin Yok dizi bitti mi?

31 Mart Pazar akşamı ülkemizde yapılan seçimlerin ardından diziler pazar günü ekrana gelmedi. Zaten yayınlansalardı hiç reyting alamazlar kimse izlemezdi. Diziler bir tarafa seçim hepimizi ilgilendiriyor ve son derece önemli bir olgu hayatımızda. Bu nedenle hayat durdu herkes pür dikkat tv dene gelen açıklamalara kilitlendi. Fox tv birinci ekran olurken Atv ve Trt1 onu takip etti. Seçimde Özellikle İstanbul’un tartışmalı belediye başkanlığı ve başabaş giden seçim insanları merak içinde ekran kilitledi.

Elif Dizisi Var mı yok mu Neden Yok bitti miPazartesi günü de önemli kanallar ve Haber kanalları seçimin nabzını ve sonuçlarını değerlendirmeye devam ederken günlük dizilerin çok düşük reyting alacağı tahminleri ile Kanal 7 Yemin dizisi ile Elif dizisinin yeni bölümlerini ekrana getirmedi bu akşam. Yani Elif dizisinin bu akşam ekrana gelmeme sebebi dizinin kötü gidişinden yada yayından kalktığından değil, seçim sonrasında izlenme oranlarının düşük çıkacağı ihtimalinden Kanal 7 1 Nisan da izleyicilerini üzdü.

1 Nisan Pazartesi Elif Dizisi Yeni Bölümü yok Yayınlanmadı Ne zaman Yayınlanacak?

Elif Dizisi 1 Nisan pazartesi günü Var mı yok mu Neden Yok bitti mi diye merak edilse de dizimiz Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Merak edenler için hemen yazalım bir kez daha. Seçim sonrasında izlenme oranları çok düşük çıkmasın diye günlük dizilere bir gün ara verdi Kanal 7 yönetimi. Yemin dizisi ve Elif dizisi 2 Nisan Salı günü kaldığı yerden devam edecek..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2-5 Nisan Elif Dizisi Yeni Bölüm Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? (2 Yorum)

  1. Biran once ,bi guzellik olsun bitsin artik,surekli yalan cocuklara kotu ornek oluyo.gercekler ciksin,.cocuk olan dizide bukadar suskunlukta olmaz,cocuklar gercekleri normalde soyler.

  2. Zaten bi sevdim bir filim vardı odayok neden yok kalkdımı oyksa evde cansıkını gideriyoruz oda yok ne yapacak şimdiden teşekkür ederim

Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2019