2 Ağustos Perşembe Çarkıfelek Yarışmacıları Şarkıcı Şimal Video Tekrarı

Emre Karayelin sunumu ile gittikçe daha çok sevilen ve izlenmeye başlanan Çarkıfelek 2 ağustos perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde hem çocuk yarışmacıları hem konuları hemde şarkıları ile Şimal ile oldukça güzel ve renkli bir yarışma olacak.

2 Ağustos Perşembe Çarkıfelek Yarışmacıları Şarkıcı Şimal Video Tekrarını dizihaberi.tv sitemizden takip edebilirsiniz. Emre Karayel oldukça güzel sunumu ile izleyenlere güzel dakikalar yaşatmaya çalışırken, sevilen şarkıcı Şimal ise şarkılarıyla Çarkıfelek yarışmasına renk katacak.

2 Ağustos Perşembe Çarkıfelekte yarışmacı olan Yaren Emre karayele şiir okuyacak ve güzel sözler söyledikten sonra iflas edecek. 2 Ağustos Perşembe Çarkıfelek yarışmasındaki Yaren kimdir güzelliği ile dikkat çeken yarışmacı izleyenleri merak ettirdi. Eğlenceli ve çekişmeli geçen yarışmada en yüksek puanı kim toplayacak?

2 Ağustos Perşembe Çarkıfelek Yaren şarkıcı şimal2 Ağustos Perşembe Çarkıfelek programının tekrarını videosunu izlemek isteyenleri bu sayfaya bekliyoruz. Kimler kredi kartı borcunu sıfırlayacak? 2 Ağustos Perşembe Çarkıfelek Çarşısından en çok alışverişi kim yapacak? 0 km otomobili kazanma şansını kim yakalayacak? merak edilen tüm sorulara cevaplar Kanal D de olacak..

Çarkıfelek tüm eğlencesiyle 2 Ağustos perşembe 20.00’de Kanal D’de sizlerle olacak. 2 Ağustos Perşembe Çarkıfelek şarkıcı Şimal ve tüm yarışmacıların videoları burada olacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2018