2 HAZİRAN 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Sıralaması

Cumartesi günleri reytingler oldukça zorlu devam ediyor.. 2 HAZİRAN 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Sıralamasında birbirinden zorlu dizi ve programlara ev sahipliği sapmaya ve reyting mücadelesinde kora kor bir yarış hız kesmeden devam ediyor. 2 Haziran 2018 Cumartesi Reytingleri ve sıralı Sonuçları Ab Total olarak burada sizlere sunacağız. 2 Haziran cumartesi günü ön plana çıkan dizi ve programlar Survivor Yeni Gelin Kalk Gidelim ile Fazilet Hanım ve Kızları gibi diziler yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta Survivor 2018 açık ara lider olurken 2 Haziran 2018 Cumartesi Reytingler nasıl olacak yine merak ediliyor. Yeni gelin dizisi Survivoru onu takip eden ikinci dizi olmuştu geçtiğimiz hafta. İnsanlık Suçu dizisinin yerine Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması başladı kanal D de..

Star tv ise final kararı aldığı ama iyi reytingler almaya devam eden Fazilet Hanım ve Kızları dizisi hakkında her an kararını değiştirebilir. Geçtiğimiz hafta Fazilet Hanım ve Kızları ise düşük bir reyting alarak ancak 7. sırada yer bulabildi. Adı Zehra dizisinden sonra fox tv de Yaparsın Aşkım yarışması başladı bakalım reytingleri nasıl olacak. İşte 2 Haziran 2018 Cumartesi Reyting sonuçlarına etki edecek yapımlar:

TURABİNİN SURVİVOR 2018 2 HAZİRANDA ADA KONSEYİNDEKİ AKIL OYUNU VİDEOSU TIKLA….

 

1. Survivor / TV 8
2. Yeni Gelin / Show TV
3. Fazilet Hanım Ve Kızları / Star TV
4. Kalk Gidelim / TRT 1
5. Kim Milyoner Olmak İster / ATV
6. Yaparsın Aşkım / Fox TV
Diğer Programlar
Ben Bilmem Eşim Bilir / Kanal D
Ah Kalbim / Kanal 7

2 Haziran 2018 Cumartesi Reytinglerinin resmi sonuçlarını sizlere bu sayfada duyuracağız. 2 Haziran 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları sıralamasında dizilerin aldıkları ve sıralamada edindikleri kesin sonuçları yarın sabah 3 Haziran saat 10.00 dan hemen sonra sizlerle paylaşıyor olacağız. 2 Haziran 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarını sizlerde yorum ve görüşlerinizle değerlendirebilirsiniz.

2 Haziran 2018 Cumartesi Reytingleri TOTAL

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2 HAZİRAN 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Sıralaması (5 Yorum)

  1. Evet, Fazilet hanım ve kızları 1. sırada olmalıydı. final yapmasınlar! STAR TV nin EN GÜZEL DİZİSİ!

  2. Kim Milyoner Olmak ister Cumartesi gecelerini Aydınlatıyor, Tabiiki Murat Yıldırım Sayesinde, Atv ye Teşekkürler,

Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2018