2 Haziran Pazar Elimi Bırakma 43. Bölüm Fragmanı Özeti Analizi

2 Haziran Pazar Elimi Bırakma 43. Bölüm Fragmanı Özeti Analizi

 

2 Haziran pazar akşamı yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisi 43. Bölümde neler olacak ? Elimi Bırakma Sezon finalinde izleyicileri neler bekliyor ? Elimi Bırakma son bölümde neler oldu ? Sumru Cansu’nun nasıl öldüğünü öğrenecek mi ? Burhan‘a ne olacak ?  Azra ve Cenk kurtulabilecekler mi ? Elimi Bırakma 43. Bölüm fragmanı

Elimi Bırakma 42. Bölümde Neler Oldu ?

Cenk ve Azra ayrılık kararı almış ve bu karar onları severek izleyenleri üzmüştü fakat Azra her ne kadar bu kararı Cenk’i sevmediği için değil Cenk’in  kendisine güvenmediğini düşündüğü için almış ve gerçek bir ayrılık olmadığını ikisi de biliyor olsa da Cenk‘te Azra‘da bu duruma fazlasıyla üzülmüştürler. Diğer yanda Cansu ise babası Burhan tarafından kaçırılmıştır. Cansu‘nun kurtulmak için söylediği yalan yüzünden Azra‘nın da başı derde girer ve Burhan kurduğu planın içerisine Azra‘yı da çeker. Cenk ise herşeyden habersiz yüzüğü satan kişinin peşine düşmüştür. Yüzüğü satan kişinin adresini öğrenerek gittiği ev Burhan‘ın evidir ve Cenk, Cansu ve Azra’nın içeride olduğundan habersiz evin etrafından dolaşarak içeride biri olup olmadığını anlamaya çalışıyordur.

 

Tam içeri gireceği anda Cenk‘in telefonu çalar ve Cenk arabasına gider. İçeri girmesi halinde sevdiği kadının canını alacağından habersiz olan Cenk‘in telefonunun çalması seyirciye derin bir nefes aldırmıştı. Cenk‘in kapıya gelmesiyle kendisini korumak için Burhan‘ın Azra’yı alıp kendisine bir sper olarak kullanmasının üzerine Cansu onlar içerideyken ellerinde ki ipleri söker ve Burhan‘ın içeri gelmesiyle onu bir şekilde bayıltan Cansu tam kapıdan çıkacağı anda arkasında Burhan belirir.

Burhan‘ı gören Cansu arkasına bakmadan koşarak Cenk‘e yetişip Azra‘yı kurtarmak istediği anda Cansu’ya hızla gelen araba çarpar ve babasının gözleri önünde kanlar içerinde yatmaktadır. Azra’nın Faruk tarafından kaçırıldığını düşünen Cenk onu Azra‘yı aramaya başlar. Azra Cenk’e bir ipucu bırakmıştır ve bu ipucu sayesinden Cenk Azra‘ya ulaşır fakat ulaştığında Azra‘nın babasının katilinin Burhan olduğu gerçeği ile yüzleşir. Bu gerçek karşısında Cenk çok şaşırır.

Cansu ise hastane de ölüm kalım savaşı veriyordur. Durumu ağır olan Cansu’nun yanındaki Sumru kızının nasıl bu halde olduğunu sorgularken kızının bu halde olmasının  sorumlusunun Burhan olabileceği aklının ucundan bile geçmiyordur. Azmi ve Mesut ise Burhan‘ın Azra‘nın babasının katili olduğunu düşünerek Burhan‘ı takip ederek açığını bulmaya çalıştıkları sırada aslın da Cenk ve Azra‘yı kurtarmak üzere olduklarından habersizlerdir.

Elimi Bırakma Dizisi 43. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.