2 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor Aşk Ve Mavi Ab Total Sıralama

Her hafta birbirinden zorlu mücadelelerin yaşandığı reytinglerin çekişmeli olduğu günlerden birisi de cuma günleri. 2 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor İstanbullu Gelin Aşk Ve Mavi Arka Sokaklar gibi dizilerin bulunduğu Cuma akşamları nasıl bir heyecan yaşanacak birinci ikinci ve üçüncü kim olacak merak ediliyor. Bakalım 2 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçlarında gülen kim olacak..

2 Mart 2018 cuma günü reytingleri oldukça merak ediliyor. Arka Sokaklar 12 sezondur ekranda yayınlandığı her hafta da reyting birincisi olan dizi Survivor başladığından beri reyting durumu nasıl değişti bunu göreceğiz. 2 Mart 2018 cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar Kanald de 12 sezondur yayınlanıyor. Arka Sokaklar geçen hafta ilk sırada yer bulmuş reytingle birinci olmuştu. 2 Mart 2018 günü Survivor cuma akşamları nasıl bir reyting alacak merak konusu oldu.

Atv de yayınlanan Aşk ve Mavi oldukça iyi reyting alıyor, 2 Mart 2018 total reytingi ile geçen haftasının 2. olmuştu. Aşk ve Mavi dizisi Pembe’nin entrikalarından dolayı biraz sıkmıştı açıkçası. Bu yüzden de reytingleri biraz düşmüştü ama son iki haftadır geri yükselişe geçti. Aşk ve Mavi reytinglerde 2. sıradaydı. Bu performansını sezon sonuna kadar sergilerse yeni sezona devam etme şansı yakalayabilir.

Tv8 de yayınlanan Survivor programı geçen hafta 3. sırada yer aldı. Aldığı iyi oranlardaki total reyting ile ileriki haftalarda daha başarılı bir sıralama alacağı tahmin ediliyor. 2 Mart 2018 cuma günü Star tv de yayınlanan İstanbullu Gelin ise Begüm’ün ölümü acılı bir bölüm geçirdi. Böyle hüzünlü sahneler seyirci tarafından da sevilir. Bu yüzden de İstanbullu Gelin 2 Mart 2018 cuma total reytingle 4. sırada yer alabilir.

Fox tv de yayınlanan Şevkat ve Esin’in aşk çıkmazını anlatan Şevkat Yerimdar dizisinde bu hafta olumsuz haberler dolaştı hep çekimler durdu diye. Ücretini alamayan oyuncular seti bırakmışlar. 2 Mart 2018 tarihinden Önceki sıralamaları ise haber programları doldurmuş bulunuyor. Trt1 de yayınlanan ve Abdülhamid Han dönemini anlatan Payitaht Abdülhamid dizisi de geçen hafta aldığı iyi reyting ile 8. sırada yer almıştı. 2 Mart 2018 Cuma akşamı yayınlanan diziler aşağıda sıralanmıştır. Sizler dün akşam hangi dizi ya da programı izlediniz yoruma yazabilirsiniz.

2 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar mı Survivor mı İstanbullu Gelin mi Aşk Ve Mavi mi?

1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. Aşk Ve Mavi / ATV
3. İstanbullu Gelin / Star TV
4. Şevkat Yerimdar / Fox TV
5. Survivor / TV 8
6. Payitaht Abdülhamid / TRT 1

Diğer Programlar   Elif / Kanal 7

2 Mart 2018 cuma reytingleri ertesi gün saat 10:00 da sizlerle paylaşılacaktır. Cuma akşamı reyting sonuçlarında sizce 1. olan dizi ya da program hangisi olur? Arka Sokaklar 1. liğini korur mu yoksa Aşk ve Mavi ya da Survivor reyting oranını yükseltip 1. sırayı alırlar mı?

2 Mart 2018 cuma reyting sonuçları total

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Mart 2018