7 Mayıs Kanal D Haber Ahmet Hakan Neden Yok Kovuldu mu İstifa mı Etti?

Uzun süredir Kanal D Ana Haber Bültenini sunan Ahmet Hakan’ın Kanal D nin yönetim olarak el değiştirmesinin ardından kanaldan ayrılacağını duyurmuştu. Ahmet Hakan daha önce Doğan medya grubunda bulunan Kanal D televizyonunda uzun süredir Ana Haber bülteninin vazgeçilmez sunuculuğunu yapıyordu.

7 mayıs 2018 tarihinde Ahmet Hakan Kanal D haberi sunmayınca Ahmet Hakan Neden Yok Kovuldu mu İstifa mı Etti? gibi meraklı sorular art arda gelmeye başladı. Meraklı seyirciler ekranda olmayan Ahmet Hakanın neden haber sunmadığını kovulup kovulmadığını veya ne zaman geri dönecek diye sorularını yöneltmeye başladılar.

Ahmet Hakan Kanal D Ana Haber Dairesi Başkanı görevinden ve Ana Haber sunuculuğu görevlerinden ayrıldığını daha önce duyurmuştu. Kanal D de 2 mayıs çarşamba günü haberi sunan başkası olunca Ahmet Hakan neden yok, 7 Mayıs Kanal D Haber Ahmet Hakan neden haber sunmadı, 7 Mayıs Kanal D Haber Ahmet Hakan kovuldu mu ayrıldı mı sorularına yanıt arayan izleyenlere hemen yanıt verelim.

2 Mayıs 2018 Çarşamba gününden itibaren Kanal D anahaberi Buket Aydın sunacak. Ahmet Hakan dün sunduğu ana haber programının son olduğunu vurgulamıştı. Dolayısı ile 2 mayıstan itibaren artık Kanal D haberde olmayacak. Buket Aydın ana haberin yeni sunucusu olarak görev almaya başladı. Kanal D Haber Sunucusu Buket Aydın kimdir bilgileri burada..

7 Mayıs Kanal D Haber Ahmet Hakan Neden Yok Kovuldu mu İstifa mı Etti? sorusuna yanıt verdik. Son olarak kovulma yok sadece görev değişikliği diyelim. Demirören grubu kanal D yi satın alınca istemediği kişilere birer birer yol veriyorlar, yada diğer bir deyişle hükümet karşıtı olan herkesi kapı önüne koyuyorlar da denebilir.. Sizde yorum ve görüşünüzü aşağı yazın lütfen..

7 Mayıs Kanal D Haber Ahmet Hakan Neden Yok Kovuldu mu İstifa mı Etti? konusu hakkında bizimle görüşlerinizi aşağı yorum yazarak paylaşabilirsiniz.. Şimdiden teşekkürler. Bu arada Ahmet Hakanın kovulmasına neden olan Video diye sunulan İyi partinin Fetö ile ilgili sözlerini de içeren videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

7 Mayıs Kanal D Haber Ahmet Hakan Neden Yok Kovuldu mu İstifa mı Etti? (33 Yorum)

 1. farklılıklara tahammül yoksa demokrasi de yok. Artık Kanak D haber bültenini izlemeyeceğim demek ki. Kıral çıplak diyebilenler tercihimdir. hep altı okka hep altı okka nereye kadar acep. :(((((

 2. farklılıklara tahammül yoksa demokrasi de yok. Artık Kanak D haber bültenini izlemeyeceğim demek ki. Kıral çıplak diyebilenler tercihimdir. hep altı okka hep altı okka nereye kadar acep. :((((( dedi ki:

  Farklılıklara tahammül yoksa demokrasi de yok.Artık Kanak D haber bültenini izlemeyeceğim demek ki. Kral çıplak diyebilenler tercihimdir. hep altı okka hep altı okka nereye kadar acep. :((((( Kanal D gözümden gönlümden düştü artık.

 3. ahmet hakan ın haber sunuşunu özellik le bekleyip zevkle izliyordum artık kanal d haberlerini beklemem
  seni kaybeden üzülsün hakan bey yolunuz açık olsun hep böyle kalin

 4. Kanal D de yandaş guruba girdi tarafsız basın tv kalmadı fox desen taraflı diğerleri yandaş yazık milletimin insanlarına 🙁

 5. Çok isabetli olmuş artık kanal d haberi izleyebilirim darısı sabah programının başına

 6. Biz Ahmet Hakan’ın sunduğu haberleri keyifle izliyorduk eğer kovulmussa uzuluruz bir sahada kanal dyi izlemecegiz

 7. Dürüstlük ve aydın olmak kovulmazsa bırakın kovsunlar.selam olsun Ahmet Hakan gibi adamlara.

 8. Demokrasinin bittiği yer…….
  Ahmed Hakan bey gibi nice doğru söyleyenleri kovdular ne yazık ülkeme vah halimize…..:((

 9. Ahmet hakan
  Şu andan itibaren seçim zamanı demirörene boşuna ziraat bankasından bu satışiçin para verilmedi gereği yapılıyor.

 10. Çok üzüldüm işinin hakkını verenlerden olduğunu düşüyordum.Türkiye de tarafsız olmak imkansız.Nerede başlarsa orada takip ederiz artık.İnşallah onu izleyenleri cezalandırmaz yeniden başlar.

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2018