2 Nisan 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz mü Çukur mu Yasak Elma mı?

Her hafta diziler büyük bir yarışın içindeler ve oldukça zorlu bir hafta daha geldi çattı. 2 Nisan 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz mü Çukur mu Yasak Elma mı? hangisi birinci ikinci ve üçüncü olacak kimin yüzü gülecek bizlerde merak ediyoruz sizler kadar.2 Nisan 2018 Pazartesi Reytingleri burada sizlerle olacak:

2 Nisan 2018 Pazartesi günü reyting sonuçlarında güne damga vuracak olan diziler Show TV ekranlarında geçen haftanın da birincisi olan çukur dizisi Star TV ekranlarında söz dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yasak elma ve Atv’de yayınlanacak olan 8. gün dizisidir. 2 Nisan reytinglerini daha iyi anlamak için genel reyting sonuçlarından ve analizlerinden bahsetmek istiyoruz.

Geçen hafta oldukça iyi bir dağılım oluştu reytinglerde ve bu hafta yeniden yarış kızışacak gibi görünüyor. Özellikle Çukur dizisindeki sıradışı gelişmeler herkesi heyecanlandıracak. Beyefendi önce özgür olacak ama Elvis onun ölümü olacak. Beyefendi diziden çıkıyor. Söz dizisinde de Hafız şehit olacak ve diziden çıkacak.

1. Söz / Star TV
2. Çukur / Show TV
3. Siyah Beyaz Aşk / Kanal D 
4. 8. Gün / ATV
5. Yasak Elma / Fox TV
6. Survivor / TV 8

2 Nisan pazartesi günü Show TV’de yayınlanacak olan çukur dizisinin yeni bölümünde oldukça hareketli sahneler yaşanacak. Geçen haftayı ilk sırada kapatan ve 10 oranına yakın Total reyting ile en yakın rakibi söz dizisinde biraz fazla reyting alan çukur dizisi bu hafta ya da büyük ihtimalle ilk sırada kapatacaktır.

2 Nisan Star TV’de yayınlanan ve geçen hafta 9.3 oranında Total reyting alan söz dizisi bu hafta da büyük ihtimalle yerini koruyacaktır. Çukur dizisinden sonra 2. sırada yer alacaktır. FOX TV’de başlayan yasak Elma dizisi ise Geçen hafta ilk bölümüyle ekrana gelmiş ve beklediği reytingi bulamamıştı. Bakalım 2. bölümü ile yasak Elma dizisi ne kadar reyting alacak izlenme oranlarını artıracak mı izleyip göreceğiz.

2 Nisan ATV ekranlarında yayınlanan ve geçen hafta oldukça kötü bir reyting alarak ilk bölümüyle ekrana gelen 8. Gün dizisi bakalım 2. bölümünde reytinglerini artıracak mı istediği oranlarda reyting alabilecek mi sizler kadar bizde merak ediyoruz. Ancak ATV final yapan dizisi kırgın çiçeklerin yerini dolduramamış görünüyor. zaten bir çok izleyici kırgın çiçekler bitmesini devam etsin diye kampanyalar başlatmıştı.

Sanırız ATV izleyicisi kanala biraz küstü ve bu yüzden sekizinci gün dizisi yeteri kadar izlenmedi. Eğer bu hafta da çok kötü oranlarda reyting alırsa kısa sürede final yolu gözükebilir. 8. Gün izleyicisi ilerleyen haftalarda artmaz ise yakın zamanda erken finale doğru yol alacaktır dizi.

2 Nisan pazartesi günü reyting sonuçları nasıl olacak dizilerden başka bir de reytingleri etkileyen Survivor 2018 programı var ve 2 Nisan pazartesi günü kim elenecek diye herkes merak ediyor. Elenen kişinin açıklanacağı ve eleme mücadelesinin yaşanacak 2 Nisan pazartesi günü Tv8 reytinglerde oldukça iyi olanlar almıştı geçen haftalarda bakalım bu hafta da ilk sırada yer alması da ilk 3 sırada yer alacak izleyip göreceğiz.

2 Nisan pazartesi reytingleri hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Söz dizisi mi çukur dizisi mi 1. olacak bu konu hakkında sizlerinde yorumlarını bekliyorum reytingler hakkındaki resmi sonuçları yarın yani salı günü saat onda sizleri buradan duyuracağız. yeni Sonuçlar açıklanınca ya kadar geçen haftanın reytinglerini sizlerle paylaşıyoruz, hoşçakalın.

2 Nisan 2018 pazartesi reyting sonuçları TOTAL

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2 Nisan 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz mü Çukur mu Yasak Elma mı? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2018