2 Nisan Halka Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi Oldu?

4 yorum
894 izlendi

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve salı akşamları izleyicisiyle buluşan Halka dizisinde 11 bölüm geride kalırken Halka dizisinin 2 nisanda yayınlanıp yayınlanmayacağı belli oldu. Seçim sonrasında ilk hafta olan ve 2 Nisan Salı günü 12. bölümü ile yayınlanması beklenen Halka dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. 2 Nisan Halka Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? sorusuna detayları azalım şimdi.

TRT 1 ekranlarında Salı günleri yer alan ve oldukça güzel bir dizi olarak devam eden, Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, baş rollerinde ise Ahmet Mümtaz Taylan, Nazan Kesal, Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel, Hazal Subaşı ve Burak Sergen gibi başarılı oyuncuların yer aldığı başarılı dizi Halka 2 Nisan Salı günü Mirac Kandili sebebiyle yayınlanmayacak.

2 Nisan Halka Dizisi Var mı Yok mu2 Nisan Halka Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi?

2 Nisan Halka Dizisi Var mı Yok mu sorusuna yayınlanmayacağını ekrana gelmeyeceğini belirttik. Peki Halka neden yayınlanmıyor 2 Nisan salı günü? Bazı sosyal medya sayfalarında dizinin biteceği erken final yapacağı konusunda iddialarda bulunulmuş ve Halkanın erken final kararı aldığı yazılmış çizilmişti. Bu iddiaları Halka 20. Bölümde Erken Final Yapacak sayfasında sizlerle paylaştık.

2 Nisan salı günü yayınlanmayan Halka Dizisi yeni bölümü ile bir sonraki hafta devam edecek ve ekrana gelmeye devam edecek. Trt1 ekranlarındaki Halka dizisi, 9 Nisan 2019 Salı günü ekrana gelecek olan 12. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Şimdilik Halka Dizisi devam ediyor ancak reytinglerinin düştüğü ve erken final yapma potasına girdiğini de hemen belirtelim.

Bunu Gördün mü>>  Bilinmeyen oğlu ortaya çıkıyor! Yasak Elma'ya sürpriz transfer! Dizide neler olacak?

Halka Dizisi bitti mi final mi oldu neden yayınlanmıyor2 Nisan Salı Halka Dizisi Bitti  mi Niçin Yayınlanmıyor?

2 Nisan günü Miraç Kandili dolayısı ile ekrana gelmeyen Halka Dizisi bir sonraki hafta kaldığı yerden 12. bölümü ile devam edecek. Final yada erken final haberleri şimdilik bekliyor ama düşen reytinglere ne kadar dayanabilir merak konusu oldu.. Halka Dizisi bitti mi final mi oldu neden yayınlanmıyor sorularına şimdilik dizi devam ediyor, 2 nisan salı günü Miraç kandilinden dolayı dizi yayınlanmadı ama gelecek hafta kaldığı yerden devam edecek diyoruz. Sizlerde konu hakkında fikirlerinizi aşağı yazın lütfen…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2 Nisan Halka Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi Oldu? (4 Yorum)

  1. Kesinlikle devam etmesini istiyorum merakla ve hayranlikla izledigim cok zevkli heyecanli bir dizi bu hafta yayinlanmaması cok üzdü beni heuecanla bekliyordum

  2. HALKA DİZİSİ ŞİMDİYE DEK İZLEDİĞİM EN GÜZEL VE KALİTELİ DİZİ. KESİNLİKLE DEVAM ETMELİ.

Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2019