2 Nisan Survivor 2018 Kim Elendi Hangi Aday Veda Edecek İşte Tüyolar

Her hafta pazartesi günleri bir aday Survivor adasına veda ediyor. Bu hafta da veda eden adayı geçen hafta olduğu gibi herkesten önce duyurmak ve bu konu hakkında hiç bi erde bulamayacağınız tüyoları sizlere sunmak için bu içeriğimizi hazırladık. 2 Nisan pazartesi günü Survivor 2018 de Kim Elendi Hangi Aday adaya Veda Edecek İşte Tüyolar..

Geçtiğimiz hafta Ramazanın eleneceğini 2 gün önceden söyleyip tüm ülkenin dikkatini çekmiştik. Hatta bazı ziyaretçiler bunu nasıl bildiğimizi merak etmişler ve 2 Nisan Survivor 2018 Kim Elenecek onuda yazın diye sormaya başlamışlardı. Ramazan geçen hafta adaya veda ederken biz 2 gün önceden Ramazan Mı Yağmur Mu Anıl Mı diye sorup Ramazan elenecek demiştik.

2 Nisan pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi Hangi Aday Veda Edecek İşte Tüyolar

Geçen hafta Ramazan elendi ancak en büyük zorluğu Yağmur çekti. Tamam Anılın taraftarı çok kolay kolay elenmez dedik ama neredeyse Yağmur elenmekten son anda kurtuldu. 2 Nisan pazartesi günü de Survivor 2018 Kim Elendi sorusundan önce Survivor 2018 de Gönülller mi yoksa All Star dan mı adaylar olacak eleme potasında kimler var sorusunu sormamız gerekiyor öncelikle.

Yağmur, Birsen ve Nevin ada konseyinde elenmesi için adı çıkan isimler oldu. Desteklediğiniz ismin adını yazarak 1890’a mesaj gönderebilirsiniz.

Geçen hafta Al Star dokunulmazlık oyununu kazanmış ve adaya gönüllüler arasından birisi veda etmek zorunda kalmıştı. Bu haftada pazar günü yapılacak olan 1 Nisan Dokunulmaz oyunları oldukça önemli. Çünkü buradaki mücadele sonrasında takımlar bir oyuncu daha kaybetmek istemiyor. Bu arada Acun Ilıcalıya eleme adayları önerisi de verebiliriz.

Her hafta All Star bir çok oyunu kazanıyor doğal olarak. Son 10 yılın en iyi yarışmacılarını biraraya getirip de diğer gönüllüleri ezdirmek pek yakışık almıyor gibi. Bu yüzden Acun Ilıcalı bir ayar vererek Gönüllüler ve All Star arasındaki dengesizliği bir şekilde çözmeli. Eğer çözmezse bu haftada Gönüllülerden bir aday elenecek demektir. Eleme potasına sürekli gönüllüler giriyor.

Yağmur, Birsen ve Nevin ada konseyinde elenmesi için adı çıkan isimler oldu. Desteklediğiniz ismin adını yazarak 1890’a mesaj gönderebilirsiniz.

2 Nisan Survivor 2018 Kim Elendi Hangi Aday Veda Edecek İşte Tüyoları sizlere buradan yazmaya devam edeceğiz. Birazdan sizlere yazmaya devam edeceğiz..

Yağmur, Birsen ve Nevin ada konseyinde elenmesi için adı çıkan isimler oldu. ELENEN İSİM YAĞMUR OLACAK…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2 Nisan Survivor 2018 Kim Elendi Hangi Aday Veda Edecek İşte Tüyolar (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2018