2 Ocak 2018 Salı Eşkiya (Edho) Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2 ocak var mı yok mu yılbaşından sonra olacak mı diye epey sorular gelmişti. Hemen yanıt verelim. 2 Ocak 2018 Salı Eşkiya (Edho) Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok? sorusuna cevap maalesef üzücü: Çünkü 2 Ocak 2018 Salı günü dizimizin Özel bölümü ekrana gelecek yani yeni bölüm yayınlanmayacak.

Bildiğiniz üzere reklam düzenlemeleri nedeniyle Yılbası haftası dizilerin yeni bölümleri ekrana gelmiyor. Atv de yayınlanan ve salı günlerinin rekortmen dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2 ocak yeni bölüm var mı yok mu sorusu da bu minvalde cevaplanabilir ve Edho yu yeni bölümü merakla bekleyenler maalesef bir hafta daha beklemek zorunda kalacaklar. Yeni bölüm 2 ocak 2018 salı günü olmayacak.

Kolaj denilen eski bölümlerin tekrarı yayınlanacak 2 ocak salı günü. Elbette yeni bölümü merak eden izleyiciler bundan muzdarip olsa da reklam gelirleri çok düşük olduğu için yeni bölümü bedava gibi bir rekama yayınlamak kanalları zor duruma düşürebilir. O yüzden Atv de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 2 ocak salı günü yeni bölümünü yayınlamayacak.

2 Ocak 2018 Salı Eşkiya (Edho) Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok?

2 Ocak 2018 Salı günü Atv de yayınlanan Edho Dizisi ile diğer kanallardaki dizilerin yeni bölümleri Var mı Yok mu? Bildiğiniz üzere her yıl diziler senenin ilk haftası ara veriyor. çünkü kanalların reklam düzenlemeleri yapılıyor. Kanallardaki reklam düzenlemelerinden dolayı reklam payları en düşük rakamlardan ödeneceği için kanallar yeni bölümleri yayınlamak istemiyorlar. Bu nedenle 2 Ocak Salı Eşkiya (Edho) Yeni Bölüm ekrana gelmeyecek.

Dizimizin yeni bölümü 9 Ocak salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni Bölüm fragmanı çıktığı zaman aşağı eklenecek ve sizlerin beğenisine sunulacaktır. Sizce Eşkıyanın bu hafta 2 ocakta olmaması doğru mu? Ekrana gelmesini ister miydiniz? İzleyicinin bekletilmesi doğru mu sizce? Yorumlarınızı aşağı bekliyoruz..

YORUMLAR

  1. Bilgilendirme için tşkler

  2. Bu işinde suyunu çıkardınız maksat izleyici kitlesi toplamak değilmi böyle yaparsanız bizde boşlamış olur izlemekten vazgeçeriz. Bir ilki yapıp reklam değerinizi bi sonraki bölümle pay edin diğerleriyle aynı şeyleri yapmaktanda vazgeçin

  3. Dizinin yayınlan maması sacmalık bu dizinin oynanmasını bu akşam bekliyordum

  4. Oynamasını arzu ederdik çünkü gerçekten muhteşem bi dizi canı gönülden tüm oyuncuları ve tabiki yönetmen senaristi unutmamak lazım oynasaydı daha iyi olurdu sağlık olsun eyvallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.