2 Şubat Cuma Adını Sen Koy 275.Bölüm Özeti Tüyoları Haftanın Finali

Haftanın son günü neler olacak 2 Şubat Cuma Adını Sen Koy 275.Bölüm Özeti Tüyoları Haftanın Finalinde yaşayacakları sizlerle paylaşacağız burada.. Ömer ve Zehra evliliklerini kurtarmak için neler yapacak Ömer Zehra için hangi sürprizi hazırlayacak?

2 Şubat Cuma Adını Sen Koy 275.Bölüm Özeti Tüyoları Haftanın Finalinde yaşayacakları..

Ömer ve Zehra arasındaki barışın sağlanması ve boşanma söylemlerinin tamamen ortadan kaldırılması için terapistin yönlendirmesi doğrultusunda Ömer neler yapacak Zehra için yeni bir adım atacak. Bahşende ise görünüşte başka içinden başka bir tavır  sergilemektedir.

YORUMLAR

  1. bu nasıl özet ya 2 satır

    1. Haklısın Selin, yazacak bişi bulamadık 🙁 Sen yazarsan yolla bize..

  2. Özgür hanımcım teşekkürler allah razı olsun,bu gün özel bir dua istiyorum,yarın hac kur aları çekilcek ,bize dua edermisiniz

  3. İYİ AKŞAMLAR GÖNÜL DOSTLARIM…. ASLINUR CİMCİMEM SENDE BÜYÜMÜŞTE KÜÇÜLMÜŞLERDENSİN GECEKİ YORUMLARIN BUNUN DELİLİ HELEDE DEMET CİM İÇİN YAZDIKLARIN O SAYFADA YORUMLARIM VAR……..
    GÜLAY… DEMET… SUDAMLAM. XANIM… CİCİKUŞUM… ASLINUR… NUR… TATLICI KÜÇÜK ŞAİRİM…. NURBANU LAMAZİ GOGO… ÖZGE… LEYLA… EMİNE H… HANDAN H… ÇİÇEK H… ŞÜLE M… YORUMUMU OKUYANLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN TABİKİ OĞUZ HOCAM SİZİNDE HER AN ALLAH CC YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN İYİ AKŞAMLAR YORUMLAR SEVGİMLE KALIN….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.