20 Eylül 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Avlu Bizim Hikaye Bir Zamanlar Çukurova

20 Eylül 2018 Perşembe günü reyting sonuçları adeta bütün kanalların en önemli konularından birisi oldu. FOX TV’de ekrana gelen yeni sezonuyla bizim Hikaye dizisi, Star TV’de yayınlanacak olan yeni sezon Avlu dizisi, Atv ekranlarında ekrana Gelen geçen hafta başlayan bir zamanlar Çukurova dizisi, Show TV’de final bölümüyle ekrana gelecek olan meleklerin aşkı dizisi ve TV8 ekranlarında Dün başlayan kızım dizisinin tekrarı Bugün televizyonda en çok izlenecek diziler arasında yer alıyor. İşte 20 Eylül 2018 Perşembe Reyting Sonuçlarında yarışacak dizi ve filmler:

1. Bizim Hikaye / Fox TV
2. Avlu (Yeni Sezon) / Star TV
3. Bir Zamanlar Çukurova / ATV
4. Meleklerin Aşkı / Show TV
5. Kızım TKR / TV 8
6. Shrek: Sonsuza Dek / Kanal D
7. Elif / Kanal 7
8. Ehl-i Beyt Aşkına / TRT 1

1. Bizim Hikaye / Fox TV Geçtiğimiz hafta FOX TV’de 2. sezonuna başlayan bizim hikaye ve ilk haftayı reyting birinciliği ile kapatmıştı. Bu hafta Avlu dizisinin de yeni sezona başlaması ve bir zamanlar Çukurova dizisinin yayınlanması bizim Hikaye dizisi ne Zorlayacak gibi gözüksede 20 Eylül Perşembe reytingleri oldukça keyifli olacak gibi görünüyor.

2. Avlu (Yeni Sezon) / Star TV Geçtiğimiz sezon oldukça iyi başlayan ve reytinglerde bir sıraya kadar yükselen Avlu dizisi bu sezonda ilk bölümü ile 20 Eylül Perşembe günü reyting birinciliği için yeni sezon ilk bölümü ile ekrana geliyor.

3. Bir Zamanlar Çukurova / ATV geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana gelen bir zamanlar Çukurova dizisi reytinglerde 2. sırada yer almıştı. oldukça beğenilen dizi bu hafta Avlu dizisinin de yeni sezona başlaması ile daha zorlu bir reyting mücadelesine göreceğiz. 20 Eylül 2018 Perşembe günü reytingleri oldukça merak ediliyor.

4. Meleklerin Aşkı / Show TV final bölümü ile ekrana gelecek olan meleklerin aşkı dizisi izleyenler 20 Eylül Perşembe akşamı Show TV’de ekrana gelecek. son bölüm olduğu için reytinglerden fazla bir beklentisi olmayan meleklerin aşkı dizisi yeni sezon dizileri nın başlamasıyla büyük bir de kaybına uğramıştır.

20 Eylül 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Avlu Bizim Hikaye

Bugün Avlu Yeni Sezonu Açıyor Meleklerin Aşkı İse Ekran Macerasını Sonlandırıyor ! Bir Zamanlar Çukurova İlk Bölümünde Harika Bir Açılış Yapmıştı Keza Bizim Hikaye de Yeni Sezona Harika Reytingler İle Başlamıştı !
Bu Hafta Avlu Yeni Sezonu Açıyor Ve Reytingler De Gerçekten Ne Olacağı Belli Değil Tüm Diziler Birbirinden İddialı Ve Yüksek Reytingler Göreceğiz Kesinlikle..

Bugün Total Grubunu Tahmin Ediyoruz. Sizce Bugün Yayınlanan Diziler Total’de Kaç Reyting Alacak?
Her Dizinin En Yakın Tahmini için sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz..
Bence Bir Zamanlar Çukurova Yükselecek ve Zirvede Yer Alacaktır. Avlu ise Çok iyi Bir Açılış ile 6.50 – 7 Aralarında Açacaktır Sezonu diye tahmin ediyorum..

20 Eylül 2018 Perşembe ReytingLERİ AB TOTAL İZLENME ORANLARI

20 Eylül 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Resmi açıklamalar sonrasında bir sonraki gün yani 21 eylül 2018 Cuma günü Saat 10.00 da sitemizde açıklanacak ve sizlere duyurulacaktır. Sizlerde 20 Eylül perşembe günü yayınlanacak olan dizi film ve programların reyting sonuçları hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz Şimdiden teşekkürler.

 

 

ABC 20 EYLÜL REYTİNGLERİ

AB REYTİNG ORANI 20 EYLÜL 2018 PERŞEMBE

TOTAL 20 EYLÜL REYTİNGLERİ

Günün Reyting Analizi

Bir Zamanlar Çukurova 
Dizinin Yükseleceğini Dün TahminEt Paylaşımında Belirtmiştim ve Öylede Oldu! Aldığım Bilgiye Göre Dizi 15 Dakikalık Anlık Reytingler 9.58 Reytingi Görmüş, Bu Demek Oluyor Ki Önümüzdeki Haftalarda 10 Reyting Barajını Görme Ihtimali Var.
Dizi Evet Klişe, Fakat Anlatım Tarzı ve Müthiş Oyuncuları Ile Bu Oranları Almayı Başarıyor. Bu Sezon Avlu Ile Büyük Bir Rekabete Gireceğini Düşünüyorum. 
Dün Total’de 7.98 AB’de 6.81 ve ABC’de 7.76 Reyting Aldı!

Avlu 
Sezon Finaline Göre Dizi Daha Düşük Başladı, Fakat Şöyle Bir Gerçek Varki En Güçlü 2 Rakibi Yeni Sezonu 1 Hafta Önce Açtı ve Bununda Bir Etkisi Var. Sosyal Medyada Günün En Fazla Izlenen Dizisi Olmayı Başaran Dizi, Önümüzdeki Haftalarda 7 Oranlarını Göreceğini ve AB Grubunda Zirveye Oturacağını Düşünüyorum.
Dün Total’de 5.20 AB’de 5.46 ve ABC’de 6.09 Reyting Aldı!

Bizim Hikaye 
Dizi Dün Akşam Kesinlikle Büyük Bir Şok Yaşadı! Avlu Dün Akşam En Fazla Onu Etkiledi ve Bir Önceki Hafta Aldığı 7 Reytingi 5’in Altına Indirdi.
Bu Sezon, Geçen Sezona Göre Daha Düşük Gideceğinin Sinyalini Şimdiden Bize Verdi. 5’in Altına Inerse Tehlike Canları, Çalmaya Başlayabilir.
Dün Total’de 4.87 AB’de 3.90 ve ABC’de 4.25 Reyting Aldı!

Meleklerin Aşkı
Yeni Sezonun Ilk Final Yapan Dizisi, Yaz Aylarında Başlayan Dizi Rakipleri Gelmeden Önce Kendine Çok Iyi Bir Seyirci Kitlesi Oluşturamadı ve Bununda Etkisini Son 2-3 Haftadır Gördü.
Ne Diyelim, Oyunculara Hayatlarında Başarılar.
Dün Total’de 1.71 AB’de 1.50 ve ABC’de 1.75 Reyting Aldı!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

20 Eylül 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Avlu Bizim Hikaye Bir Zamanlar Çukurova (2 Yorum)

  1. 8.28le Bizim hikaye 1ci olucak 2ci sıradada Avlu olur herhalde 8.01le 3cu sıradada fox haber olur 4cu sıradada bir zaman çukur olur

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2018