20 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? 2019

Tüm kanalların reyting almak için ellerinden geleni yaptığı bugün sonuçlar belli oldu. Herkesin merak ettiği 20 haziran 2019 reyting sonuçları hangi kanal ne kadar izlendi kim ne kadar share aldı merak ediliyor. Geceye damgasını vuran filmler ile yarışma programları oldu.

20 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi 2019

20 haziran Kanal D Hacker ne kadar izlendi reytingleri nasıl ? Geceye 2016 yapımı uluslar arası bir film ile katılan Kanal D ABD, Tayland, Kazakistan, Hong Kong ve Kanada’da çekimleri tamamlanmış 5 ülkenin özelliklerini taşıyan bir film ile katıldı. Toplamda 2 milyon dolara mal edilen Hacker filmi Kanal D’de tv de ilk kez yayınlandı. 95 dakikalık muhteşem filmin baş rol oyuncuları Callan McAuliffe, Lorraine Nicholson, Daniel Eric Gold gibi birçok ünlü yıldızı içeriyor. IMDB üzerinde aldığı sekiz bine yakın oylamada 6.2 puan almış suç, dram ve korku içeren film ülkemizde bu akşam iyi reyting yakalayamadı.

20 haziran Kanal D Hacker ne kadar izlendi reytingleri nasıl

Show Tv Oflu Hoca’nın Şifresi reyting sonuçları ile komedi serisine devam eden ulusal kanalımız dünkü reyting sonuçlarından memnun gibi duruyor. Her akşam komedi filmi ile bu haftayı geçirecek olan Show Tv gecede Kanal D’nin üzerine çıktı. Film’in iyi bilinmesi ve yaz aylarında komedi filmlerinin daha çok tercih edilmesi sebebi ile Show Tv Kanal D’den daha iyi bir tercih yapmış oldu.

Show Tv Oflu Hoca’nın Şifresi reyting sonuçları

Star Tv Benim Tatlı Yalanım 2. Bölüm Reyting Sonuçları ile memnun görünüyor. Yeni komedi mizahı ile tanıdığımız Benim Tatlı Yalanım dizisi 20 haziranda ne kadar izlendi? Aldığı yüksek share oranı ile anlık takiplerde bile her zaman ilk üçte yer almayı başardı. Suna Nejat ve Kayra’nın doğum günü kutlaması özellikle aile ortamlarında tercih edilen kanal oldu. Günde başka rakip olacak dizinin olmayışı 20 haziran 2019 reyting sonuçlarında Star Tv’nin yüzünü güldürdü.

Benim Tatlı Yalanım 2. Bölüm Reyting Sonuçları

20 Haziran Yaparsın Aşkım ne kadar izlendi Reyting oranları nasıl ? Dört kıskanç kadının aralarında kavgaya başladığı Yaparsın Aşkım 20 haziran bölümü çok konuşuldu. Yaparsın Aşkım 20 haziran arabayı kim kazandı merak edildi. Bu merak ise Fox Tv’ye çok iyi reyting kazandırdı. Gecede Survivor’a karşı büyük başarı elde eden Yaparsın Aşkım yarışma programı yaz ayında da devam edecek.

2019 Yaparsın Aşkım 20 haziran kim kazandı arabayı kim aldı

ATV Kimse Bilmez 20 haziran yayını ile listeyi zorlayamadı. Özellikle aksiyon sahnelerinin takdir edildiği Kimse Bilmez 20 haziran 2. bölüm tekrarı ile hayal kırıklığına uğradı. Premium saatlerde yayınlanan dizinin tekrar bölümü takipçileri tarafından farklı kanalı tercih etme sebebi oldu. ATV 20 haziran reyting sonuçları arasında ilk beş içerisinde yer alamadı.

ATV Kimse Bilmez 20 haziran

TRT 1 Tek Yürek 20 haziran bölümü ne kadar izlendi ? Son yıllarda Diriliş dizileri ile iyi prim yapan yan dizilerini oturtmaya çalışan TRT 1 kanalı bu gün güzel yükseliş gerçekleştirdi. Tek Yürek Ümit Besen’in katıldığı bölüm olarak arandı. Ümit Besen sayesinde reyting sıralamasında altıncı sırada oldu ancak en önemlisi dizinin tanıtımını yapmış olması oldu. Gelecek haftalarda Tek Yürek dizisinin reyting oranları geçen bölümlere göre daha yüksek olacak.

TRT 1 Tek Yürek 20 haziran bölümü ne kadar izlendi Ümit Besen

Hint dizileri ile büyük trend yakalamış Kanal 7, Tatlı Bela ve Sev Yeter dizileri ile halinden memnun. Her zaman stabil reytingi olan Kanal 7’nin hiçbir zaman birincilikte gözü olmadı. İzleyicisi ve takipçisinin çok farklı olduğu kanal diğer kanallardan pek etkilenmiyor. Gecede önemli bir gelişme olmadığı zamanlarda reyting oranları sürekli stabil listenin orta üstünde yer alıyor.

Kanal 7 20 Haziran 2019 Reyting Sonuçları

Bugün merak edilen 20 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ? 2019 yılında kanalların yaza hazırlıkları devam ediyor. Henüz yaz dizileri tüm kanallarda başlamadığı için filmlerin ağırlıkta olduğu bir gece geçirdik. Ancak kanalların birbirlerine yakın reyting ve share aldığı 20 haziran reyting puanları çok yakından takip edildi.

20 Haziran 2019 Reyting Sonuçları Listesi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2019