20 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Ab Total Kadın Eşkıya Mehmet bir Cihan Fatihi

20 Mart 2018 Salı günü reytingler de nasıl bir sonuç ortaya çıkacak yeni başlayan dizi Mehmet bir Cihan Fatih’i ne kadar reyting alacak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz iyice düşecek mi kadın dizisi geçen hafta 1. olmuştu bu hafta ne yapacak yerine Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisi ne bırakacak mı gibi sorular oldukça merak ediliyor, bizde 20 Mart reytinglerini sizler için değerlendirmek istiyoruz.

Önceki haftalardaki durumlar kısaca bakmak de 20 Mart salı reytingleri hakkında daha net sonuçlar söyleyebilmek için kısa bir analiz yapmak istiyorum. Öncelikle yeni dizi Mehmet bir Cihan fatihi Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelecek. dizi uzun süredir bekleniyordu ve ilk bölümü ile 20 Mart’ta başlıyor.

Kanal D uzun süredir salı günlerine bir dizi tutturamamıştı ve nihayetinde tarihi bir dizi ile Kenan İmirzalıoğlu gibi bir oyuncu ile bugüne giriş yaparak Salı günü lider diye oynamak için adım atmış oldu bakalım 20 Mart reytinglerinde Kanal D Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ile nasıl bir sonuç alacak oldukça merak ediliyor.

Geçen haftanın lideri olan kadın dizisi Fox TV ekranlarında yine Lider olabilecek mi yoksa yerine Mehmed Bir Cihan Fatihi birisine mi bırakacak çok merak ediliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden salı gününün liderliğini devralan kadın dizisi bakalım yerine Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine bırakacak mı 20 Mart salı reytinglerinde ve AB Total sonuçlarında göreceğiz. İşte bugünün önemli dizileri:

1. Mehmed Bir Cihan Fatihi / Kanal D
2. Kadın / Fox TV
3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / ATV
4. Ufak Tefek Cinayetler / Star TV
5. Kurtlar Vadisi Vatan / TRT 1
6. Yetenek Sizsiniz Türkiye / TV 8

20 Mart akşamı TRT 1 ekranlarında Kurtlar Vadisi Vatan filmi yayınlanacak oldukça iddialı olan bu film TRT ekranlarında bakalım yeteri kadar izlenecek mi merak edilecek mi yoksa 20 Mart’ta yeni başlayan dizi Mehmed Bir Cihan Fatihinin gölgesinde mi kalacak.

20 Mart Salı günü Tv8 ekranlarında da Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin yarı final bölümü ekrana gelecek. her gün Survivor 2018 programları ile oldukça iyi reyting alan TV8 Salı günü ekrana getirecek Yetenek Sizsiniz yarı finali ile bakalım 20 Mart Salı günü ne kadar reyting alacak izlenecek merak ediliyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan ufak tefek cinayetler dizisi de geçen haftalarda oldukça iyi reytingler alıyor. Ancak bu hafta salı gününde büyük bir yoğunluk oluştu ve salı günü reyting almak adeta çok zorlaştı Bu yüzden 20 Mart Salı günü reyting sonuçlarında tüm dizilerin yerleri değişebilir olabilir bakalım ufak tefek cinayetler nasıl bir de kalacak 20 Mart Salı günü.

Atv’de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Geçen hafta 2. sırada Hatta son bir aydır 2. sırada yer alıyor. Bakalım Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi başlayınca Eşkiya ve kadın dizilerinin yerlerinde bir değişme olacak mı yoksa eski sıralama devam edecek mi. Kanal D pek de başarılı olamayacak Çünkü dün başlayan 8. gün dizisi ve Fox TV’deki yasak elma dizileri büyük bir hayal kırıklığına uğrayarak ilk 10 a bile girmekte zorlanmışlardı.


Bu açıdan 20 Mart 2018 Salı günü reyting sonuçları oldukça önemli bakalım yeni dizi Mehmed Bir Cihan Fatihi şans bulacak mı yeteri kadar izlenecek mi merak edenler olacak mı yoksa Eski düzen devam edecek 1. sırada kadın 2. sırada Eşkiya olmaya devam mı edecek izleyip göreceğiz. bu konuda sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir 20 Mart 2018 Salı günü reyting sonuçları hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

20 Mart Salı reytingleri Çarşamba günü saat onda resmi olarak açıklanır açıklanmaz aşağı eklenerek güncellenecektir. Şimdilik geçen haftanın sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.


Bu arada Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine ilk tepkiler gelmeye başladı: “TANRI SİZİ KORUSUN”
Dizinin ilk dakikalarında Mara Hatun’un Edirne’ye gitmek için yola çıkan Sultan Mehmed’e “Tanrı sizi korusun” demesi sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

KADIN OYUNCULARIN DEKOLTELERİNE TEPKİ YAĞDI
Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde kadın oyuncuların göğüs dekolteleri Osmanlı tarihiyle bağdaştırılamadı ve eleştirel yorumlara neden oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

20 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Ab Total Kadın Eşkıya Mehmet bir Cihan Fatihi (3 Yorum)

  1. Hayırlı Axşamlar Dizi Sevenler Kurtlar Vadisi “VATAN”Dizinin Bütün Özelikleri VATANA Sevgi Onun Korunmasından Beş Etmesi Cox Gözel Neçati Şaşmaz Her Adım Atdığı Yerde VATAN Bölünmez Hisslerin İnsanlara Bexş Etdi Ançak VATANIN İçinde Ele Ünsürler Var VATANI Ağladır Buda VATANIN İç Düşmenleridi Kenar Düşmenler Bezen İç Düşmenlerinden Cox VATANA Zerer Vermiler VATANIN Korumak Üçün Bezen Çoçuklar Meyil Yaradılar Bu Günümüzde Saysız Hesabsız Şehidlerimiz Var Bütün Şehidler Genetin Kapıların Özleri Üçün Acdılar Biz İnsanlar Geneti Yaradırık Onlar Yapdılar Bu Günkü Günümüzde Olan Dualar VATANA Ve Şehidlerimize Aid Allah Onlara Rehmet Etsin Bütün Dualar Onların Olsun Türküyede Olan Hadiseleri Bezen İç Savaşın Üzerine Yüklemek İsteyiler Bu Doğru Deyil Burda Sadeçe Dövleti Bölüb Küçük Hiselerle Ele Kecimek İsteyiler Bu Dizide Bunlar Açık Gösterilir

  2. Günaydın Dizi Sevenler Kurtlar Vadisi “VATAN ” Dizisi Neçati Şaşmazın İfa Etdiyi Kurtlar Vadisinin Bütün Bölümleri Vatana Karşı Sıxıntı Yaradanların İç Üzlerin Eks Etdirir Axşam Televizya Ekranında Yayınlanan Dizide Vatanin Ne Keder Çaresiz Bir Dönemden Kecdiyin Gösterirdi Ama Çaresizlik Türk Miletin Birliyi Yox Etdi Milet Bir Olsa Vatan Yıxılmaz Türküyede Olan Hadiseler Cox Üzüçü İnsanlar Vatan Üçün Çanını Tankların Karşısına Atarak Vatan Koruyur Yaşlısı Çoçuğu Bele Korxu His Etmir Bu Derbe Tek Türküyede Yox Azerbayçandada Yaşandı İki Derbe Eyni Sıxıntı 15 Temuz 20 Ogak Ayları Bu Derbe Tarixe Kanla Yazıldı Şehidlerimizin Kanıyla Hec Bir Müsalman Ölkesinde Türküye Ve Azerbayçanda Olan Bir Derbeni Yaşamadı Ama Bu Ölkeler İnsanlarının Sevgisiynen Ölkelerine Bağlı Oldukları Üçün Vatanın Korudu İrak Ve Diğer Ölkeler Bunu Yapamadı Türküyede Ve Azerbayçanda Birinçi VATAN Önce Gelir Şehidlerin Kanı Axan Yerden Başlayır VATAN Allah Bütün Şehidlerimize Rehmet Etsin Kebirleri Nur’la Dolsun Şehidler Bir Daha Bu Ölkelere Kismet Olmasın Bezileri Neçati Şaşmaz Veten Koruyuçusumu Deyiler Bu Doğru Deyil Eşline Kalsa Neçati Şaşmaz Dizide Bütün Ölkelerde Yayımlanmasıynan VATANE Karşı Sıxıntıları Göstermekleriynen İnsanları VATANA Dahada Bağlayılar Buda Onların VATANA Karşı Sevgisidir Hec Kim Unudamaz Kurtlar Vadisi Dizisi Bir Cox Ölkelerin Çanın Sıxmışdı Bu İSRAYIL Ölkesine Aidi Bu Ölkeler Müsalmanları Sevemez Çünkü Kanlarında VATAN Sevgisi Aşkı Yox Onlar Üçün Sadeçe Özleri Var Kurtlar Vadisi VATAN Retinkde Birinçi Olmalıdır Çünkü Dizide Hakikatlar Gösterilir

  3. Günaydın evet bende keyifle izlediğim reklamlarda bile zappin yapmadığım cihan fatihi MEHMET ti oyuncu ve yönetmenlerikutlar başarıları Daim Olsun

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2018