20 Mart 2019 Çarşamba Jet Sosyete Yeni Bölüm Var mı Yok mu Bitti mi Final mi Neden Yok?

20 Mart 2019 Çarşamba günü Tv8 de Jet Sosyete Yeni Bölüm Var mı Yok mu Bitti mi Final mi Neden Yok? diye merak edenler için hemen yazalım. Jet Sosyete dizisi 20 Mart 2019 Çarşamba ekrana gelmeyecek boş yere beklemeyin. Neden 20 Mart 2019 Çarşamba günü Jet sosyete yayınlanmıyor bitti mi final mi oldu yayından mı kaldırıldı diye merak edenlere hemen yazalım.

20 Mart 2019 Çarşamba günü yayınlanması beklenen Jet Sosyete Yeni Bölüm yayınlanmayacak. Çünkü Jet Sosyete dizisinin yayın günü değiştirildi. Artık bundan sonra Jet Sosyete Yeni Bölümleri perşembe günleri yayınlanacak. Jet Sosyete yapımcısı Gülse Birsel yaptığı açıklama ile Jet Sosyete dizisinin gününün değiştiğini duyurdu. Bizde sizlerle paylaşalım hemen.

Jet Sosyete Yeni Bölüm 20 mart neden yok yayınlanmıyorJet Sosyete Yeni Bölüm 20 mart Çarşamba neden yok yayınlanmıyor yayından mı kaldırıldı sorusuna cevap: Dizinin günü değiştirildi. Artık dizi perşembe günleri yayınlanacak.  JET SOSYETE YENİ BÖLÜM PERŞEMBE AKŞAMI 20.00’DE TV8’DE!

TV8 ekranlarında yayınlanan Jet sosyete dizisi 6 Şubat 2019 çarşamba günü ekrana gelmiyor. dizinin yapımcısı olan Gülse Birsel tarafından yayınlanmayacağı duyurulan dizinin önümüzdeki hafta kaldığı yerden devam edeceği açıklandı. ilk önce Jet sosyete dizisinin 6 Şubat çarşamba günü yayınlanmaması sebebi olarak kupa maçları gösterirse de gerçek sebebin Gülse Birsel’in hastalığından dolayı Jet sosyetenin 6 Şubat 2019 çarşamba günü yayınlanmayacağı belirtildi..

“JET SOSYETE” BU ÇARŞAMBA 6 ŞUBAT 2019 GÜNÜ YAYINLANMAYACAK..

6 Şubat 2019 Jet Sosyete Yeni Bölüm Var mı Yok muBu hafta çarşamba günü yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenen sevilen dizi “Jet Sosyete” bu çarşamba yayınlanacak bölümü yayın akışından çıkartıldı yerine ise Televizyonda ilk kez yayınlanacak olan “Kolonya Cumhuriyeti” ekrana gelecek! “Jet Sosyete” dizisinin yayınlanmama sebebi olarak da dizinin yapımcısı ve Başrol oyuncusu “Gülse Birsel”in hastalığından dolayı yayınlanmadığı söyleniyor!
“KOLONYA CUMHURİYETİ” TV’DE İLK KEZ ÇARŞAMBA AKŞAMI 20.00’DE TV8’DE!

6 Şubat 2019 Jet Sosyete Yeni Bölüm Var mı Yok mu Bitti mi Final mi Neden Yok?

28 Kasım Jet Sosyete Yeni Bölüm Var mı Yok mu Bitti mi Final mi Neden Yok? diye merak edenler için kısaca bilgilendirmek istiyoruz sizleri. 28 Kasım Jet Sosyete Yeni Bölüm Var mı? TV8’in sevilen dizisi Jet Sosyete’den kötü bir haber var bu hafta dizi yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek yayınlanmayacak.

28 Kasım Jet Sosyete Yeni Bölüm Var mı Yok mu Bitti mi Final mi?

28 Kasım Jet Sosyete Yeni Bölüm Var mı Yok mu sorusuna hemen cevap verelim öncelikle. Bu hafta dizinin yeni bölümü olmayacak. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştığı  Jet Sosyete dizisi 28 Kasım 2018 çarşamba Yeni Bölüm olmayacak eski bölüm tekrarı yayınlanacak.

28 Kasım Çarşamba Jet Sosyete Yeni Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

Jet Sosyete dizisinin merakla beklenen 23. bölümü 28 kasım akşamı ekrana gelmeyecek, yerine geçen haftaki son bölümün tekrarı ekrana gelecek. 28 Kasım Jet Sosyete neden yok derseniz bu akşam Galatasaray’ın Şampiyonlar ligi maçı var, bu yüzden reytinglerin çok düşeceğini hesap eden kanal yetkilileri diziyi bir hafta erteleme kararı aldılar. 28 Kasım çarşamba günü  Jet Sosyete dizisi ekrana gelmeyecek. Jet Sosyete, yeni bölümüyle 5 Aralık Çarşamba 20.00’de TV8’de!

20 Mart 2019 Çarşamba Jet Sosyete Yeni Bölüm Var mı Yok mu

Buradan aşağısı Jet Sosyete dizisinin bir önceki bölümünün yayınlanmama sebebi ile ilgilidir: Pazar akşamları star tv ekranlarında keyifle izlenen ancak son haftalarda hem reytingleri düşen hemde senaryo yazımı yetişmeyen Jet Sosyete dizisi oldukça zor günler geçiriyor. Star TV’nin sevilen komedi dizisi pazar günlerinin neşe kaynağı haline gelen Jet Sosyete’den 20 mayıs pazar günü için kötü haber geldi.

Jet Sosyete 20 Mayıs Pazar Var mı Yok mu? Hemen belirtelim ki 20 Mayıs pazar akşamı Jet sosyete izleyemeyeceksiniz. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizi bir hafta ara vermek zorunda kaldı bu hafta. 20 Mayıs Pazar günü yayınlanmayacak olan Jet Sosyetede başrolleri Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak gibi ünlü isimler paylaşıyor..

Jet Sosyete daha önce yaptığı açıklama ile 10 Haziran pazar günü ekrana gelecek olan 15. bölümüyle ilk sezonu tamamlayıp yaz tatiline gireceğini yani 10 haziranda sezon finali yapacağını belirtmişti. Jet Sosyete dizisi gelecek sezon kaldığı yerden yeni 2. sezonu ile devam edecek.

Jet Sosyete dizisinin merakla beklenen 13. bölümü 20 mayıs pazar gününe yetişmediği için dizi bir hafta ara verecek. Jet Sosyete 20 Mayıs Pazar Var mı Yok mu sorusuna: çekimler yetişemediği için bu hafta dizi yok, gelecek hafta yani 27 mayıs pazar günü izleyiciyle buluşacak Jet Sosyete dizisi.

Jet Sosyete 20 Mayıs Pazar yayınlanmayınca onun yerine ne yayınlanacak derseniz Yapımın yerine 20.00’de ‘Recep İvedik’ ekrana gelecek. Saat 22.15’te ise Jet Sosyetenin özel bölümü ekranlarınıza gelecek. Jet Sosyete dizisi, yeni bölümüyle 27 Mayıs Pazar günü 20.00’de Star tv de ekrana kaldığı yerden devam edecek. Jet Sosyete 20 Mayıs Pazar Var mı Yok mu sorusuna cevap verdik sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Şimdieen teşekkürler..

Bu arada Star TV dizisi Jet Sosyete’nin gelecek hafta yani 27 Mayıs Pazar ekrana gelecek olan 13. bölümüne ünlü şarkıcı Kalben konuk olacak. Kalben şarkıları ile Jet sosyeteye renk katacak. Kalben şarkıları ile Jet sosyete 27 Mayıs Pazar günü star tv de olacak..

28 Kasım 2018 Çarşamba Jet Sosyete Yeni Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

Jet Sosyete dizisinin merakla beklenen 23. bölümü 28 kasım akşamı ekrana gelmeyecek, yerine geçen haftaki son bölümün tekrarı ekrana gelecek. 28 Kasım Jet Sosyete neden yok derseniz bu akşam Galatasaray’ın Şampiyonlar ligi maçı var, bu yüzden reytinglerin çok düşeceğini hesap eden kanal yetkilileri diziyi bir hafta erteleme kararı aldılar. 28 Kasım çarşamba günü  Jet Sosyete dizisi ekrana gelmeyecek. Jet Sosyete, yeni bölümüyle 5 Aralık Çarşamba 20.00’de TV8’de!

TV8 ekranlarında yayınlanan Jet sosyete dizisi 6 Şubat 2019 çarşamba günü ekrana gelmiyor. Dizinin yapımcısı olan Gülse Birsel tarafından yayınlanmayacağı duyurulan dizinin Önümüzdeki hafta kaldığı yerden devam edeceği açıklandı. ilk önce Jet sosyete dizisinin 6 Şubat çarşamba günü yayınlanmaması sebebi olarak kupa maçları gösterirse de gerçek sebebin Gülse Birsel’in hastalığından dolayı Jet sosyetenin 6 Şubat 2019 çarşamba günü yayınlanmayacağı belirtildi..

“JET SOSYETE” BU ÇARŞAMBA 6 ŞUBAT 2019 GÜNÜ YAYINLANMAYACAK..

Bu hafta çarşamba günü yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenen sevilen dizi “Jet Sosyete” bu çarşamba yayınlanacak bölümü yayın akışından çıkartıldı yerine ise Televizyonda ilk kez yayınlanacak olan “Kolonya Cumhuriyeti” ekrana gelecek!
“Jet Sosyete” dizisinin yayınlanmama sebebi olarak da dizinin yapımcısı ve Başrol oyuncusu “Gülse Birsel”in hastalığından dolayı yayınlanmadığı söyleniyor!
“KOLONYA CUMHURİYETİ” TV’DE İLK KEZ ÇARŞAMBA AKŞAMI 20.00’DE TV8’DE!

GÜNCELLEME: TV8’in sevilen dizisi Jet Sosyete’de sürpriz gelişme! Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştığı; çarşamba akşamları ekrana gelen ve bu hafta 22.15’te yayınlanan yapım, bu haftadan itibaren perşembe günleri eski saatinde izleyiciyle buluşacak. Jet Sosyete, yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de TV8’de!

Jet Sosyete Yeni Bölüm 20 mart neden yok yayınlanmıyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2019