20 Mayıs 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Survivor Cennetin Gözyaşları

Her hafta olduğu gibi 20 mayıs pazar günü de Reytingler merak ediliyor. Merak edilen pazar günü reyting sonuçlarında hangi dizi ne kadar izlendi resmi oranları sizler için buradan paylaşacağız. 20 Mayıs 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Survivor Ab Total Sıralamasını sizlere aktarıp diziler ve programlar hakkında bilgiler ve kısa analizler sunmaya çalışacağız.

20 Mayıs 2018 Pazar Reytinglerinde en önemli dizilerin başında Savaşçı dizisi yer alıyor. Fox tv de ekrana gelen savaşçı geçen haftalarda aldığı başarılı reytinglerle sürekli birinci oluyordu ve fox tv gelecek seonda dizinin devam etmesine karar verdi. Haziran ayında sezon finali yapacak olan dizi 20 mayıs pazar reytinglerinde nasıl bir sonuç alacak merak ediliyor.

20 Mayıs 2018 Pazar Reytinglerinde Jet sosyete dizisi bu hafta yayınlanmayacak, onun yerine Recep İvedik star tv de ekrana gelecek. Jet sosyete önümüzdeki hafta kaldığı yerden devam edecek. 20 Mayıs 2018 Pazar Jet Sosyete neden yok konumuza göz atabilirsiniz.

20 Mayıs 2018 Pazar Reyting Sonuçlarında en önemli programların başında Tv8 de yayınlanan Survivor 2018 geliyor. Reytingleri silip süpüren Survivor bakalım 20 Mayıs günü neler yapacak nasıl bir reyting alacak merak ediliyor. Atv de yayınlanan Cennetin Gözyaşları ve Kanal D de Çocuklar duymasın hemen hemen aynı oranlarda reyting almalarını bekliyoruz.

20 Mayıs PAZAR HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?

1. Savaşçı / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Cennetin Gözyaşları / ATV
4. Recep İvedik – Jet Sosyete / Star TV Yeni Bölüm Yok
5. Çocuklar Duymasın / Kanal D
6. Yabancı Sinema / Show TV
Diğer Programlar
Aslan Ailem / TRT 1 Final bölümü ile ekrana gelecek.
Ah Kalbim / Kanal 7

Trt1 ekranlarında yayınlanan Aslan Ailem ise sürpriz bir kararla 20 Mayıs pazar günü final yapacak. Final kararı almasına nedenin düşük reytinglerden ziyade oyuncu ücretlerinin yüksek olması gösteriliyor. Bakalım  20 Mayıs 2018 Pazar Reyting Sonuçlarında Trt1 de yayınlanan Aslan Ailem nasıl bir sonuç alacak izleyip göreceğiz.

Sizlerde 20 Mayıs 2018 Pazar Reyting Sonuçlarının nasıl olacağına dair tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder başarılar dileriz tüm dizi ve programlara: Resmi sonuçlar yarın saat 10.00 dan sonra buradan açıklanacak ve konumuz güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2018