20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Zalim İstanbul Yasak Elma

Yeni bir haftanın ilk gününde 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçlarında yarışacak olan Çukur Söz Zalim İstanbul Yasak Elma Vuslat dizileri nasıl reytingler alacak? Kim Milyoner Olmak ister ve Survivor 2019 yarışma programları 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytinglerinde alacakları Ab Total sonuçlar ile Elif ve Yemin dizileri 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting sıralamasında kaçıncı olacaklar reytinglerini buraya güncel olarak aktaracağız.

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçlarında hangi dizi ilk sıralarda yer alacak, Çukur Söz Zalim İstanbul Yasak Elma Vuslat ve Zengin ve Yoksul dizilerinden bakalım hangileri reytinglerde kendini gösterecek. Bu hafta Çukur dizisinde Sena ölecek, Söz dizisinde ise Derya vurulacak. Yani asıl dizilerde ölümler yaşanacak acı ve hüzün olacak. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytinglerinde bakalım gülen sevinen hangi dizi olacak.

Zalim İstanbul dizisi 20 Mayıs günü ikinci bölümü ile ekrana geliyor bakalım reytinglerde nasıl bir sonuç alacak. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçlarında Çukur Söz Yasak Elma Yaralı Kuşlar ve Zalim İstanbul gibi diziler ile Trt1 de Işığın Prensesi dizisi ilk hafta sonrasında yeni bölümleri ile yayınlanacak. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytinglerde Işığın Prensesi Çukur Söz Yasak Elma Yaralı Kuşlar Survivor 2019 ve Zalim İstanbul bakalım nasıl sonuçlar alacak izleyip göreceğiz.

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma Vuslat Survivor 2019 ve Atv de tekrar bölümüyle Kim Milyoner Olmak ister yarışması ile Zalim İstanbul dizisi ilk bölümüyle Kanal D de ekranda en önemli yapımlar olarak dikkatleri çekecek. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytinglerinde ilk sırada söz mü yoksa Çukur dizisi mi yer alacak merak edilirken 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting sonuçlarında Vuslat ile Zalim İstanbul dizileri arasında yarış devam edecek.

Kanallar bakalım 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting sıralamasında nasıl yer bulacaklar.. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Işığın Prensesi Yaralı Kuşlar Yasak Elma Vuslat izlenme oranları reytinglere nasıl yansıyacak çok merak ediliyor. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçlarında bakalım kazanan kim olacak: Çukur Söz Yasak Elma Vuslat Survivor 2019..

 

20 Mayıs 2019 Pazartesi günü Reyting Sonuçlarında Show tv de Çukur Star tv de Söz Fox tv de Yasak Elma Tv8 de Survivor ve Trt1 de Vuslat  ekrana gelecek. Atv de bu hafta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasınin tekrarı ekrana gelirken Kanal D de Zalim İstanbul filmi yayınlanacak. Kanal 7 de ise Yemin ve Elif dizileri yayınlanacak. Yemin dizisi son haftaların flash dizisi.. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytinglerini sizlere tüm detayları ile yazmaya devam edeceğiz.

Pazartesi akşamları reytingler yavaş yavaş düşmeye başladı. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma Vuslat gibi dizilerin yeni oyuncuları dahil olurken dizilerin alacağı reyting oranları merak ediliyor. Diziler haricinde Mandıra Filozofu Survivor ve Kim Milyoner Olmak İster yarışması yarışması ile Kanal 7 de günlük dizi Yemin dizisinin alacağı son reytingler merak ediliyor. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytinglerinde yarışacak dizi ve programlar şu şekilde:

1. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber
2. Çukur / Show TV
3. Zalim İstanbul / Kanal D
4. Söz / Star Tv
5. Yasak Elma / Fox
6. Vuslat / TRT1
7. Yasak Elma Özet / Fox

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma Vuslat dizilerinin yanı sıra Kanal 7 ekranlarında başlayan Yemin dizisinin reyting oranları da merak ediliyor. Yemin dizisinin alacağı reyting sonuçlarını burada sizlere yazacağız.. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytinglerinde hangi diziler yarışacak?

20 Mayıs 2019 Pazartesi günü Reyting Sonuçlarında yarışacak dizi ve programlar
1. Söz / Star TV
2. Çukur / Show TV
3. Yasak Elma / Fox TV
4. Survivor / TV 8
5. Vuslat / TRT 1
6. Kim Milyoner Olmak İster yarışması / ATV
7. Zalim İstanbul / Kanal D
8. Yemin dizisi / Kanal 7

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma Vuslat dizilerini yeni bölüm ile ekrana gelecek. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçlarında ön plana çıkmasını beklediğimiz Söz dizisi Çukur ile farkı artıracak mı yoksa Çukur yeniden zirvedeki yerini güçlendirmeye devam mı edecek izleyip göreceğiz? Tüm detaylı Ab ve Total dizi tv izlenme oranlarını 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytinglerinde göreceğiz..

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçlarını burada sizlere aktaracağız. 20 Mayıs 2019 Pazartesi reytinglerinde Çukur Söz Yasak Elma Vuslat gibi diziler yarışacak. Fatih Portakal bu hafta yasaklı olduğu için ekrana gelmeyecek. Çukur dizisi de Rtük tarafından 2 hafta yasaklandı ancak yasak ne zaman başlayacak bilemiyoruz. İşte 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytinglerinde mücadele edecek dizilere genel bir bakış ve analizlerimiz..

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçlarını önceki hafta nasıl sonuçlar alındı kısaca göz atarak yorumlayalım: 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları öncesinde 28 Ocakta Söz dizisi Çukuru geçmeyi başarmıştı. Söz dizisi 9.80 reyting oranı ile birinci, Çukur dizisi 9.77 total reyting ile ikinci, Fatih Portakal 8.15 reyting ile 3. sırada, Yasak Elma 6.65 reyting ile dördüncü, Vuslat dizisi de 4.75 reyting ile 8. sırada yer almıştı. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçlarında Çukur Söz Yasak Elma Vuslat (Ab-Total) nasıl olacak işte sizler için hazırlanan konumuz..

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları (Ab-Total)

20 Mayıs 2019 Pazartesi reyting sonuçları nasıl olacak 3 haftalık aranın ardından 2019 yılında yeniden başlayacak olan diziler reytinglerde nasıl sonuçlar alacak hangi dizi daha çok izlenecek Pazartesi günlerine yeni başlayan diziler ve eski diziler arasındaki rekabet 20 Mayıs Pazartesi Pazartesi günü bakalım nasıl bir hal alacak bizler de oldukça merak ediyoruz. Bu konumuzda 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü reyting sonuçlarını, dizilerin ve tv ekranındaki yapımların alacakları reytingleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşmak istiyoruz.

20 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan dizilere kısaca göz atmak gerekirse Star TV ekranlarında söz dizisi Show TV ekranlarında çukur dizisi Fox TV ekranlarında yasak Elma dizisi TRT 1 ekranlarında Vuslat dizisi e ATV ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster yarışması yarışması ekrana gelecek. Aynı zamanda Fox TV ekranlarındaki Fatih Portakal ile ana haber oldukça iyi reytingler kazandığı için onun hakkında kısa bilgiler sizlere yazacağız. Gündüz kuşağında ATV ekranlarında ki Müge Anlı, Fox TV ekranlarında ki Zuhal Topal, ve yine akşam kuşağında Atv’de Esra Erol’un aldığı reytingleri detaylı bir şekilde sizlere sunacağız.

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma Vuslat20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları ab total

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting sonuçlarına en çok etki eden diziler söz çukur yasak elma ve Vuslat dizileri olacak. Bu diziler arasında yaşanacak olan reyting mücadelesinde ATV ekranlarında ki Kim Milyoner Olmak İster yarışması yarışması dahil olurken Kanal D ekranlarında pazartesi günleri şimdilik dizi yayınlanmıyor Ama gelecek haftalarda Kanal D’de yeni dizilerin başlayacağını şimdiden belirtebiliriz. Şimdi sırasıyla pazartesi günleri reyting mücadelesi yapacak olan dizilere ve yapımlara kısa kısa göz atalım.

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçlarında yarışacak dizi ve programların kısa analizleri:

1- Çukur dizisi Show TV: Geçtiğimiz aylarda Pazartesi günlerine damga vuran birinciliği kimseye bırakmayan reytinglerde sürekli ilk sırada yer alan çukur dizisi 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü de reyting mücadelesinde ilk sırada yer almak için mücadele edecek. Geçmiş aylarda söz dizisinin tahtına el koyan ve birincilik sırasını reyting mücadelesinde kazanan çukur dizisi hem Show TV’de reytingleri yükseltiyor hem de yapımcısını memnun etmeye devam ediyor. Büyük ihtimalle 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü de reytinglerin kazananı çukur dizisi olacak ve 1 sıradaki yerini koruyacak.Çukur dizisi reyting sonuçları pazartesi

2- Söz dizisi Star TV: 3. sezonunda kaldığı yerden devam eden ve 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Söz dizisi çukur dizisine oldukça yakın reyting oranı ile başa baş bir mücadele içerisinde. Reytinglerdeki mücadele sosyal medyada da var gücüyle devam ediyor. Söz ve çukur dizisi arasındaki bu reyting mücadelesi kanallarında üstünlük mücadelesi ne dönüşmüş durumda. söz dizisi bir ara 7 Total oranındaki reytinglere kadar düşmüştü. Ancak son haftalarda toparlayarak yeniden reytinglerini yükseltmeye ve neredeyse çukur dizisini de geçecek duruma geldi. Eğer ilerleyen haftalarda söz dizisi yeniden pazartesi reytinglerinde 1.sıraya gelirse hiç şaşırmayın. Bakalım 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü söz dizisi nasıl bir reyting oranı alacak AB ve Total reyting oranı üzerinde bu sayfada paylaşacağım.Söz dizisi reyting sonuçları pazartesi

3- Yasak Elma dizisi Fox TV: Fox TV ekranlarında Pazartesi akşamları devam etmekte olan Yasak Elma dizisi oldukça iyi reytingleri alarak 6 ve 7 oranındaki Total reytinglerini sene başından beri korumaya devam ediyor. Her ne kadar dizi ile ilgili sansasyonel bir çok haber çıkmış olsa da dizi reytingleri de çok düşüş yaşamadı ve ciddi orandaki reytinglerini korumaya devam etti. Yasak Elma dizisi 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü reytingler de nasıl bir sonuç alacak 3 haftalık aranın ardından Rtük tarafından verilen bir ceza ile de mücadele edecek olan yasak Elma dizisinin 20 Mayıs Pazartesi Pazartesi günü alacağı reytingler merak konusu oldu.Yasak Elma dizisi reyting sonuçları

4- Vuslat dizisi TRT 1: Geçtiğimiz haftalarda Ege’nin hamsisi dizisini ekrandan kaldıran TRT1 yerine Vuslat dizisini yayınlamaya başladı. Vuslat gerçekten de oldukça merak edilesi bir dizi ve birçok değeri hayatımızda anlamlandırmak için güzel bir fırsat olduğunu düşündüğümüz bu gizemli ve dinamik dizide sürekli değişkenler var. Diğer dizilerin yokluğunda oldukça iyi izlenme oranları alan Vuslat dizisi bakalım 20 Mayıs 2019 Pazartesi reyting sonuçlarında nasıl bir sıralama alacak, Vuslat dizisi 20 Mayıs Pazartesi Pazartesi günü izlenecek mi AB ve Total reyting oranları nasıl çıkacak diğer diziler ile rekabet edecek mi yoksa çok düşük reytinglere mi gerileyecek. Bizler de oldukça merak ediyoruz sizlere bu sayfadan detayları yazmaya devam edeceğiz.

5- Fatih Portakal ile FOX TV ana haber: Son yılların belki de en başarılı haber programlarından birisini yapan Fatih Portakal Fox TV ana haber bültenini Total reytinglerde sürekli zirvede tutmaya çalışıyor. Farklı bir habercilik anlayışı ile haberleri yorumlayarak aktaran ve muhalif medyanın belki de en önemli temsilcisi olan Fatih Portakal hem seyirciye hitap ediyor hem de Hükümeti eleştiren tek ciddi haber bülteni olmaya devam ettiği için oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşıyor. Fatih Portakal ile FOX TV ana haber bakalım 20 Mayıs Pazartesi Pazartesi günü nasıl bir reyting sonucuna ulaştı kaçıncı sırada yer aldı bu sayfada sizlere aktaracağız.Pazartesi Fox anahaber Fatih portakal reytingleri

6- Müge Anlı Atv: Reytinglerde sürekli ilk sıralarda gördüğümüz Müge Anlı Atv ekranlarında sabah şu anda oldukça ciddi bir iş çıkarıyor diyebiliriz. Hemen her gün Müge Anlı reytingleri oldukça yüksek sıralarda ve seviyelerde seyrediyor. Total reyting sıralamasında ilk 10 programa mutlaka giren Müge Anlı son haftalarda özellikle Palu ailesi ile ilgili yapmış olduğu haberler ve Karadavut cinayeti sonrasında ilk 5 sırada yer almaya devam etti. Müge Anlı 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü bakalım nasıl bir izlenme oranı alacak kaçıncı sırada yer alacak AB ve Total sıralamasını sizlere bu sayfadan yazacağız.Müge anlı reytingleri pazartesi günü

7- Zuhal topalla sofrada Fox TV: Fox TV ekranlarında Fatih portakaldan hemen önce yayınlanan Zuhal topalla sofrada programı da oldukça yüksek reytingler almaya başladı. son haftalarda 4 civarında Total reyting alan Zuhal Topal büyük bir seyirci kitlesine sahip olsa da özellikle kaynanaların vermiş olduğu düşük puanlarla izleyicilerin büyük tepkisine neden oluyor ancak yine de reytinglerini oldukça yükseltiyor. 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü Zuhal topalla sofrada programının reyting sonuçlarında bu sayfadan sizlere aktaracağız.Zuhal Topal reytingleri Ocak 2019

8- Esra Erol ATV: Uzun bir süredir ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü alacağı reytinglerde oldukça merak ediliyor. Özellikle rakibi olarak görünen Zuhal Topal ve aynı saatte yayınlanan diğer kanallara üstünlük kurmak isteyen ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programlar birbirinden ilginç isimleri çıkarmaya devam ediyor. 20 Mayıs Pazartesi Pazartesi günü Esra Erol reyting oranlarını bu sayfada sizlere detaylarıyla birlikte yazacağız.

9-Kim Milyoner Olmak İster yarışması Atv: Uzun bir süredir devam eden ve Murat Yıldırım’ın sunumuyla oldukça renkli bir şekilde yoluna devam eden Kim Milyoner Olmak İster yarışması yarışması ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizi izlemeyenlerin tercihi durumunda olan ve ATV ekranlarında ciddi bir reyting alan Kim Milyoner Olmak İster yarışması yarışmasının 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü alacağı reyting oranlarını bu sayfada sizlere yazacağız.

2019 Pazartesi günleri Reyting Sonuçları nasıl ab totalDeğerli okurlarımız 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü AB ve Total reyting oranlarını bu sayfada sizlere detaylı bir şekilde paylaşacağız. Diziler hakkında kısa bilgileri detayları sizlere yazmaya çalıştık her hafta pazartesi günleri reyting sonuçlarını bu sayfada sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Sizlerde diziler hakkındaki yorum ve görüşlerinizi 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü hangi dizinin ne kadar izlendiğini ya da izleneceğini aşağıya tahmin olarak yazabilirsiniz.

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma Vuslat Fox Ana haber Fatih Portakal Müge Anlı Zuhal Topal Reyting Sıralaması Ab Total Reytingleri Burada:20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting

Not: İlk izlenimler: Çukur dizisi beklentileri karşılayamadı, izleyici Yamaçı kimin vurduğunu öğrenemezken Yamaç Aliço ile yer değiştirmesi izleyiciyi memnun etmedi, bu gidişle Söz dizisi eski reytinglerine yeniden kavuşup reytinglerde pazartesi günleri yeniden lider olabilir. Vuslat dizisi ise günün sürprizi bizce. 5 oranındaki total reyting oldukça iyi.. Hele ki yenine başladığı Egenin Hamsisi dizisinden sonra..  Işığın Prensesi Çukur Söz Yasak Elma Yaralı Kuşlar Survivor 2019 ve Zalim İstanbul

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları TOTAL

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları (Ab-Total)

20 Mayıs Reyting sonuçlarında Işığın Prensesi Çukur Söz Yasak Elma Yaralı Kuşlar Survivor 2019 ve Zalim İstanbul

20 Mayıs reyting sonuçları total

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

20 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Zalim İstanbul Yasak Elma (11 Yorum)

 1. Müğe Anlı Hukuk Kanun Koryuçusu Çinayetlerin Acılma Temeli İyi Ki Varsınız İyi ki İnsanları Koruyursunuz Polis Teşkilatından Cok Siz Eziyet Cekirsiniz İnsanlara Yardım Edin Çinayetkarları İnsanların Gözü Önünde Çinayetin Etiraf Etmesi Sizin Sahenizde Polis Teşkilatı Bunlara Vakt Zaman Serf Edir Siz Bunlara Göz Yumursunuz Müğe Anlı Çinayet İşlerin Üzerine Bir Kere Yok On Kere Gedyor Çinayet Yapanı Çinayet Yapdığı İşle Üz Üze Getirir Son Anda Çinayetkar Yapdığların Etiraf Edir Bu Bir Möçüze Müğe Anlı Sözlerinde Möçüze Var Bu Möçüze Çinayetlerin Hepsin Işığlandısın Müğe Anlıya Böyük Sevgimiz Var Azeriden Böyük Sayğılar Ve Salamlar

 2. Fateh Portakal Fox tv Ana Haberi Dövlet Millet İradesine Zarar Veriçi Sözlerle Eleştirmeniz Size Bir Gün Zarar Vereçek Bakaçağsınız Ki Yüksek Retinkiniz Sizi Aşağaya Yuvarlatdı Bunu Siz Düşündünüzmü Fateh Portakal Bütün Bunları Söz Azadlığı Kehramanlığ Sanır Ama Düşünmürkü Her Sözünün Işığına Düşmenler Yığışır Ve Siz Fateh Portakalı Alkışlayır Ele Yapın Ki Sözlerinizin Işığına Sesine Hayatdan Köcen Şehidlerimizin Aneleri Yığışıp Baksınlar Sizin Sözleriniz Onlara Bir Umud Olsun Zaten Hayatımız Zorlanır Sözlerden Umud İsteyirik İnsanlar Sabah Ne Olaçağını Düşünmyor Türk Halkı Kötü İnsanlarla Üz Üze Haberler Söz Azadlığı Arkasında Üzüçü İşler Yapır Teroru Destekleyir Bunlar Üzüçü Türk Halkında Olan Şehidleri Düşünün Göz Yaşları Akıtan Aneleri Anlayın Rabbim Bütün Şehidlerin Mekanın Çennet Etsin İsterse Üzerinde Tek Ot Bitmesin Ne Kadar Değersiz Olursa Olsun Torpak Devletin Temelidir Ve Hec Kimseye Verilemez. Mete Han.

 3. Yeni bolum on izlemeyi gördüm yine salih babanın hüzünle ilgili sohbetleri çok güzeldi ve azizin aşkı çok güzel kalite ve dini yönü gelecek sezon daha güzel aşk ve hakka olan aşkı izleyeceğiz sizden sonra pazartesinin en güzel ve ahlâkı değerlere önem veren dizisi

 4. ❤️Müge Anlı❤️Bu Verliş Cok Gözel❤️Müge Hanımın❤️Sahesinde Çinayet İşleri Acılır Bu Çinayet İşleri Gün Üzü Görüyur Hukuk Orkanları Bezen Bu Çinayetin Karşısında Açiz Kalır Müge Hanımın Yeni Verlişinde Ölüm Hadisesi İşığ Üzü Görmesi Tekdire Layikdi Kaşki Bütün Gizli Çinayetler Acıla Hayatımızda Ele Çinayetler Var Ki Onlar Hep Kapalı Kalıp Müge Hanım Çinayetkarlarla Yapdığı Söhbetlerde Onlara Günahların Acıp Etiraf Etmesine Zemin Yaradır Bütün Kapalı Çinayetler Kaşki Asand Yola Acıla İtmiş İnsanlar Ailelerine Ulaşa Kayıp İnsanlar İsti Yuvalarında Sevine Ölmüş İnsanların Ruhu Rahatlığ Bula Müge Hanıma Mutluluk Arzu Ediriz Kolektivine Başarı Dilerik

 5. ❤️Vuslat❤️Gizemli Sirler Endişe İnsan Hayatında Olan Sıkıntılardan Zaten Endişe Edir Vuslatın Gizemli Sirleri Yolculuk Edir Bu Yolculuğun Karşısın Vuslatın Kovuşma İzi Alaçak❤️Vuslat❤️Feride’nin Azizin Aşk Hekayesin Yazarak Tamamlayaçak Feride Salih Babanın Bağışladığı Broşu Kayıp Etsede Buroş Yenede Sahibine Ulaşdı Feride Bu Hatireni Azizde Buldu Aziz Gizemli Sirlerde Kayıp Oldu Röyalar Onun Hayatın Anlamı Oldu Hara Baksada Gizemli Sirlerle Karşı Karşıya Oldu Salih Baba Azizi Koruyaçak Cünkü Gercek Sirleri Onlar Bilir Aziz Feride Vuslatın Gizemli
  Aşkına Ulaşaçaklad Vuslat Onlara Yol Gösterip Kovuşma Işığın Karşılarına Cıkaraçak Aziz Feride El Ele Yolara Düşdü Vuslatın Çetin Yoları Var Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz Oyuncular Ve Obrazlar Gözel Vuslatın Aşka Kovuşması Mutlu Bitsin Karşıdan❤️Sevgililer❤️Günü Gelir Bütün Halklar Aşk Sevgi Yollarında Mutlu Olsun

 6. söz dizisinin reytingleri artık çok iyi bu gidişle çukuru sollayacak sen çok yaşa.söz yavuz&derya

 7. ❤️Vuslat❤️Kovuşmak❤️Feridenin❤️Yaralanması Azize Açı Getirdi Bütün Sucu Özünde Buldu Suclu İse Feridenin Öz Doğması Abisi Fırat Fırat Yuvasına Doğmalarına Açı Getireçek Feride Mutsuz Azize Yad Bakışlarla Bakır Aşk Ondan Uzak Ferideni Kecmişin Hatiresi Korudu Bu Hatire Kayıp Olamaz Bu Hatirenin Kecmişinde❤️Aşk❤️Hekayesi Olaçak Bu Aşkın Işığı Ferideni Koruyaçak Feridenin Yuvası Mutsuz Bu Mutsuzluk Ögey Anesine Bağlı Ane Dediyi Kadın Paranı Pulu Daha Cok Sevir Yuvasın Doğma Sıçaklığı Ona Yad❤️Ferideni❤️Bele Sevemir❤️Feride❤️Saleh Babanın Karşısında❤️Hatirenize❤️Sahip Cıkamadım O Ama Meni Korudu Saleh Babanın Gözel Kelamları Gizemli Kecmişin Hatiresi Ferideni Korumak Ücün Görevli Feride Bunu Anladı Abdullah Beyin Elinde Kecmişin Hatiresi Bu Hatire Feridenin Hayatına Yeniden Kayıdır❤️Feride❤️Bu Hatireni Daşıyarak Mutluluk Kapıları Üzüne Acılaçak☀️Saleh Babanın Gizemli ❤️Yolculuk İzleri❤️Çehenem Ateşin Gösterdi Çehenem Karanlığın İzidi Kötülerin Yuvası Ezabların Ateşidi Bu Ateş ❤️Ferideye❤️Azize Bağlı Olamaz❤️Vuslat❤️Gizemli Sirler Yolculuk Davam Edir❤️Vuslatın❤️Vusala❤️Kovuşma İzleri Cok Uzakdı Feride❤️Azize Yad Bakır❤️Aşk Sevgi❤️Işığı❤️Vuslatın❤️Kendisidi Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz❤️Feride❤️Aşkı Bulması Gizemli Sire Bağlı

 8. Vuslat kadır doğulunun guzel bakışları duruşu Abdullah efendının gızemi ermişliği bir yandan kertenin piskoopat halleri çok guzel hem sakın hemde ne olacağini merak ediyoruz ve dimi yönü çok guzel

 9. Vuslat dizisi çok güzel bir dizi konusu farklı ve gizemli oluşuyla ilgi çekiyor oyuncular süper büyük beğeniyle ailece izliyoruz hiçte gerilerde kalacağını düşünmüyorum

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019