20 Mayıs Beni Bırakma 271. Bölüm Fragmanı Tüyoları

20 Mayıs Beni Bırakma 271. Bölüm Fragmanı Tüyoları

Sevilerek izlenen Atv‘nin  günlük dizisi Beni Bırakma 20 Mayıs 271.Bölüm Özeti Tüyoları. 20 Mayıs pazartesi günü yayınlanacak olan beni bırakma dizisinin 271. bölümünde neler olacak ?

Atv’nin hafta içi hergün 14.00’da ekranlara gelen Beni Bırakma dizisinin  bu bölümünde tekrar aile kavramını sadakatin ihanet ve aşkın sınandığı bir bölümle karşı karşıya olucaz. Beni bırakma dizisinin yeni bölümleri ekranlara gelinceye dek yeni bölümde neler olacak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Beni Bırakma dizisinin yeni bölümünde Cansu ve Emre‘nin arasındaki konuşmalara şahit olan Zeynep, Cansu‘nun hamile olduğunu öğrenecektir! Zeynep yaşadığı  bu şokun ardından Emre‘den hızlı bir kararla ayrılacaktır.

Beni Bırakma Dizisi 271. Bölümde Neler Olacak ?

Emre Zeynep ile ayrıldıklarını çok geçmeden Cansu ile paylaşır ve bebek ile ilgili gerekeni yapacağını söyler. Bu durumu kendisine zafer olarak gören Cansu aldığı haberi annesi Seher’i arayarak annesi ile paylaşır. Bu duruma çok sevinen Seher, Bora’yı arayarak olanları Bora’ya anlatır ve bu süreçte Zeynep’in yanında olmasını söyler

Emre’nin plmanlıkları Zeynep‘in onu terk etmesiyle dahada artmıştır. Fakat yaptığı şeyin malesef telafisi yoktur. Zeynep’i unutup Cansu ile evlenmek zorunda olduğunu düşünür. Fakat düşünemediğ bir şey vardır ki oda Cansu‘nun kendisini aldatabileceğdir. Bora‘nın çocuğu olduğundan emin olduğu için çocuğu sahiplenir. Günün bombası ise Seher‘in Cansu ve Bora‘yla ilgili gerçekleri öğrenmesi olacaktır.

Seher Cansu‘nun gerçekte Bora‘dan hamile olduğunu düşünüyordur. Bora Ve Cansu’nun arasındakileri öğrenen Seher ne yapacaktır?

Seher’in ilk hamlesi Cansu‘yu gizlice gözlemlemek ve ağzını arayıp şüphelerinin doğru olup olmadığından emin olmak isteyecektir. Aksini yapıp Bora‘ya sorması durumunda şüphelerinde haklı çıkar ise Bora gerçekleri söylemesini engelleyecektir. Belkide en doğru karar Emre’ye söylemesi olacaktır. Şüphesiz ki bu durumda alınabilecek en doğru karar bebeğe DNA testi yaptırmak olacaktır. Seher ilk olarak bebeğin kimden olduğunu öğrenmeli ve ona göre hareket etmelidir.

Peki bu kirli oyunu Tarık öğrendiğinde ne olacaktır ? Tarık muhakkak ki bebeğin Kerem‘den olduğunu öğrenecek ve bu oyunun altından Meltem olduğunu da öğrenecektir. Tarık Sıla’yı terk edecek midir ? Tarık Sıla’yı terk etmeyip tam tersine Sıla‘ya sahip çıkacaktır.

Beni Bırakma Dizisi Final mi Yapacak ? Yarı Final m ?

Atv ekranlarının gündüz kuşağında saat.14.00‘da yayınlanan Beni Bırakma dizisi öngörülerimize göre 31 Mayıs 2019 Cuma günü 280.Bölümünü yayınlarayarak bu sezona veda edecek. Seyircilere kendisini sevdirmeyi başaran Beni Bırakma Dizisi 3. Sezonu ile 2019 Eylül ayında hafta içi her gün Atv kanallarında yerini alacaktır.

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

20 Mayıs Beni Bırakma 271. Bölüm Fragmanı Tüyoları (3 Yorum)

  1. Beni birakma bitsinnnn artık çevremdeki herkes boyle düşünüyor artik suyu çıktı diyolar entrikalar yalanlar ortaya cikmayan gerçekler yeterrr final olsun bıktık yalanlardan

  2. Bitsin artik bu dizi bu kadar olamaz surekli kirli oyunlar ortaya çıkmayan yalanlar bıktık artik final olsun

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019