20 Mayıs Elif Dizisi 926. Bölümde Neler Olacak? Fragmanı 925. Bölüm Özeti

20 Mayıs Elif Dizisi 926. Bölümde Neler Olacak? Fragmanı Tüyoları 925. Bölüm Özeti

Kanal 7 Elif Dizisi 926. bölümde neler olacak ? 20 Mayıs pazartesi akşam  yayınlanacak dizi şimdiden merak ediliyor. Mahir kimin yanında olacak ?

Elif dizisi 926. Bölümde Melek’in peşine düşen adamlar Aslı’ya Melek’in yerini sorarlar Aslı ise bu soruyu cevaplamakta tereddüt eder. Kerem ve Rana’nın arasında ki mücadele şirkette devam etmektedir. Peki şirket’in sayılan isimlerinden Mahir kimin arkasında olacaktı ?

Aslı’nın gözü  Elif ve Melek’i soran adamları tutmaz Melek ve Elif’e zarar vereceklerinden şüphelenen Aslı sorularını cevaplamama onlar ile bildiklerini paylaşmamaya karar verir. Gelen adamların Elif ve Melek’in başlarına kötü bir şey gelmiş olabileceğinden şüphelenen Aslı polise gidecektir.

Karakolda onu bir şok daha bekliyordur. Aslı karakolda Melek’in resmi olarak ölmüş olarak gözüktüğünü öğrenir. Melek ve Elif ise bundan habersiz herkesten uzakta  peşlerinde olan adamdan kurtulmaya çalışıyorlardır. Kerem ise Rana’nın biran evvel şirketten gitmesi için elinden geleni yapacaktır.

Kerem bu oyunlarla uğraşırken, Rana, Mahir’e kendini ispatlama peşindedir. Mahir’ e şirkette iyi olduğunu kanıtlamaya çalışarak Mahir’i kendi tarafına çekmeye çalışıyordur. Konaktakler ise Mahir’i kendi taraflarına çekeblmek için yemeğe davet etmişlerdir. Mahir kimi destekleyecektir ?

Kanal 7 Ekranlarının sevilerek izlenen Elif Dizisi 926. bölümde neler olacak ? Bu akşam yayınlanacak olan dizi merakla bekleniyor. Elif 17 Mayıs fragman analizi Elif 924. bölümünde neler oldu ? Melek Elif’e kavuşabildi mi ?

Elif Dizisi 926. Bölümde Neler Olacak ?

Hafta içi her gün 21.50 de ekranlarda sevenleriyle buluşan  Elif dizisinde 926. bölümde Melek bildiklerini daha fazla içinde tutamaz konakta kendisine inanıp onu dinleyecek olan insanlar olduğundan artık emin olan Melek bildiklerinin yükünü başkasıyla bölüşmek ister ve Hümeyra ile konuşur Melek’in Hümeyra‘dan tek bir beklentisi vardır oda kendisini dinlemesi ve yanında olmasıdır. Kıymet ise kaybettiği kanlı gömleği aramaya devam etmektedir fakat hiçbir yerde gömleği bulamayan Kıymet gömleği Melek‘in almış olabilceğinden şüphelenerek Melek‘in odasını gizlice gidip kontrol etmeye başlar.

Hümeyra, Melek’in yalan söylemiyceğinden emin olsada Kıymet‘in bütün bunları yapabileceğine inanmak istemiyordur. Hümeyra kendince bir çözüm üretir ve gidip Kıymet’in ağzını arar. Kıymet‘in verdiği yarım yamalak ve kaçamak cevaplar karşısında Melek‘in söylediklerinin doğru olduğundan emin olan Hümeyra, Melek’in yanında olacağını ve ne gerekiyorse yapacağını söyler. Bu esnada Melek ve Hümeyra’nın konuşmasını kapıdan dinleyen Kıymet fazlasıyla paniğe kapılır. Bütün yolları kapanan Kıymet’in şimdiki hamlesi ne olacak ?

Hümeyra Melek’ten öğrendiklerinden sonra Kıymet’in yalan söyleyip söylemediğini anlamak için geçmişe dair ağzını aramaya karar verir. Kıymet’in tutarsız cevapları Hümeyra’nın onun hakkında şüpheye düşmesine yeter ve Melek’e gidip onunla iş birliği yapacağını ve Kıymet’in gerçek yüzünü ortaya çıkaracağını söyler. Bu konuşmayı duyan Kıymet iyice paniğe kapılır. Köşeye sıkışan Kıymet ne yapacak?

Elif Dizisi 926. Bölüm Fragmanı

Elif Dizisi 925. Bölümde Neler Olacak ?

Hafta içi her gün 21.50 de ekranlara gelen  Elif dizisinde 925. bölümde Melek konağa geri dönmeyi kabul eder. Kıymet depoda yaşananlardan sonra bu duruma fazlasıyla öfkelenir ve Melek’in konağa geri dönmesini istemez. Macide ve Hümeyra ise Melek’in masum olduğuna artık inanıyorlardır. Macide ,Kıymet’i Melek’e karşı bundan sonra davranışlarına dikkat ederek  davranması  konusunda sert bir dille uyaracaktır. Melek artık Kıymet’e karşı çok daha temkinlidir ve mesafeli davranır. Kıymet’in karşısında artık çok farklı bir Melek vardır. Kıymet hemen telefona sarılır ve Mahiri arar Melek’in konakta olmasından rahatsız olduğundan bahseder. Mahir’in, Melek için endişeler artar fakat Kıymet’in bütün oyunlarını ortaya çıkarmak istediği için Melek’i konaktan almaz. Konakta ki herkes gibi Hümeyra da Melek’in arkasındadır. Melek, Kıymet’in oynadığı bütün oyunları Hümeyra’ya anlatmaya karar veririr. Melek Hümeyra’ya herşeyi anlatacak mı ? Kıymet çekmeceye gizlediği kanlı gömleği bulamaz ve Kıymet‘i korku sarar. Kıymet gömleği bulabilecek mi ?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar hafta içi her gün 21:50’da Elif ile Kanal 7’de…

Elif Dizisi 924 Bölümde Neler Oldu ?

Melek’in  prensesi Elif ve kızını kötülüklerden korumak isteyen Melek‘in hikayesi beşinci sezonuyla bizlerle buluşmuştu. Melek uzun uğraşlar sonucu kızı Elif’e kavuşur. Birbirlerine kavuşan Melek ve Elif konaktan ayrılma kararı alırlar. Konaktan ayrılacakları sırada Tarık’ın adamları Melek‘i yakalar ve vururlar.

Tarık’ın adamı tam  Elf’i kaçırmak üzereyken Melek kızını kurtarmayı başarır. Elif’i de alarak oradan uzaklaşan Melek nereye gittiklerini kimseye söylemez kızı ile kimsenin izlerine ulaşamayacağı bir yere gidip yeni bir düzen kurmak isteyen Melek herkese izini kaybettirmeyi başarır. Özlemle sarmalanmış evlada duyulan sevgi ve aşkta yaşanan zorlukları anlatan Elif dizisi her gün 21.00′ Kanal 7 ekranlarında..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

20 Mayıs Elif Dizisi 926. Bölümde Neler Olacak? Fragmanı 925. Bölüm Özeti (1 Yorum)

  1. ❤️Elif❤️Kiymet Cok Köfü Melek Ve Elif Kiymetle Baş Edeçekler Melek Elifle Kovuşması Cok Gözel Mahir Annesine Nifret Etmesi Üzüçü Kiymet Bir Gün Yapdığı
    İşlerin Hesabın Vereçek Meleke Yaşatdığı Hebs Hayatı Ona Kismet Olaçağ Kiymet Ölse İyi Olar❤️Kücük Elifin❤️Düşmenlerin Bitmemesi Üzüçü Umarım Sezon Finalı Kerarı
    Alınaçağ Dizi Final Yapsa Gözel Olar Hekayenin Senaryosun Tekrar Tekrar Yaşamaları Üzüçü Elif Bir Bölümde Bele Mutlu Olmadı Elif Obrazın Kehramanı Bu Dizide Böyüdü Bu Obraz Onun Hayatında Gözel Oyuncu Kimi Yetişdidi Elif Obrazı Hem Kücüklerin Hemde Böyüklerin Açısın Bu Dizide Yaşadı❤️Elif❤️Kücük Melek Mutluluk Arzu Ediriz Hem Size Hemde Kolektivine

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019