20 Mayıs Sen Sev Yeter 238. Bölüm Fragmanı, Neler Olacak ? Tüyolar

20 Mayıs Sen Sev Yeter 238. Bölüm Fragmanı, Neler Olacak ? Tüyolar

Kanal 7’nin  gece kuşağı dizisi Sen Sev Yeter 24:50 ekranlarda seyirciyle buluşuyor .  Sev Yeter 238.Bölümde Neler Olacak ? Sizlere Sen Sev Yeter 20 mayıs 238.bölümünde neler olacak ilk tüyoları verelim. Gelecek bölüm neler mi olacak ?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizi Sev Yeter’de bu bölümde Adi’niKaran‘ın yapıcağı evlilikle ilgili kaygıları vardır . Romi  ve Adi bu durum karşısında daha fazla kayıtsız kalamayıp Karan’a giderler. Karan‘ı karşılarına alıp Aliya ile evlenmemesi konusunda Karan‘ı uyarırlar. Romi ve Adi Karan ile konuştuğu sırada Mihika gelir ve ikiliyi eve götürür. Karan‘ı etkilemeye çalıştıklarını gören İşita onları bu yaptıkları için azarlar. Romi olayı toplamaya çalışırken İşita’ya durumu yumuşatarak anlatır fakat araya Mihika girerek şahit olduğu anları anlatır.

Tamda bu anda Mani arar ve Karan‘ın üzerinde baskı kurduklarını ne olursa olsun Aliya’nın iki gün içerisinde evleneceğini söyler. Adi‘yi bu sözler göz yaşlarına boğar. İşita‘nın aklına bir çözüm gelir; Aliya‘nın bir dadısı vardır ve Mani onun düşüncelerine önem veriyordur. Fakat ne yazıkki telefon numarası hiç birinde yoktur. Adının Shobana olduğunu bildikleri dadıyı. Mihika aramaya başlamıştır.

Sen Sev Yeter 235. Bölüm Fragmanı, Neler Olacak Tüyolar 15 Mayıs

Aliya ise tüm bunlar olurken bir odaya kapatılmıştır. Kapatıldığı odada Adi’nin resimlerine bakıyordur. Aliya‘nıın, Adi‘nin resmini izlediği anda Sagun içeri girer ve Aliya‘ya nasıl hissettiğini sorar Aliya, Mani ile konuşmasını ister. Elinden bir şey gelmeyen sagun üzülerek Aliya‘ya durumu anlatır. Fazlasıyla üzgün olan Ali‘ya Şagun’u odadan çıkartır.

İşita’ya aradığı numarayı Amma bulur. Herkes sevinçle İşitanın Shobana‘yla konuşmasını bekliyordur. İşita Shobana’yı arar fakat ulaşamaz. Shobana telefonlarını açmıyordur. İşita Shobana‘ya ulaşamayınca onu almaya gider ve getirir.

Shobana bu evliliğin gerçekleşemeyeceğni Karan‘ın ailesine anlatır. Shobana Aliya‘nın isteği olmadan evlendrileceğin Raman’dan öğrendiğini söyler. Herkes çok şaşırmıştır. Raman İşita’nın yanına giderek bunu senin için değil Mani’nin üzüldüğünü görebilmek için yaptığını açıklar. Herkes Ali‘ye atılan tokatı hatırlar ve odaya bir sessizlik hakim olur.

Sev Yeter 238. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019