20 Mayıs Vuslat Dizisi 19. Bölümde Neler Oldu ? 27 Mayıs 20.Bölümde Neler Olacak ?

20 Mayıs Vuslat Dizisi 19. Bölümde Neler Oldu ? 27 Mayıs 20.Bölümde Neler Olacak ?

vuslat dizisi reytingleri pazartesi

Vuslat Dizisi 20.Bölümde neler olacak ? Vuslat 19. bölümünde neler yaşandı ? Vuslat dizisi 18.Bölümde neler olmuştu ? Feride Aziz’i polise ihbar edecek mi ? Vuslat dizisi reytingleri…

Vuslat 18.Bölümde Neler Olmuştu ?

Feride sakin hayatı olan  çalışıp kardeşlerinin masraflarına ve eve destekte bulunun bir genç kızdır. Feride bir gece yarısı şirkete dönmek zorunda kalır ve Aziz ile ilgili çarpıcı gerçekleri öğrenen Feride öğrendikleri ile adeta üzerine soğuk su dökülmüşe döner.Aziz ‘in işelediği ve üzerini örttüp gizlediği cinayetleri öğrenen ve Aziz’den fazlasıyla korkmaya başlayan Feride polise gidip herşeyi anlatmak ister.

Feride şirketten çıkıp polise gideceği sırada kardeşi olan Fırat’ında bu cinayetlerin içerisinde olduğunu öğrenir ve bu Feride için ikinci bir şok olur. Aziz her anlamda fazlasıyla güçlü ve eli her yere uzanan bir adamdır, Feride Aziz için fazlasıyla güçsüz ve savunmasız bir kızdır fakat Aziz’in Feride’ye olan duyguları mantığının  önüne geçmektedir. Feride’nin yapacaklarını kardeşinin de bu işin içinde olması engellemiştir Feride şimdi ne yapacağını bilmiyordur. Feride kardeşini polise şikayet edecek mi ?

 Vuslat 19. Bölüm Özeti, Analizi..

Aziz düşmanlarını alt ettiğini düşünürken aslında daha büyük bir oyunun içine çekilmiştir. Hayatında ters giden herşeye rağman Feride ile yemeğe çıkmmanın hayalini kuran Aziz sonunda kurduğu hayali gerçekleştirebilip Feride ile yemeğe çıkıyor.

Kerem ve Faik’in Ceylan’a tavrının ardından Çağlar, ailesindeki bütün dengeleri alt üst edecek bir bilgi daha öğrenir.Çağlar’ın öğrendiği bilgiyi ailesiyle paylaşmasınım üzerine Hasibe rahatsızlanır.Bütün bunların üzerine  Sultan öğrendikleri gerçeklerle babasına büyük bir öfke duymaya başlar. Bütün bunlar yaşanırken Tahsin Bülent’ten boşalan yeri doldurmak için planlarına çoktan başlamıştır. Perihan ise duyduklarının  ardından Tahsin’e karşı büyük bir tavır içine girmiş ve Tahsin’e hiç olmadığı kadar öfkelidir. Perihan’ın tek öfkeli olduğu kişi şüphesiz ki sadece Tahsin değildir, Feride’den rahatsız olan Perihan Aziz’e de öfkelidir.

Vuslat Dizisinde Çalan Bir derdim bin dert oldu Güçlendim yine yok oldum

Vuslat Dizisi Reyting Sonuçları

Her pazartesi 20.30’da yeni bölümü ile Trt 1 kanalında ekranlara gelen Vuslat dizisinin reyting sonuçlarını bu yazımızda sizler  ile paylaşmak istedik. İşte Vuslat dizisinin geçen haftaki reyting sonuçları ;

 Vuslat 27 Mayıs 20.bölüm fragmanı..

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019