20 Mayıs Yemin 61.Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları Analizi

20 Mayıs Yemin 61.Bölüm Fragmanı Tüyoları Analizi

Yemin dizisi 61. Bölümün tüyoları geldi. 20Mayıs Yemin dizisi 61.Bölümde Reyhan‘ın bir şeyler gizlediğinden şüphelenen Emir. Reyhan‘dan davranışlarının sebebin açıklamasını beklemeklerken Cemre ve Cavidan‘ın yaptıklarıyla kendin tahmin edemeyeceği bir durumun içerisinde bulur. Reyhan‘ın süren gizemli tavırları Emir‘in daha fazla dikkatini çekmeye başlamıştır ve bir an önce Reyhan‘dan bir açıklama bekler.

Ancak Cavidan‘ın yaptığı iyilik Reyhan‘nı daha zor bir duruma sokar. Kemal Leyla’nın şirketinden hırsızlık yapacağını öğrenir. Bu haber karşısında hayal kırıklığı yaşayan Kemal ne yapacak ?

 

Yemin Dizisi 60. Bölümde Neler Oldu?

Suna‘dan gelen haber tüm eve adeta huzur yaymışken Cemre kaza geçirir, eve gelen kaza haberiyle evdekilerin huzuru tekrar kaçar. Reyhan hala kayıptır, Emir Reyhan‘a ulaşmaya çalışır fakat henüz bulamamıştır. Reyhan‘ı ararken Emir’e, Cemre’nin kaza haberini verirler ve Emir adete duygusal bir çöküş yaşar.

Evdeki durumlar bir hayli karışıkken Leyla‘ya hapishanedeki babasıyla ilgili haber gider; babasının hapishanede yaralandığını söylerler. Leyla yaşanan butün bu olayların suçlunun  Kemal olduğunu düşünüyordur. Talaz ise asıl olayını sona saklamıştır…

Yemin Dizisi 61.Bölümde Neler Olacak ?

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün  20.20′de Ekranlara gelen Yemin dizisi 61.Bölümden tüyolarla geldik. Hepinizin aynı soruyu sorduğunu duyar gibiyiz Reyhan öldü mü? Reyhan ölmedi. Hapishaneden çıkıp çıkamayacağı merak konusu olan Talaz Yemin dizisi 46.bölümde bir şekilde hapishaneden çıkmayı başaracak. Talaz’ın cezaevinden çıkmasına hiç şüphesiz ki en çok sevinen isim Leyla olacaktır. Talaz’ın hasta olmasınıda kullanarak bulduğu her fırsatta soluğu Talaz’ın yanında alan Leyla’nın sürekli Talaz’ın etrafında olaması  Kemal’in bir hayli rahatsız olmasına sebep olacaktır.

Suna‘nın  Talaz’ın cezaevinden çıktıması haberini vermek için Reyyan’ı beklediği sırada Nigar’dan Reyyan’nın durumunun haberi gelen Suna duyduklarıyla alt üst olur. Suna bir an önce iyileşebilmesi için Reyyan’ı yanına getirecektir .Suheyla Cemre’nin bu yaşadıklarının üzerine Cemre‘nin bir saniye olsun yanından ayrılmama kararı alır. Cemre’yi Emir ve Cavidan‘dan uzak tutmaya kararlıdır. Emir Reyyan’nın durumunu öğrendiğinde çok göz yaşı döker ve bu gözyaşlari Emir’in  Reyyan’a olan aşkını göstermektedir.

 

Yemin Dizisi Ne Zaman Bitiyor?

Kana 7 de ekrana gelen Yemin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek kaçıncı bölümde sezon finali yapacak, final yapar mı gibi sorular çok merak ediliyor.Dizisinin oyuncularının gösterdikleri performanslar ile uzun bir dizi olacak gibi gözüküyor. Final tarahi belli olmamakla birlikte Yemin dizisinin bu sezon devam ettiği gibi gelecek sezonda da devam edeceğini belirtelim.

Yemin Dizisi 60. Bölüm Tekrarı Saat Kaçta?

Kanal 7 de ekranlara gelen Yemin dizisinin tekrarı  Kanal 7 sabah kuşağında yer alıyor yemin dizisini özellikle izleyemeyen sevenleri için sabah kuşağında yeniden ekrana getirerek saat 09.00 da tekrarlarını yayınlamaktadır.

Yemin Dizisi Reytingleri Nasıl Gidiyor?

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün sevenleriyle buluşan Yemin dizisi 59. Bölümüyle 100 program arasında 2.11 reyting alarak  17. Sırada yer buldu.

 

Yemin Dizisi 61. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

20 Mayıs Yemin 61.Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları Analizi (3 Yorum)

  1. HAYIRLI GECELER SAHURLAR GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGOM, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, AYYÜZLÜM, CİCİKIZIM, GÜZEL KIZ ZEHRA, GOZEL KARDEŞİM,KIR ÇİÇEĞİM ((NADILSIN KIZIM)) GÜNEL’CİM, FERİZE HANIM,NAZLI HANIM,DIŞ SES,SEVGİ SOKAĞI, ESKİ VE YENİ YÖNETİCİ VE YORUMUMU OKUYANLAR.. ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE İŞLERİZ ZAMANINIZ GÖNLÜNÜZCE OLSUN İNŞAALLAH…

  2. HAYIRLI GECELER SAHURLAR GÖNLÜNCE MUSMUTLU ZAMANLAR DUYGULU KIZIM SEVGİMLE ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  3. HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE.. REYHAN CEMRE’İN KAZAYA BİLEREK SEBEP OLDUĞUNU SAKLIYORDUR… VE BU AKŞAM SON FİNAL SAHNESİNDE ORTAYA ÇIKACAK GİBİ… BEN ARTIK NETTEN İZLERİM.. VE SEVDİKLERİNLE İFTAR DAYIM GELİNCE GÖRÜŞÜRÜZ İNŞAALLAH GÖNLÜNÜZCE MUSMUTLU ZAMANLAR İFTARLAR AKŞAMLAR SOHBETLER YORUMLAR GÖNÜL DOSTLARIM… SEVGİMLE KALIN..

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019