20 Nisan Cumartesi Jessica May Kimdir? Resimleri Yeni Gelin Dizisi Eser Yenenler Show

20 Nisan Cumartesi Jessica May Kimdir? Yeni Gelin Dizisi Eser Yenenler Show

Eser Yenenler Talk Show’un 20 Nisan Cumartesi Gecesi konuklarından Brezilyalı Model Jessica May Drociunas Yeni Gelin dizisi ekibindeki arkadaşlarından neden yardım aldı!
Yeni Gelin dizisi ile tanıdığımız Oyuncu Jessica May Drociunas Eser yenerler Showda dizi setinde Türkçe dilini çok iyi konuşamadığımdan dolayı set arkadaşlarım sürekli beni düzeltirlerdi itirafında bulundu. Güzel oyuncu çalıştığı usta ekibinin kendisi için büyük fırsat olduğunu ve kendini oyunculuk yaparken çok iyi hissettiğini sürekli dile getirdi.

Peki Brezilyalı güzel model Jessica May Drociunas kimdir?

Yeni Gelin Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Paranacity’de doğdu. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica,  1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur.

Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanan Jessica May, kariyerine model olarak devam etmek için eğitim hayatına ara verdi.

Köpekleri çok seven Jessica May, özellikle sokak köpeklerine elinden geldiğince bakmaya çalışıyor. En büyük hayallerinden biri sokakta bulduğu köpeklerden bir hayvan çiftliği kurmak.

15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen Jessica’nın öğretmen olan annesi ve çiftçi olan babası Brezilyalıdır. Ayrıca veterinerlik okuyan bir erkek kardeşi vardır.
Türkiye’yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan keyif alan Jessica’nın farklı şehirleri görmek, sıcak ilişkiler kurmak yapmak istediği planları arasında.

Jessica May Hüseyin Kara ile Evlendi, Fotoğrafçı Hüseyin Kara Kimdir?

Jessica May Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2019