20 Ocak 2018 Cumartesi Dizi Reytingleri ve Analizi, Hangi Dizi Reytingde Nasıl?

Cumartesi akşamlarının reytingleri oldukça merak ediliyordu. Özellikle 20 Ocak 2018 de başlayan Gülizar dizisi ile cumartesi günü biraz daha hareketlenecek gibi görünüyor. 20 Ocak 2018 Cumartesi Dizi Reytingleri ve Analizi, Hangi Dizi Reytingde Nasıl sonuçlar aldı izlenme oranları nasıl? merak edenler için detaylıca açıklayacağız bu sayfadan.

Kanal D Gülizar dizisi ile Çağan Irmak etkisini izleyiciye nasıl aktaracak? Eğer Gülizar iyi başlarsa cumartesi reytinglerinde bir yer değişikliği olabilir. Merak edilen ve uzun süredir fragmanları dönen kanal D dizisi bakalım kaçıncı olacak 20 Ocak 2018 Cumartesi reyting sonuçları şimdiden merak konusu oldu. Peki cumartesi günü hangi diziler var tv de? İşte 20 Ocak 2018 Cumartesi Dizi Reytinglerinde yarışacak diziler:

1- Fazilet Hanım Ve Kızları – Star TV
2- Bahtiyar Ölmez – ATV
3- Gülizar (İlk Bölüm)– Kanal D
4- O Ses Türkiye – Tv8
5- Kalk Gidelim – TRT 1
6- Kalbimdeki Deniz – Fox TV
7- Yeni Gelin – Show TV

20 Ocak 2018 Cumartesi Dizi Reytingleri ve Analizi

{TOLGSHOW}

İlk olarak uzun süre sonra yeniden ekranlara dönen ve oldukça sevilen ve efsaneleşen komedi programı tolg show ile başlamak istiyorum. Program totalde 4.75 ile 7.olmasına rağmen share oranına baktığımızda 15.77 oranını görüyoruz yani en çok izlenen 100 program arasından 2.en çok izlenen yapım olmuş diyebiliriz. Ab de ise 4.31 ile 5.olan program abc 1 de ilk 3 e girmeyi başarıyor ve 5.18 ile günü kaptıyor. Dün gece oldukça enerjik ve neşeli bir bölüm yayınlayan program haftayada sevenlerini kahkahaya boğacak gibi görünüyor.

{YENİ GELİN}

Show tv’nin sevilen ve oldukça ilgiyle izlenen komedi dizisi yeni gelin ile devam ediyoruz. Dizi bir önceki bölüme göre oranlarını düşürüyor ve totalde 7.32 reyting alırken ab de çok kötü oranlar alarak 3.37 de kalıyor. Sevilen dizi için işler bir grupta çok iyi giderken diğerinde ise ilk 10 a giremeyecek kadar kötü gidiyor. Seneryo sıkıntısı yaşamama durumunda iyi bir şekilde yoluna devam edecek olan dizi bakalım ab grubundaki düşüşünü de durdurup yükselişe geçecek mi göreceğiz…

{FAZİLET HANIM VE KIZLARI}

Star tv dizilerinden birisi olan Fazilet Hanım ve Kızları ile devam etmek istiyorum. Dizi totalde 6.45 ile 2.olurken ab de 6.99 ile 1.oluyor. Güzel bir şekilde yoluna devam eden dizi geçen bölüme göre oranlarını yükseltiyor ve kanalını sevindiriyor fakat her bölüm analizinde dediğim gibi bu kadar dengesiz reyting artışı eğer iddialı bir dizi gelirse düşebileceğini gösteriyor. Bakalım haftaya sonuç değişecek mi göreceğiz…

{KALBİMDEKİ DENİZ}

Fox tv dizilerinden birisi olan ve 2.sezonu ile yayınlanan Kalbimdeki denizde sıra.. Fazilet hanım dizisine dediğim şeylerin aynısı bu dizi içinde geçerli.. bir hafta düşüp bir hafta yükselen dizimiz geçen sene ki oranlarını mumla arıyor diyebiliriz.. uzun süredir ilk 5 e giremeyen dizi neredeyse ondan hemen sonra yayınlanan TolgShow’a geçilecek gibi görünüyor.. dizi geçen haftaya göre totalde 5.06 alarak 6.oluyor. Ab de ise 9.olup 3.71 reyting alarak günü kapatıyor.

{BAHTİYAR ÖLMEZ}

Atv’nin şu an en düşük reyting seyrine sahip olan Bahtiyar ölmez ile devam ediyoruz…
Dizi beklenen yükselişi yaşamak yerine her bölüm dahada düşüş yolunu seçiyor ve bu haftada 4 reyting altında kalarak 3.98 ile günü kapatıyor. Ab de ise çok daha kötü oranlar alan dizi 3.37 ile 10.olarak günü kapatıyor. Yeni sezonun bitme önceliği olan dizilerden birisi olan bahtiyar ölmez bakalım gerçekten ölmeyecek mi göreceğiz. Reyting canavarı kapısında.

{KALK GİDELİM}

Geçen hafta dizisizliği iyi değerlendirerek normal üstü bir oran alan kalk Gidelim bu bölüm eski reytinglerine geri dönüyor. Totalde 3.69 reyting ile 12.olan dizi ab de daha iyi bir oran ile 4.49 reyting alıyor. Kanalı trt olmasaydı çoktan biteceğini düşündüğüm dizi bakalım ne kadar yayında kalacak göreceğiz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2018