2003’te neredeki su altı arkeoloji müzesinin girişine müzemiz su altında değildir, eserler suyun altından çıkarılmıştır şeklinde bir yazı asılmıştır?

2003’te neredeki su altı arkeoloji müzesinin girişine müzemiz su altında değildir, eserler suyun altından çıkarılmıştır şeklinde bir yazı asılmıştır? sorusunun cevabı. Kim Milyoner Olmak İster 9 Mayıs 2020 tarihli Kenan İmirzalıoğlu‘nun sunduğu yarışma her Cumartesi günü saat 20:00’da ATV Ekranlarında! Bugün 1 Milyon için yarışacak yarışmacı İstanbul’da yaşayan Soner Kurt. İşte Soner beye sorulan o soru:

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor!

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Toplam Ödülün 1 Milyon TL olduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız 1 Milyon TL’nin sahibi oluyorsunuz!

Kim Milyoner Olmak İster Bilgi Yarışması - ATV - Kenan İmirzalıoğlu

 

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı (9 Mayıs 2020):

2003’te neredeki su altı arkeoloji müzesinin girişine müzemiz su altında değildir, eserler suyun altından çıkarılmıştır şeklinde bir yazı asılmıştır?

  • Bodrum
  • Çeşme
  • Kaş
  • Beşiktaş

 

Doğru Cevap: Bodrum

Not: Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi’ne gelen ziyaretçiler şikayetci olunca müzenin kapısına “Müzemiz su altında değildir” yazısı asılmıştır!

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ve Katılım Şartları

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.