2016 da Fransa Vatandaşı Frederic Desnard iş yerini neden dava etmiştir?

2016 da Fransa Vatandaşı Frederic iş yerini neden dava etmiştir? sorusu İsmail Özdemire soruldu. Seçeneklerde şıklarda Yemekleri lezzetli olduğu için, Çok Sıkıcı olduğu için, Evinden uzakta olduğu için ve Çok soğuk olduğu için dava etmiştir. Sizce hangisi doğru cevap?

2016 da Fransa Vatandaşı Frederic Desnard iş yerini hangi sebeple neden dava etmiştir? Sorusuna hemen yanıt verelim..

CEVAP: Fransa’nın başkenti Paris’te bir parfüm şirketinde çalışan Frederic Desnard, patronlarının verdiği basit görevleri ‘çok sıkıcı ve basit’ bulduğu için şirkete tazminat davası açtı.

Desnard, çalıştığı parfüm şirketindeki müdürlerinin, kendisine yöneticilik pozisyonuna uygun görevler vermek yerine dört yıl boyunca çok basit ve sıkıcı işler verdiğini söylüyor: “Depresyona girmiştim. Hiçbir şey yapmadığım halde maaşımın ödenmesinden utanıyordum.”

16 Nisan 2018 Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı İsmail Özdemir: Evli ve bir çocuk babası olan İsmail Özdemir, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Medeniyet Üniversitesinde memur olarak çalışan İsmail Bey, çocukluğundan beri otobüslere karşı ilgisi olduğunu söylüyor.

Bu ilgisi sebebiyle, babasının karşı çıkmasına rağmen evden kaçarak Kütahya’da Otobüs Şoförlüğü Bölümünü okumaya giden yarışmacımız, yarışmada ödül kazanması durumunda, önce borçlarını ödeyip ardından bir otobüs satın almak istediğini söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2016 da Fransa Vatandaşı Frederic Desnard iş yerini neden dava etmiştir? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2018