2017-2018 Sezonu Hangi Dizi Bitecek Hangisi Devam Edecek (Son Güncel Liste)

Sezonun son haftalarına gelirken en merak edilen konulardan biride hangi dizi bitecek hangisi devam edecek sorusu oldu. 2017-2018 Sezonu Hangi Dizi Bitecek Hangisi Devam Edecek (Son Güncel Liste) burada sizler için özenle hazırlanmış olup tüm kanallardaki dizileri sizler için analiz edip buraya güncel olarak yazıyoruz.

 Bir çok kanal dizi yarışında ve reklam kazançlarını artırmak için yoğun bir dizi tutturma telaşında. Bu sezon Atv ve Star tv dizileri daha kalıcı olurken Fox tv ve Kanal D kısa sürede dizilere final yolunu açtı ve bir çok dizi ekrana veda kararı aldı. Bazı diziler 2. ve 3. sezonuna yürürken bir çok dizide final yapıp ekrana veda etti. İşte sizşler için hazırladığımız 2017-2018 Sezonu Hangi Dizi Bitecek Hangisi Devam Edecek son listemiz: 25 Mayıs Güncelleme:

KANAL D
İsimsizler
Vatanım Sensin
Arka Sokaklar
Adı Efsane​

STAR TV
Anne
Söz
Fazilet Hanım ve Kızları
İstanbullu Gelin
Beni Affet
Cesur ve Güzel​

ATV
Kırgın Çiçekler
Aşk ve Mavi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz​

SHOW TV
Yeni Gelin​

FOX TV
Çoban Yıldızı
Savaşçı
Kalbimdeki Deniz
No:309​

TRT1
Diriliş Ertuğrul
Payitaht Abdülhamid
Adını Sen Koy​

Hangi Diziler Bitiyor?
2017 yaz sezonuna varmadan önce Sezon sonunda Kanal D’de Bodrum Masalı ve Hayat Şarkısı ile, Star TV’de Kara Sevda ile, ATV’de Bu Şehir Arkandan Gelecek ile, Show TV’de İçerde ile, TRT1’de Seksenler ve Lise Devriyesi ile, FOX TV’de Muhteşem Yüzyıl Kösem ile vedalaşacağız.

YORUMLAR

  1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.meryem final olmasin

  2. meryem final olmasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.