2017 Çarkıfelek Hostesi Tuğçe Sarıkaya Kimdir? Star Tv Yeni Sezon

Star Tv de Yeni Sezon için çalışmalara başlayan Mehmet Ali Erbilin sunduğu Çarkıfelek programında yeni bir hostes ön plana çıkmaya başladı. Güzelliği kadar tavırları ve samimi duruşu ile herkesin merak ettiği güzel Çarkıfelek hostesinin adını sizler için öğrendik. 2017 Çarkıfelek Hostesi Tuğçe Sarıkaya Kimdir? işte bilgilerimiz:

Yeni sezonda star tv ile anlaşan Mehmet Ali Erbil her zamna olduğu gibi yine Çarkıfelek programını güzel hosteslerle sunacak. Daha önceki sezonda Emel  Özkızıltaş hostes olarak görev almıştı ancak bu sezon değişikliğe gidildi ve Tuğçe Sarıkaya Çarkıfelek yarışmasının yeni hostesi oldu. Peki Kimdir Tuğçe Sarıkaya?

2017 Çarkıfelek Yeni Hostesi Tuğçe Sarıkaya kimdir?

Tuğçe Sarıkaya 1988 yılında İzmirde doğdu. İlk orta ve lise eğitiminden sonra Üniversiteyi kazanan güzel hostes okuldan mezun olunca farklı işlerde çalıştı. 2017 Haziranda başlayan Yeni Sezon Çarkıfelek programında görev alan güzel hostesin boyu 1.79 ve kilosu 52 dir.

Tuğçe Sarıkaya Yeditepe Üniversitesinde Siyaset bölümünden  mezun olmuştur, diksiyon ve spikerlik dersleri alarak oyunculuk hayatını da küçük rollerde sürdürmüştür. İlk olarak Ebru Polat isimli şarkıcının iki klibinde yer alan Tuğçe Sarıkaya Best Model Of Turkey 2009 yarışmasının birincisidir.

Dizilerde de zaman zaman roller alan Tuğçe Sarıkaya Yaprak dökümü dizisinde Sibel karakterini başarıyla canlandırmıştır. Dünyada ise Best Model Of The World yarışmasnda 3. olarak en yüksek başarılara sahip mankenlerimizden biri olmuştur. Güzelliği ve özgün diksiyonu ile oldukça dikkat çeken Tuğçe Sarıkaya hiç evlenmedi.

Siz Çarkıfelek Yeni Hostesi Tuğçe Sarıkaya hakkında neler düşünüyorsunuz? Yarışmadaki hal ve hareketlerini değerlendirebilir yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Sizce Tuğçe Sarıkaya başarılı mı?

YORUMLAR

  1. Kendisi çok başarılı bir manken ve oyuncudur.Bu yılki çarkıfelek için en doğru tercih tuğçe sarıkaya’dır.Kendisi bu görevde başarılı olacaktır.

  2. Cok guzel bir kız ismini hep işi ile duyduk duzgun bir cizgisi var,tebrik ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.