2018-2019 Star Tv de Yeni Başlayacak Diziler Hangileri? Sıralı Liste

2018-2019 Star Tv de Yeni Başlayacak Diziler Hangileri? Yeni sezon hazırlıkları şimdiden başladı. Kanallar yeni sezonda hangi yeni dizilere şans verecek? Yeni sezonda yayınlanacak diziler çok önceden oyuncu seçmelerine başlıyor. Senaryosu yönetmeni seti derken aylar süren bir çalışma içeriyor. Ama bazen televizyonda yayınlanmaya başladığı andan itibaren 2. bölümde final yapan diziler var.

Bu yüzden artık dizilerin daha iddaalı ve profesyonel olması gerekiyor. Dizilerin reyting iki üç hafta düşük gitse hemen bitirilme kararı alınıyor. Çünkü okadar çok dizi hazırlanıyor ki o olmazsa yeni dizi yayınlarız diyebiliyor kanallar. Bakalım yeni sezonda Startv ekranlarında hangi dizileri izleyeceğiz. Startv en çok izlenen kanallar arasında. Oyüzden de namına yakışır dizileri barındırıyor kanalında.

Startv 2018 2019 sezonu eylül ayında başlıyor. Sezon finali yapmış diziler eylül ayında tekrar yeni bölümleri ile ekranlara dönerken yeni dizilerde ekran macerasına başlıyor. Yaz sezonu da dizilerin tutup tutmayacağını tahmin etmek için iyi bir fırsat. Geçen sezonda Dolunay ve Ateşböceği öyle başlamıştı. Yaz sezonunda çok beğenildi. Sonra yeni sezonda devam kararı aldı. Ama gerek hikayenin sonuna gelinmesi gerekse sezon içindeki iddaalı diziler arasında reytinginin düşük kalması sebebiyle iki dizi de final kararı aldı.

Star tv de yeni sezonda başlayacak olan dizileri sizlerle paylaşıyoruz. Dizilerin net bilgileri gelmeye devam ettikçe de konumuzu güncelleyeceğiz. Star tv de yeni sezonda başlayacak olan dizilerin ilki AVLU. Avlu dizisi Limon Film’in yapımcılığı ile ekranlara geliyor. Seda Altaylı Tugutlu’nun kaleme aldığı dizi de hapishaneye düşen ve kızından ayrılmak zorunda kalan bir kadının hikayesi anlatılacaktır. Dizinin başrol oyuncusu Demet Evgar Kenan Ece. Diğer oyuncular ise Ayça Damgacı, Şeyla Halis, Nursel Köse, Rüçkan Çalışkur, Ceren Moray, Erhan Güleryüz… Avlu dizisinde hapishanede yaşanan dramatik olaylar ekrana taşınacak.

Diğer bir dizinin adı da Babamın Günahları.. Kadir Doğulunun başrolünde yer aldığı Babamın Günahları dizisinin yapımcılığını Ans yapım üstlenirken Abdullah Oğuz yönetmenliğini yapıyor. Melisa Sözen ve Mustafa Uğurlunun da başrolünü oynadığı dizi de bir baba kız hikayesi anlatılıyor. Kızının hasta olduğunu öğrenen anne Melisa Sözen mecburen ayrıldığı eşini bulmak zorunda kalıyor. Ondan yardım istiyor. Kızının babası ile karşılaşması ve sonrasında olanlarda izlenmeye değer.

Star tv yeni sezon bombalarından birisi de senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı Uğur Yücel’in ynetmenliğini ve oyunculuğunu yaptığı Nefes Nefese dizisi. Nefes Nefese dizisi çekimleri yakın zamanda başlayacak. İstanbuldan Adanaya devam eden bir öykü anlatılacak.Nefes Nefese dizisi oyuncuları Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Ezgi Şenler, Gülçin Santırcıoğlu, Deniz Hamzaoğlu ve Şebnem Hassanisoughi.

Star tv yeni sezon dizilerinden bir diğeri de Jet Sosyete... Gülse Birsel bu dizi ile ekranlara sönüyor. Yalan Dünya, Avrupa Yakası dizileriyle çok sevilen Gülse Birsel en son filmi Aile Arasında ile de son zamanların en fazla izleyici kitlesine ulaştı. Gülse Birsel yine hem senaryosunu yazıyor hem oyunculuğunu yapıyor. Bu dizide hem önceki ekipten oyuncular varken hem de yeni oyuncular ekleniyor.

Jet Sosyete dizisinin ekibine Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt katıldı. Yalan Dünyada akıllara kazınan Orçun karakteriyle Bartu Küçükçağlayan, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu yeni dizi de devam edecek. BKM Jet Sosyete dizisinin de yapımcısı olacak. Dizi, Star TV ekranlarında yayınlanacak. Orta halli bir ailenin bir anda büyük servetlere kavuşup sosyete hayatına geçişi işlenecek.

Star tv de 2018 2019 sezonunda yayınlanmaya başlayacak ve devam edecek olan dizileri bu konumuzda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018-2019 Star Tv de Yeni Başlayacak Diziler Hangileri? Sıralı Liste (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2018