2018-2019 Yeni Sezonda Show Tv de Başlayacak Güncel Diziler Hangileri?

2018-2019 Yeni Sezonda Show Tv de Başlayacak Güncel Diziler Hangileri?… Show tv her sezona iyi bir şekilde hazırlanıyor. Yeni diziler ile kanallar arasında iddaalı olmayı ve reytinglerde üst sıralarda olmayı bekliyor. Show tv yeni sezonunda yayınlanacak olan dizileri sizlerle paylaşıyoruz. Yeni diziler her zaman reyting hayaliyle başlıyor.

Dizilerin başarısını gösteren reytingler. Her hafta kaç reyting oldu kanalı memnun etti mi? Bu konular dizinin devamlılığını sağlıyor.  Yeni başlayacak dizilerinde ilk 3-4 haftalık reytingleri belirleyici oluyor. Show tv 2018 2019 sezonu da eylül ayında başlayacak. Eylül ayında sezon finali yapmış diziler yayına devam edecekken yeni diziler de ilk kez yayınlanmaya başlayacak.

Show tv yeni sezonunda önceki sezonda yayınlanan dizilerden devam edenler ve final yapanlar var. Yeni Gelin, Çukur dizileri devam ederken Kalp Atışı dizisi final yaparak bitmişti. Yeni Gelin ve Çukur dizileri de yeni yayın döneminde devam edecek. Show tv de yeni başlayacak olan dizilerde var. Bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.

Show tv yeni sezonunda Yuvamdaki Düşman dizisi yayınlanmaya başladı. Yuvamdaki Düşman dizisinde çocukluğundan beri hayalini kurduğu zengin hayata kavuşmak isteyen bir genç kızın hikayesi. Genç kız hayallerine tam kavuşacağı sırada dünyası başına yıkılır. Bu hayatı geri kazanmak için bir aileye gözünü dikiyor. Bakıcı olarak girdiği evin mutluluğunu ve huzurunu bozuyor. Günden güne yerleştiği evde alttan alttan her şeyi bozar.

Show tv de yayınlanmaya başlayacak yeni bir dizi de Servet. Servet dizisi yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryosunu Birsel Çıkıncı yazıyor. Ferah kimsesizler yurdunda kalan bir kızdır. Ölüm döşeğinde olan dedesi, Kenan’dan onu bulmasını ister. Büyük bir servetin sahibi olacaktır.

  • Çukur: Şüphesiz geçen sezonun en çok konuşulan projesi. Ay Yapım yapımcılığıyla ekranlara gelen proje sürpriz transferleriyle ve hikayesiyle yeni sezonda da ”pazartesi” akşamları zirveyi göğüslemeye çalışacak.

 

  • Yeni Gelin: 3. sezonuna giriş yapan ve kanalın ilgiyle izlenilen dizisi yine iddialı geliyor. Yeni sezona üç kadın transferle girmeye hazırlanan yapım yeni sezonda da kanalın ”cumartesi” akşamını sırtlamaya devam edecek.

 

  • Keşke Hiç Büyümeseydik: MinT Yapım yapımcılığıyla ekranlara gelmeye hazırlanan, fragmanlarıyla büyük beğeni toplayan dizinin çekimleri sürüyor. Hikayesiyle ve kadrosuyla seyirciyi ekrana kilitleyecek yapım ”pazar” akşamları izleyiciyle buluşacak.

 

  • Meleklerin Aşkı: Aslında dizinin akıbeti henüz belli değil. Kulislerde dizinin yeni sezonun ilk haftalarında göstereceği performansa göre akıbetinin netleşeceği konuşuluyor. Perşembe akşamlarının zirvesinde yer alan yapım, kanalın ve yapımcının kararına göre yeni sezonda da ”perşembe” akşamları yayınlanmaya devam edecek.

 

  • Gülperi: Yeni sezonun iddialı işleri arasında yer alan, Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrolünde yer aldığı dizi yeni sezonda ”cuma” akşamları izleyiciyle buluşacak.

 

  • Geride Kalan: Pastel Film imzasıyla ekranlara gelecek projenin hazırlıkları sürüyor, cast çalışmları devam eden projenin Ekim – Kasım aylarında yayında olması planlanıyor.

 

  • Çarpışma: Ay Yapım yapımcılığıyla ekranlara gelecek projenin 2018 yılında ekranlara geleceği henüz net değil. Hazırlıkları yavaştan başlayan yapımın başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. Kanalın ”perşembe” akşamlarına hazırlanan yapımın Aralık ayından önce yayına çıkmayacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR

  1. Petek Dincozde aeim balim petegimi yapabilir dizi cekebilir yildiz tilbede yeni yayin doneminde Ebru Yasarda

  2. Biri Bizi Gozetliyor olsun ve Sibel Can dizi ceksin Banu Alkan Muazzez Ersoy Ebru Gündeş Hülya Avşar Gülben Ergen yani sanatçıların dizileri ve şov programları olsun bence yeni yayın döneminde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.