2018 Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma Başvuru Katılım Formu (Kanal D)

Kanal D ekranlarında 30 Mayıs Çarşamba günü yeni sezona başlayacak olan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programı fırtına gibi başlıyor. Oldukça güçlü bir ekiple yeniden başlayan program fox tv de rakibi olan Yaparsın Aşkım ile cumartesi günleri de yapışacak. 2018 Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma Başvuru Katılım için gerekli form ve yarışma şartlarını buradan sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle belirtelim ki sezonun bitmesi ve yaz aylarının gelmesi ile 2018 Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması haftada 2 güne çıkarıldı Kanal D de… Yarışma hem çarşamba hem de Cumartesi günleri Kanal D de yayınlanacak. Fox TV’de aynı formatlı Yaparsın Aşkım da yeni gününde Cumartesi günü yayınlanacak. Yani benzer formatlı Ben Bilmem Eşim Bilir ve Yaparsın Aşkım Yarışmaları cumartesi günü kapışacaklar.

2018 Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma Başvuru Katılım şartları neler nasıl başvuru yapılır katılım için neler gerekiyor hangi şart ve koşulları var bu konularda bilgi isteyen ve 2018 Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasına Kanal D için Başvuru ve Katılım sağlamak isteyenler için hemen bilgi verip başvuru ekranını paylaşalım:

Kanal D 2018 Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma Başvuru Katılım Şartları ve Form Linki

Not: 2018 Kanal D “BEN BİLMEM EŞİM BİLİR” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir.
2018 Kanal D Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma Başvurusu için özel bir şart aranmıyor, 18 yaşını doldurmuş herkes başvuru yapabilir. Ayrıca illa evli olmanız gerekmiyor, nişanlı da olabilirsiniz. 2018 30 Mayıs ve Haziran aylarında Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma Başvuru ve Katılım için formları doldurmaya devam edebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında devam edecek olan ve ilk bölümü ile 30 mayıs çarşamba yayınlanacak olan Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma Başvurusu ve Katılım formunu aşağıdaki linkten bulabilir ve tam olarak girdikten sonra size gönderilen başvuru onay maili veya mesajını lütfen saklayınız. 2018 Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Katılımı için Tıklayın >> kanald.com.tr/ben-bilmem-esim-bilir/ben-bilmem-esim-bilir-basvuru-formu  Not: Ben Bilmem Eşim Bilirde verilen araba nedir markası modeli hakkında bilgi için buraya bakabilirsiniz >> Ben Bilmem Eşim Bilirde Verilen Otomobil Nedir?

İki programa da başarılar diliyoruz bu arada.. Siz hangisini izleyeceksiniz? bilemiyoruz ama Aynı formatlı iki yarışmanın çekişmesini tv ekranlarında Cumartesi günü izleyeceğiz. Hangisinin reytinglerde daha yüksek olacağını tahmin ediyorsunuz? Ben Bilmem Eşim Bilir mi yoksa Yaparsın Aşkım mı daha fazla izlenir sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018 Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma Başvuru Katılım Formu (Kanal D) (7 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2018