2018 Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş Kimdir Bilgileri Resimleri

Sevilerek izlenen ve Kanal D ekranlarında Emre Karayelin sunumu ile yeniden başlayan Çarkıfelek 2018 de heyecan başladı. Yarışmacılar kadar yeni sunucu Emre Karayel ve hostes Emel Özkızıltaş da heyecanlı. Daha önceden bilenler bilir ama bilmeyenler için 2018 Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş Kimdir konusunda bilgilendirelim sizleri..

Bu yaz 2018 Haziranda Kanal D’de ekrana gelecek olan Çarkıfelek’in yayın tarihi belli oldu. 14 Haziran perşembe gününden itibaren Kanal D de ekrana gelecek olan Çarkıfelek yarışmasına başvuru ve katılım için neler gerekiyor hangi şartlar aranıyor sizlere ayrıca bu konuda >> Çarkıfelek 2018 Başvuru Katılım formunda açıklayacağız.

2018 Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş Kimdir konumuz hakkında ise kısa bilgiler vereceğiz. Emel Özkızıltaş Kimdir? işte hakkında kısa bilgiler.. 2018 Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş 1986 yılında doğmuştur. 32 yaşında olan güzel manken bir süre Uçak kabin memurluğu görevi ile iş hayatına merhaba demiştir.

Emel Özkızıltaş daha önce bazı kliplerde rol almış olsa da onu asıl meşhur eden olan Bugün Ne Giysem yarışmasıdır. Emel Özkızıltaş, Kanal D’de ekrana gelmiş olan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmada kendini göstermiş daha sonra da ikinci sezonunda “İşte Benim Stilim” adlı yarışmanın müdavimlerinden birisi olan programa katılmıştır. Oldukça yetenekli olan Emel Özkızıltaş Yaptığı Türkan Şoray taklitleri ile çok ilgi alaka görmüştür. Çarkıfelekte daha önce Mehmet Ali Erbilin hostesliğini yapan Emel Özkızıltaş şimdide Emre Karayelin hostesliğini başarı ile yürütmektedir.

Sunuculuğunu Emre Karayel’in, hostestliğini Emel Özkızıltaş‘ın üstleneceği yapım, neşesi, eğlencesi ve birbirinden değerli ödülleriyle perşembe akşamı yayına başlıyor. Öte yandan böylece yine perşembe akşamları ekrana gelen ‘Kocaman Ailem’ dizisinde rol alan Karayel kendisine rakip olmuş olacak. 2018 Çarkıfelek, ilk bölümüyle 14 Haziran Perşembe 20.00’de Kanal D’de olacak.

2018 Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş tanıtım fragmanı Kanal D

Sunuculuğunu Emre Karayel’in yaptığı 2018 çarkıfelek ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sevilen programda sunuculuk yapacak olan Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş Kimdir ? İşte sizler için yaptığımız bi kaç araştırma sonucu Emel hakkında bi kaç detay ; Kanal D 2018 Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş Kimdir: Emel Özkızıltaş ‘ın asıl mesleği hosteslik. ‘Hee’ sözüyle herkesin dilinde olan Emel Özıkızıltaş ‘a Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş Kimdir ? Nur Yerlitaş lakap olarak Zennube adını taktı. İşte Benim Stilim de birinci olarak 100 bin liralık ödülü kazandı.   Asıl mesleği hosteslik olan Emel 32 yaşında ve anne babasının ayrılmasından sonra zor bir çocukluk geçirdi diyebiliriz Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş Kimdir ? Kısa süren Analar ve Anneler dizisinde de rol olan güzel hostes bakalım yeni sezon çarkıfelekte neler yapacak. Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş hakkındaki yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018 Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş Kimdir Bilgileri Resimleri (1 Yorum)

  1. Emel Özkızıltaş 2018 Çarkıfelekten Ne Kadar Ücret Alıyor? Emel Özkızıltaş Çarkıfelek hostesi olarak aylık 40.000 TL ücret almakta. Programda büyük yer etmesine rağmen sosyal medyadaki yorumlar bu tutarın ciddi anlamda fazla olduğu yönünde.

Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2018