2018 Çok Güzel Hareketler Bunlar Yeni Bölümleri İle Kanal D de Başlıyor

Çok sevilmişti bu hareketler, Bir zamanlar Kanal D’de yayınlanan ve büyük ilgi çeken ve sevilen güldürü programı’Çok Güzel Hareketler Bunlar’ geri dönüyor! 2018-2019 yeni sezonunda Çok Güzel Hareketler Bunlar Yeni Bölümleri İle Kanal D de başlaması bekleniyor. Peki kadroda kimler olacak kimler olmayacak?

Öncelikle kadrodan önce Kanal D ile yapılan görüşmeleri bildirmek istiyorum. Eğer kanal D ile Yılmaz Erdoğan her konuda anlaşırsa Show tv de yayınlanan güldür güldür Show karşısında güçlü bir rakip bulacak. Oldukça iyi reytingler alan Güldür Güldür bu alanda rakipsiz değil, çünkü 2018 de Çok Güzel Hareketler Bunlar yeniden ekrana dönme hazırlığı yapıyor..

Geçtiğimiz günlerde Yılmaz Erdoğan’ın yeni bir programla ekranlara döneceği açıklanmış fakat detayları belirtilmemişti. Sosyal medyada oldukça konuşulan bu haberden sonra ayrıntıları sizler için araştırdık ve Yılmaz Erdoğan haberlerinin aslına ulaştık. Daha önce yine kanal D ile anlaşması olan Yılmaz Erdoğan bir aksilik olmazsa kaldığı yerden devam edecek.

Kanal D 2018-2019 yeni sezonunda yer almak isteyen ve tüm çalışmaları yapan Yılmaz Erdoğan’ın ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programını çekmek için çalışmalara başladığı, yeni kadroyu da kurmak için kollarını sıvadığı öğrenildi. Eski kadrodaki bir çok oyuncu şimdi farklı dizilerde oynadığı için kadronun tamamını bulmak mümkün olmayacak gibi.

Programın yayınlanması için Kanal D ile Yılmaz Erdoğan’ın da görüştüğü ve kısa süre sonra resmi çalışmaların başlayacağı belirtildi. Bakalım 2018 yılının hangi ayınca Çok Güzel Hareketler Bunlar Yeni Bölümleri İle Kanal D de Başlayacak ne zaman ekranda izlemeye başlayacağız bizde merakla bekliyoruz.

Sizce Çok Güzel Hareketler Bunlar yeniden çekilmeye başlandığında eskisi gibi başarılı olur mu? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.