2018 Pop Star Yarışması Başvuru Katılım Talep Formu Kanalı Bilgileri

2000 li yıllara damga vurmuş bir program olarak eskiyi hatırlayanların çok iyi bildikleri Pop Star yeniden başlıyor. 2018 yılında Show tv de yayınlanması beklenen yeni sezon Pop star için başvurular başladı katılım için şartlar belirlendi. Ekranların fenomen programlarından biri olan ”Pop Star” ekranlara show tv de 2018 yeni sezonunda dönüyor!

İlk olarak ekranlara Kanal D televizyonunda 2004 yılında yayın hayatına başlayan Pop star tüm Türkiyede sevilmiş ve tutulmuştu. Bayhan gibi pop starların hala meşhur olduğu, Popstar Firdevsin hala sahnelerde olduğu bir dönemden sonra Yarışma birincisi Abidin Özşahin, ikinci Firdevs Güneş, üçüncü ise Bayhan Gürhan olmuştu.

Pop star yarışması en son 2013 yılında Star TV’de ekrana gelmiş olan ”Pop Star” yarışması 2018 de ekranlara geri dönüyor. Bu yarışma Formatının sahibi Osmantan Erkır yeni bir “Pop Star” için seçmelerine başladı. yılında show tv de olması beklenen yeni sezon pop star için seçmeler devam ediyor. HAngi şehirde hangi tarihte hangi otelde Pop star seçmeleri oluyor Osman tan Erkır ajansından bilgi alabilirsiniz.

Pop Star 2018 yarışma programda bakalım jüriler kimler olacak? Son pop star yarışmasında Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Demet Akalın ve Serdar Ortaç’ın jüri koltuğunda oturduğu yarışmada 2018 yeni seoznundaki juriler açıklanınca buradan duyuracağız sizlere… 2018 Pop Star Yarışması Başvuru Katılım Talep Formu hakkında bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.

2018 Pop Star Yarışması Başvuru Katılım Talep Formu Kanalı Bilgileri videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018 Pop Star Yarışması Başvuru Katılım Talep Formu Kanalı Bilgileri (3 Yorum)

  1. ben yusuf sabuncu vanda yaşıyorum sesime cok güveniyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz telfon 05445194562

Etiketler: Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017