2018 Ramazan Ayı Nihat Hatipoğlu Mustafa Karataş İftar Sahur Programları Hangi Kanalda?

2018 Ramazan Ayı Nihat Hatipoğlu Mustafa Karataş İftar Sahur Programları Hangi Kanalda? 2018 Ramazan ayının başlamasına çok az bir zaman kaldı. Ramazan ayı başlarken de kanallarda Ramazan hazırlıkları yapılıyor. Yayın akışları düzenleniyor. İftar ve Sahur programları için tanınan ünlü hocalarla anlaşmalar yapılıyor. Bu sene de tanındık simalar iftar ve sahur programları ile ekranda olurken seyircilerin sorularını yanıtlayacaklar.

Hoca demekle yanlış anlaşılmasın dinimizi anlattıkları için hoca diye anlatıyorum. Nihat Hatipoğlu, Mustafa Karataş, Ömer Döngeloğlu, Fatih Çıtlak, Necmettin Nursaçan… Hepsi de değerli hocalar. Kanallar da hocalarla seyirci toplamak için anlaşmalar yapıyor. Ramazan ayında televizyon çok izlenir. Çünkü gündüz yemekle uğraşılmaz insanlar orucun verdiği yorgunlukla ancak televizyon izleyip dinlenirler. Bu yüzden de Ramazan da yayınlanacak programlar çok önemli.

Ramazan ayı boyunca hangi hoca hangi kanalda program yapacak sizlerle paylaşmak istedik. Nihat Hatipoğlu Atv de Ramazan ayı boyunca İftar ve Sahur programı yapacak. İftar programı her gün 19:45te yayınlanacak. Sezon içinde de perşembe akşamları seyircilere dini sohbet vererek soruları yanıtlayan Nihat Hatipoğlu Ramazan ayında da programlarına her gün devam edecek.

Prof. Dr. Mustafa Karataş Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programında Show TV ekranlarında olacak. Ramazan ayının manevi güzelliklerini anlatan Prof. Dr. Mustafa Karataş İle İftar Ve Sahur Özel programı Eminönü-Yeni Camii’den canlı yayın yapacak. İftar programı her gün saat 20.00 de yayınlanırken sahur programı da 01.15 de yayınlanacak.

Kanal 7 de hafta içi ve haftasonu sohbetleri ile Necmettin Nursaçan ekranlara oluyor. Ramazan ayı ile ilgili bir anlaşma sağlanırsa buradan sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018 Ramazan Ayı Nihat Hatipoğlu Mustafa Karataş İftar Sahur Programları Hangi Kanalda? (1 Yorum)

  1. 80 milyon insanın içinde 3-5 tane hoca varmış gibi her sene aynı hocalar aynı konular
    Aynı kanallarda birazda başka Hocalara fırsat verilse birazda onları dinliyelim.
    Olmazmı ne dersiniz

Etiketler: Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2018