2018 Survivor Gamze Aksu Kimdir? İnstagramı Hakkında Bilgileri ve Yaşamı

Bu yıl oldukça zorlu bir Survivor bizi bekliyor. Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan ve Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu 2018 Survivor yarışmasında gönüllülerden biri olan Gamze Aksu Kimdir? Survivor 2018 Gamze Aksu İnstagramı Gamze Aksu Hakkında Bilgileri ve Yaşam tarzını sizler için araştırıp buradan paylaşıyoruz.

Gamze Aksu daha önce Survivor yarışmasında hiç yarışmamıştır. Zaten 2. kez gönüllü olmaya Acun Ilıcalı müsaade etmiyor. 2018 Survivor Gönüllüler takımında yer alan Gamze Aksu oldukça iddialı bir tanıtımda yer aldı. Herkese meydan okuyan ve 2018 Survivorda en etkili isimlerden biri olabilecek olan Gamze Aksu Kimdir sizler için araştırdık ve sizlerin bilgilerine sunuyoruz..

2018 Survivor Gamze Aksu Kimdir? 1988 yılında İzmir ilimizde dünyaya gelen Gamze Aksu oldukça küçük yaşlardan itibaren jimnastikle uğraşmış ve kendini bu konuda geliştirmiştir. Gamze Aksu 1.75 cm boyunda 57 kg ağırlığında güzel bir kızdır. Jimnastik eğitimleri sırasında sakatlanınca dans etmeyi de bırakmış, sonrasında bir süre İzmir ve İstanbul gibi yerlerde gruplar ile şarkılar da söylemiştir kafelerde.

Oyunculuk konusunda da kendini geliştiren ve Yalan Dünya dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan Gamze Aksu daha sonra farklı dizi ve film projelerinden oynamıştır. En son Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteri olarak karşımıza çıkan Gamze Aksu bu filmdeki oyunculuğu ile beğeni toplamıştır. Yeni dizi tekliflerini ise Survivora gideceği için reddetmiştir.

2018 Survivorda yarışacak olan Gamze Aksu bakalım nasıl bir yarışma çıkaracak izleyip göreceğiz. 2018 Survivor Gamze Aksu’nun instagram adresini merak edenler için paylaşalım: Survivor Gamze Aksu instagramı: https://www.instagram.com/g.aksuu/ Sizde Gamze Aksu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

2018 Survivor Firuze Gamze Aksu Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2018