2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler (İstekleriniz)

2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler (İstekleriniz). Survivor 2018 programı 10 Şubat akşamında itibaren Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Survivor her sezon merakla bekleniyor. Gerek yarışmacıları gerekse yarışmaları ile her zaman merak ediliyor. Ada da zorlu yaşam koşulları içerisinde yarışmacılar bazen tartışmalar kavgalar yaşarken bazen de birlikte verdikleri bu mücadele de sıkı dostluklar ediniyorlar.

Survivor 2018 programı her şeyi ile seyircisinin beğenisini kazanıyor. Survivor’da daha önce yarışmalarda ve bazı sahnelerde sürekli yabancı şarkılar çalıyordu. Bu şarkılar da Türk izleyici tarafından merak ediliyordu. Bizlerde bu sezon bu şarkıları sizlerle paylaşmak istedik. Survivor 2018 programında duyduğunuz şarkıları müzikleri bu konumuzun altında sizlerle paylaşacağız.

Acun Ilıcalının yabancı şarkılarla donattığı önceki Survivor yarışmalarından edindiğimiz bilgilere göre 2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler de oldukça fazla olacak gibi. Bizde hangi gün kaçıncı bölümde bir şarkı çaldı ise sizlerin istekleri doğrultusunda buraya anında eklemeye çalışacağız. Bu konuda yorum kısmına yazabilirsiniz..

Sizlerde dinlemek istediğiniz şarkıları aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Konumuz güncellenecektir ve yeni yabancı şarkılar eklenecektir. Survivor 2018 programında sürekli yabancı şarkıları çalıyor biliyorsunuz ki… Peki neden hiç Türkçe şarkı çalmıyor? Sizler de Türkçe şarkıları programda duymak istemez misiniz? Yoksa programın konseptini ve hareketliliğini sadece yabancı şarkılar mı anlatıyor? İşte Survivor 2018 de en son çalan yabancı şarkılar listesi:

2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler konusunda sürekli güncel bir sayfa hazırladık sizler için. Her isteğinizi buraya eklemeye çalışacağız.

2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler İsteklerinizi gün ve bölüm olarak aşağı yazın lütfen..

Damla ağlarken çalan şarkı Nikos Kypourgos – The Gypsy Girl

16 MART 2018 Fragmanda çalan yabancı şarkı: Ayşe isimli izleyicimizin isteği:

Adını yazmayan ziyaretçimizin isteği Survivor 2018 de çalan son yabancı şarkı: 17 Mart 2018

Albina isimli Yorumcumuzun İsteği: 18 mart pazar günü ada konseyine gitmeden önce çalan şarkı: The Rolling Stones – Paint It, Black

23 Nisan 2018 Pazartesi günü çalan Keman eşliğindeki o güzel şarkıyı da sizler için ekliyoruz.. Şarkı gerçekten cok iyi..(Tete isimli yorumcumuz için)

Survivorda 4 Mayıs tarihinde çalan yabancı şarkı:

Survivorda 8 mayıs salı günü çalan yabancı şarkı Merve ağlarken çalan müzik Mark Eliyahu – Journey:

Yorum yazan Muratın İsteği: Biraz önce gönüllüler telefonla konuşurken “wwhhhhyyy” diye çalan bir şarkı vardı. Eski bir şarkı. Hatırlayamadım o şarkıyı bilen var mı? 8 Mayıs salı Survivorda çalan şarkı:  maria mena just hold me

Gülcenin isteği: Konseyden sonra uyurken çalan şarkı: Buika – No habra nadre en el mundo

Yılmaz isimli ziyaretçimizin isteği 22.05.2018 78.bölümde ilk Çalan yunanca şarkı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler (İstekleriniz) (131 Yorum)

  1. 80. Bölümde mor odada çalan parçanın ismi nedir arkadaşlar yaa Merve ekrana basmaya giderken çalıyor ya

Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2018
SSL Certificates
SSL Certificate