2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler (İstekleriniz)

2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler (İstekleriniz). Survivor 2018 programı 10 Şubat akşamında itibaren Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Survivor her sezon merakla bekleniyor. Gerek yarışmacıları gerekse yarışmaları ile her zaman merak ediliyor. Ada da zorlu yaşam koşulları içerisinde yarışmacılar bazen tartışmalar kavgalar yaşarken bazen de birlikte verdikleri bu mücadele de sıkı dostluklar ediniyorlar.

Survivor 2018 programı her şeyi ile seyircisinin beğenisini kazanıyor. Survivor’da daha önce yarışmalarda ve bazı sahnelerde sürekli yabancı şarkılar çalıyordu. Bu şarkılar da Türk izleyici tarafından merak ediliyordu. Bizlerde bu sezon bu şarkıları sizlerle paylaşmak istedik. Survivor 2018 programında duyduğunuz şarkıları müzikleri bu konumuzun altında sizlerle paylaşacağız.

Acun Ilıcalının yabancı şarkılarla donattığı önceki Survivor yarışmalarından edindiğimiz bilgilere göre 2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler de oldukça fazla olacak gibi. Bizde hangi gün kaçıncı bölümde bir şarkı çaldı ise sizlerin istekleri doğrultusunda buraya anında eklemeye çalışacağız. Bu konuda yorum kısmına yazabilirsiniz..

Sizlerde dinlemek istediğiniz şarkıları aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Konumuz güncellenecektir ve yeni yabancı şarkılar eklenecektir. Survivor 2018 programında sürekli yabancı şarkıları çalıyor biliyorsunuz ki… Peki neden hiç Türkçe şarkı çalmıyor? Sizler de Türkçe şarkıları programda duymak istemez misiniz? Yoksa programın konseptini ve hareketliliğini sadece yabancı şarkılar mı anlatıyor?

2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler konusunda sürekli güncel bir sayfa hazırladık sizler için. Her isteğinizi buraya eklemeye çalışacağız.

2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler İsteklerinizi gün ve bölüm olarak aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018 Survivor’da Çalan Yabancı Şarkılar ve Müzikler (İstekleriniz) (6 Yorum)

  1. 17 Şubat 2018 Cumartesi akşamı çalan şarkılar özellikle de ilk oyuna giderken çalan şarkı plssss

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018