2018 Yaz Sezonu Yayınlanacak Yeni Diziler İsimleri Kanalları Oyuncuları Bilgileri

2018 Yaz Sezonu Yayınlanacak Yeni Diziler İsimleri Kanalları Oyuncuları Bilgileri… 2018 yaz sezonu yaklaşırken kanallar yaz sezonu dizileri için hazırlıklara başladı. Yaz sezonunda tüm diziler sezon finali ya da final yaparak tatile giriyorlar. Dizilerden dolayı boşta kalan yerlere de yaz sezonu dizileri gelir.

Yaz sezonu dizilerin tutup tutmayacağını izlenip izlenmeyeceğini anlamak için iyi bir fırsat. Yaz sezonunda sevilen diziler kanalların yeni sezonda da devam ettirmesini sağlıyor. Eski diziler de yayınlanmaya başlayınca bazı dizilerin reytingleri düşerken bazıları da başarılı şekilde yayın hayatına devam ediyor. Yaz sezonunda yayınlanacak diziler hangileri isimleri oyuncuları ve konuları neler öncelikle bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Tüm kanalların yaz sezonu dizi listelerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Star tv 2018 yaz sezonu için iki dizi hazırladı bile. Erkençi Kuş dizisi. Erkençi Kuş dizisi Demet Özdemir ve Can yamanın başrolde oynayacakları bir dizi.. İlk önce Fox tv ve Star tv bu dizi için kapıştığına göre güzel bir dizi olacak diye düşünüyoruz.

Diğer yandan aynı tarihlerde Fox tv ekranlarında 4N1K İlk Aşk dizisi başlayacak. Dizi filmden sonra görücüye çıkacağı için dizinin oyuncuları oldukça heyecanlı..

Star tv nin diğer dizisi de Kalbimin Sultanı. Kalbimin Sultanı dizisi konusu oyuncuları şöyle; Osmanlı Sarayı’nda geçen bir komedi dizisi olarak yayınlanacak. Yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yaptığı dizinin setini dünyaca ünlü yönetmen Lost ve Prison Break dizilerinin de yönetmeni olan Bobby Roth kuracak. Daha önce dünyaca ünlü yönetmen Filinta dizisi için de İzmit’e gelmişti.

Kalbimin Sultanı oyuncuları; Mahmut karakterini Ali Ersan Duru canlandırıyor. Dizinin kadın başrolü de Anna karakteri ile Rus oyuncu Alexandra Nikiforova. Diğer oyuncular ise Esma Sultan rolüyle Canan Ergüder, Defne Samyeli ve Emel Çölgeçen.

Fox tv yaz sezonu için 4N1K dizisi hazırlıkları tamamlandı. 4N1K dizisi konusu Yaprak çocukluğundan beri kızlardan uzak yaşamıştır. Erkeklerle çevrili bir hayat kurmuştur kendisine. Hayatına Barış’ın girmesi ile birlikte kızlar dünyasına keşfe çıkar. Sevdiği adam ve erkek arkadaşları arasında erkek gibi sürme arasında kalan Yaprak hangisini seçecektir.

Show TV için Gold film bir dizi hazırlıyor. Meleklerin Aşkı Temmuzda Show tv de olacak..
Fox TV’de 4N1K ekrana gelecek.
Kanal D için Boğaziçi Rapsodi dizisi hazırlanıyor.
TRT 1’de Elimi Bırakma ve Egenin Hamsisi dizileri başlayacak.. Ayrıca bir de aile komedisinin ekrana gelmesi bekleniyor.
Şimdilik yaz romantik komedi, komedi ve dramlarla dolmuş gibi görünüyor.”

Kanal D’de yayınlanacak yeni dizinin adı da Aldatıldık. Aldatıldık dizisinin senaryosunu Gani Müjde yazmaktadır. Dizinin çekimleri çok yakında başlanacak.

Beş Kız Kardeş dizisi çok yakında ekranlardaki yerini alacaklar.

Atv yaz sezonu dizileri şunlar;  Şehrin Çoçukları ve Can Kırıkları. KanalD Boğaziçi Rapsodi Dizisi ile ilgili bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Yaz sezonu dizileri sizce beğenilir mi tutar mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018 Yaz Sezonu Yayınlanacak Yeni Diziler İsimleri Kanalları Oyuncuları Bilgileri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2018