2018 Yaz Sezonu Yayınlanacak Yeni Diziler İsimleri Kanalları Oyuncuları Bilgileri

2018 Yaz Sezonu Yayınlanacak Yeni Diziler İsimleri Kanalları Oyuncuları Bilgileri… 2018 yaz sezonu yaklaşırken kanallar yaz sezonu dizileri için hazırlıklara başladı. Yaz sezonunda tüm diziler sezon finali ya da final yaparak tatile giriyorlar. Dizilerden dolayı boşta kalan yerlere de yaz sezonu dizileri gelir.

Yaz sezonu dizilerin tutup tutmayacağını izlenip izlenmeyeceğini anlamak için iyi bir fırsat. Yaz sezonunda sevilen diziler kanalların yeni sezonda da devam ettirmesini sağlıyor. Eski diziler de yayınlanmaya başlayınca bazı dizilerin reytingleri düşerken bazıları da başarılı şekilde yayın hayatına devam ediyor. Yaz sezonunda yayınlanacak diziler hangileri isimleri oyuncuları ve konuları neler öncelikle bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Tüm kanalların yaz sezonu dizi listelerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Star tv 2018 yaz sezonu için iki dizi hazırladı bile. Erkinçi Kuş dizisi. Erkinçi Kuş dizisi hakkında şu an çok bilgi yok. Ama Fox tv ve Star tv bu dizi için kapıştığına göre güzel bir dizidir diye düşünüyoruz.

Star tv nin diğer dizisi de Kalbimin Sultanı. Kalbimin Sultanı dizisi konusu oyuncuları şöyle; Osmanlı Sarayı’nda geçen bir komedi dizisi olarak yayınlanacak. Yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yaptığı dizinin setini dünyaca ünlü yönetmen Lost ve Prison Break dizilerinin de yönetmeni olan Bobby Roth kuracak. Daha önce dünyaca ünlü yönetmen Filinta dizisi için de İzmit’e gelmişti.

Kalbimin Sultanı oyuncuları; Mahmut karakterini Ali Ersan Duru canlandırıyor. Dizinin kadın başrolü de Anna karakteri ile Rus oyuncu Alexandra Nikiforova. Diğer oyuncular ise Esma Sultan rolüyle Canan Ergüder, Defne Samyeli ve Emel Çölgeçen.

Fox tv yaz sezonu için 4N1K dizisi hazırlıkları tamamlandı. 4N1K dizisi konusu Yaprak çocukluğundan beri kızlardan uzak yaşamıştır. Erkeklerle çevrili bir hayat kurmuştur kendisine. Hayatına Barış’ın girmesi ile birlikte kızlar dünyasına keşfe çıkar. Sevdiği adam ve erkek arkadaşları arasında erkek gibi sürme arasında kalan Yaprak hangisini seçecektir.

Kanal D’de yayınlanacak yeni dizinin adı da Aldatıldık. Aldatıldık dizisinin senaryosunu Gani Müjde yazmaktadır. Dizinin çekimleri çok yakında başlanacak.

Beş Kız Kardeş dizisi çok yakında ekranlardaki yerini alacaklar.

Atv yaz sezonu dizileri şunlar;  Şehrin Çoçukları ve Can Kırıkları. KanalD Boğaziçi Rapsodi Dizisi ile ilgili bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Y az sezonu dizileri sizce beğenilir mi tutar mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2018