2019 2020 Dizileri ve Oyuncuları ( Tam Liste ) Diziler Ne Zaman Başlayacak ?

Yeni sezonda başlayacak 2019 2020 dizileri ve oyuncuları merak ediliyor. Tam 35 yeni dizi tam liste halinde yazımızda eklendi. Diziler ne zaman başlayacak oyuncuları kimdir konusu ve genel bilgileri ile birlikte yeni sezonun dizilerini sayfamızda bulabilirsiniz.

2019 2020 Dizileri ve Oyuncuları ( Tam Liste ) Diziler Ne Zaman Başlayacak ?

2019 2020 Yeni sezonda Başlayacak Diziler, Oyuncu Kadrosu ve Başlama Tarihi

2019 – 2020 yeni başlayacak diziler hangileri özetleri ve baş rol oyuncuları kimdir başlama tarihleri ile birlikte tam listeyi inceleyelim.

2019 2020 Yeni sezonda Başlayacak Diziler, Oyuncu Kadrosu ve Başlama Tarihi

1-) Babil ( Ekim 2019’da Başlayacak )

Baş rollerinde Halit Ergenç’in olacağı Babil dizisi 2019 Ekim ayında başlayacak. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı dizinin senaryosunu Nukhet Bıçakça yazıyor. Ay Yapım’ın finanse ettiği dizinin Kanal D’de yayınlanması planlanıyor henüz netlik kazanmasa da baş rol oyuncusu için Halit Ergenç ile anlaşıldı.

Babil Ekim 2019’da Başlayacak

2-) Aşk 101 ( Ekim 2019’da Başlayacak )

Aşk 101 oyuncuları arasında baş rollerini Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Alina Boz ve Kaan Urgancıoğlu paylaşıyor. Aşk 101 hangi kanalda diye merak edenlere internet dizisi olduğunu söyleyebiliriz. Sadece Netflix üzerinden yayınlanacak Aşk 101 dizisinin konusu 1990’lı yıllarda geçiyor. Dizide dört gencin hayatını anlatacak. Senaryosu Meriç Acemi yazdı. Yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız üstlendi.

Aşk 101 Ekim 2019’da Başlayacak

3-) Kenan İmirzalıoğlu Dizisi 2019 2020

Uzun süredir ekranlarda görülmeyen şüphesiz Türkiye’nin en başarılı oyuncuları arasında bulunan Kenan İmirzalıoğlu son olarak Fatih dizisinde rol almış dizi erken final yapmıştı. Yeteri reyting alamayan dizi için bir çok eleştirmen yönetmenin hatası olduğunu savunmuştu. Kenan İmirzalıoğlu 2019 – 2020 dizileri için Ay Yapım ile anlaştı. Yeni sezonda hangi projede yer alacağı ise şuan için sır gibi saklanıyor. Doğru projenin gelmesi bekleniyor.

Kenan İmirzalıoğlu Dizisi 2019 2020

4-) Hilal Saral’ın Yeni Dizisi 2019 2020

Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazacağı diziyi Altın Kelebek ödülü sahibi, Aşk-ı Memnu dizisinin yönetmeni olan Hilal Saral çekecek. Dizinin detayları henüz medya ile paylaşılmasa da yönetmen ve yazarının ünlü yapımlarda imzası bulunması nedeni ile bu sezonun önemli yapımları arasında yer alacak.

Hilal Saral’ın Yeni Dizisi 2019 2020

5-) Şu Çılgın Türkler Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra Diriliş Ertuğrul ve Osman dizilerinin rağbet görmesi üzerine Türkiye Tarihi’nin kuruluşunu anlatacak dizi çekilmesine karar verildi. Dizinin yapımı için finans desteği aramasına Şu Çılgın Türkler dizisi henüz bir kanal ile anlaşıp çekimlerine başlayamadı. Dizinin çekilmesi durumunda Mustafa Kemal Atatürk ve zamanın karakterlerini kim oynayacak nasıl anlatılacak merak ediliyor.

Şu Çılgın Türkler Dizisi Ne Zaman Başlayacak

6-) Patron Dizisi Başlangıç Tarihi

Patron dizi oyuncuları arasında baş rol oyuncusu olan Burak Deniz 2019 2020 sezonu projesi belli oldu. Patron dizisinin konusu iş dünyası içerisinde mafya savaşlarını konu alacak. Patron dizisi Show Tv kanalında yayınlanacak. Latin Amerikan mafya babalarının ön planda olacağı dizi Kurt Vadisi tarzının bir başka versiyonu olarak ekranlara gelecek. Çukur Dizisinde Yamaç’ın sevgilisi Dilan Çiçek yeni sezonda Burak Deniz’in partneri olacak.

Patron Dizisi Başlangıç Tarihi

7-) Ada Dizisi

Senaryosu Kavak Yelleri, Muhteşem Yüzyıl ve Yağmur Zamanı gibi dizilerin yazarı Yılmaz Şahin tarafından kaleme alındı. Senaryosunu henüz yapımcı firmalara götürmeyen Yılmaz Şahin hangi yapım şirketi ile anlaşacak ve Ada dizisinin konusu ne olacak henüz bilinmiyor. Ada dizi oyuncuları yapım şirketi ile anlaşmadan sonra belli olacak.

Ada Dizisi

😎 Doktor Foster Dizisi Başlangıç Tarihi

Dizinin kategorisi dram ve gerilim olacak. İngiltere’de yayınlanmış bir diziden ANS yapım aracılığı ile Türkçe uyarlanacak. Doktor Foster dizisinin konusu kocasının başkası ile ilişkisi olduğundan şüphelenen doktor James Foster’in hayatını anlatıyor. Dizinin Türkçe uyarlaması hangi kanalda ve oyuncuları kimdir henüz açıklanmadı.

Doktor Foster Dizisi Başlangıç Tarihi

9-) Sefirin Kızı ( 2019 Eylül 3. Haftası Başlayacak )

O3 Medya’nın yeni 2019-2020 sezon dizisidir. Engin Akyürek’in uzun aradan sonra tekrar medyaya dönmesi ile başlayacak. Dizinin senaryosu Sen Anlat Karadeniz’in kaleminden yazılıyor. Henüz cast çalışmaları bitmemiş olan dizinin yönetmeni de yine Sen Anlat Karadeniz’den transfer edildi. Sezonun en iddialı dizileri arasında yer alacak. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinden hatırladığımız Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisi için O3 Medya şirketi ile imzaları attı.

Sefirin Kızı ( 2019 Eylül 3. Haftası Başlayacak )

10-) Yabancı Dizisi ( Eylül 2019 )

Show Tv’de yayınlanacak yeni dizinin çekimleri başladı. Yabancı dizi oyuncuları arasında baş rol oyuncusu İlker Kalale olduğu bilgisine ulaştık. Yeni sezon yayınlanacak diziler arasında oldukça iddialı bir yapım olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Sezonda yayınlanacak diziler arasında büyük reyting savaşları olacak. Yabancı dizisi de yüksek izlenme sayısı alacak projeler arasında yer alıyor. İlker Kaleli 2019 2020 sezonu projesi ile herkes heyecanlandırdı.

Yabancı Dizisi Başlangıç Tarihi Eylül 2019

11-) Kral Kaybederse

Kral Kaybederse dizisinin konusu zamanın usta yazarı Gülseren Budaycıoğlu’nun romanından esinlenerek düzenlenmiştir. Kral Kaybederse konusu kendisini hep yükseklerde gören ve bir çok kadın tarafından takdir edilen adamın kaybedip koltuğundan düşüşünü anlatacak. Romanı okuyarak dizinin konusunu baştan sonra öğrenebilirsiniz. Dizinin çekimlerine ise henüz başlanmadı. Ne zaman yayına gireceği ise merak ile bekleniyor.

Kral Kaybederse Başlangıç Tarihi

12-) Camdaki Kız 2019 2020 Dizisi

Kral Kaybederse dizisine uyarlanacak Gülseren Buydaycıoğlu’nun farklı bir romanı daha diziye dönüşecek. Aynı anda iki diziye birden hayat verecek Gülseren Buydaycıoğlu romanından Camdaki Kız 2019 2020 dizisi çekilecek. Daha önce önemli dizilerin senaryolarına imza atmış Eylem Canpolat’ın uyarlayacağı senaryoda kimler oynayacak merak ile bekliyoruz. Camdaki Kız konusu lüks hayat içerisinde yaşayan ancak geçmişini unutan klasik bir hikaye. Fakir bir erkek ile arasındaki aşkı anlatan tam bir Yeşilçam konusu.

Camdaki Kız 2019 2020 Dizisi

13-) The Gift 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Usta yazar Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı romanından esinlenilerek çekimleri başlanacaktır. The Gift dizisinin konusu Göbekli Tepe etrafında geçen maceralı olayları anlatıyor. 1. Sezonu ile yüksek beğeni toplamış dizi The Gift için ikinci sezon çekimlerine başlandı. Diziyi izlemek isteyenler internet kanalı Netflix’e üye olabilirler. The Gift dizisinin senaryosunu Nur Evren Şit yazıyor. Baş rol oyuncusu Atiye’yi güzel sanatçı Beren Saat oynuyor.

The Gift 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

14-) Doctor House Türkçe 2019 2020 Yeni Dizi Başlangıç Tarihi

Dizinin yapımcısı Karga 7 Pictures ABD’de başlayıp dünyayı kasıp kavuran yılların dizisi Doctor House’nin türkçe versiyonunu çekmek için hazırlandı. Dizi 2019 2020 TV8 dizileri arasında yer alacak. Acun Ilıcalı’nın finans ettiği dizi büyük beklenti oluşturdu. ABD’de sekiz sezon süren reyting rekoru kırmış dizi ülkemizde nasıl karşılanacak merak ediliyor. Doctor House dizisinin yönetmeni Taylan Biraderler oldu. Doctor House konusu vicodin bağımlısı olan Dr House’nin hayatını anlatıyor. Teşhisi konulamayan uç noktadaki hastaları üç kişilik yardımcı ekibi ile iyileştirmeyi başarıyor. Ancak verdiği kararlar zaman zaman hastane yönetimi zaman zaman ise mahkemelerde sonuçlanabiliyor. İlaç bağımlısı olması ve hastane kurallarını hiçe sayması sürekli doktorun başına problem getirmektedir.

Doctor House Türkçe 2019 2020 Yeni Dizi Başlangıç Tarihi

15-) Kod Adı Kurşun ( Ekim 2019 )

Ünlü Savcı Marlon Kemal’in hayatını yıllar sonrası dizi haline getiren Kod Adı Kurşun dizisinin oyuncuları da belli olmaya başladı. Dizide Marlon Kemal’in adı Orhan Atmaca olarak geçecek. Orhan karakterini ülkemizin en iyi oyuncularından son zamanlarda Diriliş Ertuğrul dizisindeki çıkışı ile tanıdığımız Engin Altan Düzyatan canlandıracak. Kod Adı Kurşun dizisinin konusu Savcı’nın gündüzleri mahkemede mafya babalarının korkulu rüyası olur iken geceleri ise birlikte alem yapmasını anlatıyordu. Gerçek hayattan esinlenen dizide Marlon Kemal yani dizideki Atmaca Orhan İstanbul gece hayatı düşkünüdür. Bir kişiyi darp etmesi sonucu İstanbul’dan Eskişehir’e tayini çıkmıştır. Yine bir gün İstanbul gece hayatına doğru aracı ile seyir ederken arabasında öldürülmüştür. Dizinin senaryosunu Kerem Deren yazdı. Engin Altan Düzyatan’ın dizideki partneri olması için Cansu Dere ile görüşmeler devam ediyor.

Kod Adı Kurşun Savcı Orhan Kimdir ? Engin Altan Düzyatan 2019 – 2020 Yeni Dizisi

16- Mucize Doktor ( Ekim 2019 )

MF Yapım’ın Kore dizisinden uyarlaması olan Mucize Doktor 2019 ekim ayında ilk bölümünü yayınlayacak. Amerika 10 milyon dünyada ise 50 milyondan fazla izlenme sayısı ile The Good Doctor dizisinin Türkçe versiyonu çekiliyor. Dizide otizm sendromu geçirmiş bir doktorun hikayesi konu olacak. Doğuştan gelen yeteneklerini hastaların hayatlarını kurtarmak için kullanacak. Meslektaşlarının şüpheciliğine ise meydan okuyacak.Mucize Doktor Taner Ölmez olacak. Partneri ise Gökçe Akyıldız oldu. Mucize Doktor oyuncuları arasında Özge Özder, Reha Özcan, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Murat Aygen yer alıyor. Mucize doktor ilk bölümünü 2019 yılının ekim ayında yayınlayacak.

Mucize Doktor Ne Zaman Başlıyor ?

17- Aşk Ağlatır ( Eylül 2019 )

Çekimlerine başlanan dizinin ilk bölümü Eylül 2019 yılında yayınlanacak. Aşk Ağlatır konusu Japon dizisinden alınmıştır. Hayallerini gerçekleştirmek için hayatlarına yön verecek kararı alan köyde yaşayan bir grup gencin şehre göç etmesini ve hayatta kalma savaşı vermesini konu alıyor. Aşk Ağlatır oyuncuları Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan oldu. Aşk Ağlatır yapımcısı MF yapım oldu.

Aşk Ağlatır Ne Zaman Başlayacak Tarihi

18-) OASİS : Bir Aşk Hikayesi

Medyapım’ın 2019 – 2020 dizileri arasında iddialı yapımları arasında bulunmaktadır. Henüz ilk bölümün yayın tarihi belli değildir. Oasis Bir Aşk Hikayesi konusu yabancı dizinin Türkçe uyarlamasıdır. Hastanede uyanan ve uyandığında geçmişini hatırlamayacak şekilde rol yapan kadını anlatmaktadır. Bu durum bazı gerçekleri görmesine ve hayatını değiştirmesine neden olur. Mutlu bir ailesi olan genç kadın aile içerisindeki gerçek sevgi ve sıcaklığın ne olduğunu anlamıştır. Medyapım başrol oyuncusu için Cansu Dere ile anlaşmış sosyal medyada duyurmuştu. Bu birliktelik uzun sürmemiş birkaç gün sonrasında ayrıldıklarını yazmıştı. Şuan için Bir Aşk Hikayesi oyuncuları kimdir derseniz henüz imza atılan oyuncu olmadı.

OASİS : Bir Aşk Hikayesi

19-) Oğlum Dizisi

Oğlum dizisi yine uzak doğu eserinden alıntılanarak senaryosu yazılmış diziler arasındadır. Oğlum dizisinin konusu kaçırılan bir çocuktan sonra hayatları değişen bakış açıları çok farklı üç kadının hedefinin bir olduğu dizi izleyeceğiz. Dizinin 2020 yılı başında ilk bölümünü yayınlaması bekleniyor. Kulislerde gezen bazı haberler dizinin internet dizisi olacağı yönünde. Netlik kazandığında Oğlum dizisinin oyuncuları ve senaryosu hakkında özel yazı yayınlayacağız. Dizi Medyapım tarafından finanse edilecek.

Oğlum Dizisi Ne Zaman Başlayacak

20-) Anone Dizisi

Anone dizisinin konusu ailesine küçük yaşta kaybederek hayata karşı tek savaş veren kızın hikayesini anlatacak. İnsanlara güvenmeyip kendisini herkesten soyutlamış küçük ancak kaykay ustası bir kız çocuğu dizinin kahramanı olacak. Anone dizisinin oyuncuları henüz belli değil. Dizi Medyapım tarafından çekilecek. Genç kızın hayatı ise yaşlı kadın ile tanıştıktan sonra değişime uğrayacak. Gerçek insan sevgisine dönüşen ancak sahte başlangıçlar ile alevlenen araştırma öyküsünden alıntılanarak senaryosu yazılmış bir eserdir.

2019 – 2020 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler Listesi

21-) Skam Dizisi

Norveç yapımı dram dizisidir. Henüz netlik kazanmamış olsa da söylentilere göre Med Yapım tarafından çekileceği konuşuluyor. Skam dizisinin konusu liseli gençlik dizisi olacak. Arka Sıradakiler dizisinin Norveç senaryosu ile birleştirilerek Türkçeleştirilmesinden ortaya çıkacak. 2020 yılından önce yayınlanması zor gibi görülüyor. Liseli gençlerin günlük yaşamlarını konu alacak dizinin içeriği nedeni ile internet dizisi olması büyük ihtimal taşıyor. Norveç’te dizi her sezon ayrı bir karakteri konu alarak devam etmişti. Ülkemizde nasıl bir senaryolaştırma yapılacak şuan için bilinmiyor.

Skam Dizisi Türkçe Ne Zaman Başlayacak

22-) Benim Akıllı Arkadaşım Dizisi Ne Zaman Başlayacak

2019 – 2020 dizileri arasında en çok yapıma sahip olacak Medyapım Benim Akıllı Arkadaşım dizisi için de kolları sıvadı. Benim Akıllı Arkadaşım dizisinin konusu Elena Ferrante’nin romanından uyarlanmış Amerikan dizisidir. Bu yıl birçok Hollywood dizisinin Türkçe versiyonu ülkemizde çekilecek. Dizi iki kadının hayatının başlangıcından sonuna kadar yaşadığı olayları anlatacak. İlk bölümünün yayınlanması yeni yıldan önce olmayacak diziler arasında görülüyor.

Benim Akıllı Arkadaşım Dizisi Ne Zaman Başlayacak

23-) Bir Annenin Suçluluğu Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Limon Film tarafından çekimleri yapılacak dizi Fox Tv’de yayınlanacak. Dizinin orjinal adı Hanggang Saan’dır. Dizinin Türkçe senaryosu yazıldıktan sonra Limon Film başrol oyuncularını belirleyecek. Bir Annenin Suçluluğu dizisinin konusu bir annenin oğlunu ameliyat ettirme parasını konu alıyor. Oğlunun hayatını kurtarmak için para karşılığı cinayet işliyor. Öldürdüğü adamın karısı ile yıllar sonra tesadüfen karşılaşır. Yıllar sonrasında cinayet aydınlatılınca beklenmedik bazı sonuçlar insanların hayatlarını değiştirecektir. Dram dolu bir dizi olacak.

Bir Annenin Suçluluğu Dizisi

23-) Ateşe Koşanlar Dizisi

Ateşe Koşanlar dizisi yayın tarihi belli değil. Limon Film tarafından çekilecek Ateşe Koşanlar dizisi gerçek hikayeden uyarlanmıştır. Ateşe Koşanlar dizisinin konusu nedir ? Dizide 5 itfaiyeci kadın baş rolde oynamakta ve hayatları dizinin konusudur. Geçtiğimiz sezonda açıklanan dizinin oyuncuları belli olmamasına rağmen 2019 – 2020 sezon dizileri arasında yer alıyor olması hepimizi heyecanlandırıyor.

Ateşe Koşanlar Dizisi

24-) Hizmetçiler 2019 – 2020 Dizisi

Fabirka Yapım’ın cast çalışmalarına başladığı Hizmetçiler dizisi ne zaman başlayacak ? Dizinin senaryosu yine yabancı diziden alınmıştır. Umutsuz Ev Kadınları dizisinin senaristi Marc Cherry’nin ikinci dizisi de ülkemizde Türkçe senaryosu ile çekilecek. Dizide beş güzel kadının zengin muhitte hizmetçi olarak çalışmasını anlatıyor. Gittikleri evlerde yaşadıkları maceralar Hizmetçiler dizisinin konusunu oluşturuyor. Dizinin orjinal adı Devious Maids. İşin içine cinayet vakası dahil olunca senaryo zor ve çıkmaz bir hal alacak.

Hizmetçiler Dizisi Ne Zaman Başlayacak

25-) Ramo ( Eylül 2019 )

Yılmaz Şahin tarafından yazılan Ramo dizisi Eylül ayında başlayacak. Show Tv’nin yeni sezon dizileri arasında en önemlisi diyebiliriz. Dizi için özel piar çalışması yapıldı. Görkem Sevindik’in baş rol oyuncusu olduğu dizide Ekin Koç’ta oynuyor. Ayrıca son gelen kulis bilgilerine göre BKM Yapım’ın Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’ndan Murat Yıldırım’ı transfer etme girişimleri olduğu bilgisine ulaştık. Şuan için senaryoyu inceleyen Murat Yıldırım teklife sıcak bakıyor.

Ramo Dizisi Ne Zaman Başlayacak

26-) La Dona Dizisi

Ünlü yapım firması Pastel Film tarafından çekilen La Dona dizisi Amerika – Meksika ortak yapımı bir dizidir. La dona Pronto konusu ihanet sonucu intikamın öyküsünü anlatıyor. Tecavüze uğramış bir kadın aldıramadığı çocuğunu doğurmak zorunda kalır. Yıllar sonunda kader ikisinin aynı erkeğe aşık olması tekrar karşı karşıya getirir. La Dona Pronto dizisinin baş rol oyuncusu olması için Deniz Çakır ile görüşmeler sürüyor. Henüz netlik kazanmadı.

La Dona Dizisi Türkçe Geliyor

27-) Güvercin Dizisi ( Eylül’ün üçüncü Haftası 2019 )

Güvercin dizisi Star Tv’de başlayacak. 2019 -2020 sezonunda yayına başlayacak dizi ilk bölümünü eylül ayının üçüncü haftası yayınlayacak. Güvercin dizisi çekim adresi Gaziantep oldu. Güvercin dizi oyuncuları arasında İbrahim Çelikkol ve Burçin Terzioğlu olması için Pastel Film büyük çaba sarf ederken oyunculardan henüz onay alamadı. Dizinin çekimlerine ise geç kalmak istemeyen Pastel Film bu hafta oyuncu kadrosunu açıklayacak. Sitemizde bunun ile ilgili özel bir konu yazılmıştır okumanızı tavsiye ediyoruz.

Güvercin Dizisi Ne Zaman Başlayacak

28-) Zümrüdü Anka

Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor gösterilen manzara restaurant ve mekanlar merak edilen diziler arasında. Türkiye’nin eşsiz güzelliği Kapadokya’da çekimlerine başlanacak Zümrüdü Anka dizisinin yapımcısı Pastel Film oldu. Henüz Zümrüdü Anka oyuncuları açıklanmasa da dizinin 2019 yılı bitmeden önce yayına başlayacağı kulis bilgileri arasında.

Zümrüdü Anka Ne Zaman Başlayacak

29-) Kuzey Yıldızı ( Eylül Sonu 2019 )

Süreç Film’in yeni projesi Kuzey Yıldızı 2019 eylül sonunda başlayacak. Kuzey Yıldızı konusu Kuzey ile Yıldız’ın aşk hikayesini anlatacak. Baş rol oyuncuları arasında İsmail Demirci ve Aslıhan Güner rol alacak. Dizi şimdiden sosyal medyada yankı yaratmış ve beklentiyi arttırmıştır. Ağustos ayı sonunda ilk bölüm fragmanının yayınlanmasını bekliyoruz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Ne Zaman Başlayacak Tarihi

30-) Sevgili Geçmiş Yeni Dizi Ne Zaman Başlayacak

Sevgili Geçmiş Star Tv’de başlayacak. Başlama tarihi olarak 2019 Ekim ya da Eylül sonu düşünülüyor. Sevgili Geçmiş dizisinin çekimleri İzmir’de gerçekleştirilecek. Sevgili Geçmiş dizisinin başında ise Emre Kınay bulunuyor. Sevgili Geçmiş konusu aslında üç kız kardeş olan ancak birbirlerini bulamayan kızları anlatıyor. Esrarengiz bir mektup sonrası birbirlerini arayan üç kızın hikayesi dizinin konusu olacak.

Sevgili Geçmiş Yeni Dizi Ne Zaman Başlayacak

31-) Bu Aşkın İsmi Ne Olsun ?

Es Filmin yapımcısı olduğu Bu Aşkın İsmi Ne Olsun dizisinin senaryosu Hercai Dizisi’nin senaristi Eda Tezcan tarafından yazılıyor. Bu Aşkın İsmi Ne Olsun senaryosu Hint dizisinden alındı. Yayınlanacak kanalın Kanal 7 olması büyük ihtimaller arasında bulunuyor. Bu Aşkın İsmi Ne Olsun oyuncuları arasında baş rolü Serkan Çayoğlu olacak. Dizi melodram türünde olacak. Ana teması aşk üzerine olacak. Yayına başlayacak tarihi henüz belli değil.

Bu Aşkın İsmi Ne Olsun Başlangıç Tarihi

32-) Şampiyon Dizisi ( Eylül 2019 )

BSK Yapım’ın eylül sonuna yetiştirmeye çalıştığı dizi TRT1’de yayınlanacak. Şampiyon dizisinin konusu yıllar önce talihsiz olaylar sonucu Kafkas lakaplı Fırat boksör sporu bırakmak zorunda kalmıştır. Yıllar sonra ise oğlu için tekrardan ringe çıkmaya karar verir. Şampiyon dizisinin oyuncuları Tolgahan Sayışman, Erkan Avcı ve Çağrı Yıldız Atiksoy’dan oluşuyor. TRT1’in yeni sezonda iddialı dizileri arasında yer alacak.

Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlayacak

33-) Çocuk Dizisi

1441 Production’un yapımcısı olduğu Çocuk dizisinin baş rol oyuncusu belli oldu. Merve Çağıran’ın oynayacağı dizinin senaryosu hakkında detayları gizli tutuluyor. Çocuk dizisinin tahminimizce 2020 yılından önce yayına başlamayacağını düşünüyoruz. Ancak eylül itibari ile senaryosu ve oyuncu kadrosu hakkında özel bir yazı yazacağız. Sitemiz dizihaberi.tv’yi takip etmeye devam edin.

Çocuk Dizisi Ne Zaman Başlayacak

34-) Bir Doğu Masalı ( Eylül 2019 )

Bir Doğu Masalı dizisinin konusu kötü bir evlilik sonucu sevdiği adamdan uzak yaşayan kadının hikayesini anlatmakta.Bir Doğu Masalı oyuncuları kimdir derseniz baş rol oyuncuları belli oldu. Nehir Erdoğan’ın oynayacağı dizi Anadolu’da çekilecek. Üs Yapım filmde oynaması için Halil Ergün ve Kaan Çakır ile de imzaları attı. Çekimleri başlamak üzere olan dizi Bir Doğu Masalı Eylül 2019 itibari ile televizyonda ilk bölümünü yayınlayacak.

Bir Doğu Masalı Ne Zaman Başlayacak Tarihi

35-) Netflix’te Başlayacak Yeni Sezon 2019 2020 Dizileri Ne Zaman Başlayacak ?

Hakan Muhafız, The Gift, Osmanlı Rising ve Aşk 101 projeleri dışında 10 yeni dizi çekimlerine başladığını duyurdu. Henüz içerikleri hakkında bilgi vermeyen Netflix dizileri ne zaman başlayacak dizilerin oyuncuları kim olacak yeni sezon hakkında detayları nedir kulislerden bilgilere ulaştıkça sitemizde yayınlayacağız.

Netflix’te Başlayacak Yeni Sezon 2019 2020 Dizileri Ne Zaman Başlayacak

2019 2020 dizileri ve oyuncuları kimdir diziler ne zaman başlayacak tarihleri ve kısa bilgilerini paylaştığımız konumuza eklenmesini istediğiniz bilgileri lütfen bize yorumlar kısmından yazınız. Peki ya siz hangi diziyi takip edeceksiniz ? Sizi en çok heyecanlandıran proje hangisi oldu ?

2019 – 2020 sezonunda başlayacak yeni diziler
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2019 2020 Dizileri ve Oyuncuları ( Tam Liste ) Diziler Ne Zaman Başlayacak ? (2 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2019