2019-2020 Seksenler Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor? Tekrarı Ne Zaman

TRT1’in sevilen dizisi 6. bölümde final yaparak ekranlara veda etmişti. Birol Güven’in yazdığı dizi 2019-2020 sezonu için tekrar çekilmeye başlandı. 7. Sezonunu yayınlayacak olan Seksenler yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor? Kaçırılan yeni bölümlerin tekrarı ne zaman? Seksenler Youtube adresi nedir? Hepsi yazımızda!

2019-2020 Seksenler Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ? Tekrarı Ne Zaman

Seksenler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Seksenler dizisi aynı oyuncu kadrosu ile twitter hesabından tekrar geldiğini açıkladı. Yeni yayın günü de belli oldu. Yine TRT 1 ekranlarında olacak dizinin kasabı, butiği hatta Plak Ergün’ü bile aynı. Mahallede yeni esnaf arkadaşlar da olacak. Peki yenilikleri ile ara verdikten sonra tekrar yayınlanma kararı alan Seksenler dizisi hangi kanalda yayınlanıyor ? Yeni sezonunda kaldığı yerden kaldığı kanalı olan TRT1’den devam kararı aldı.

Seksenler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Seksenler Dizisi Hangi Gün ve Saatte Yayınlanıyor?

Seksenler dizinin 2019-2020 ilk bölümü 11 Ekim Cuma 20.00’de yayında olacak. İkinci bölüm 14 Ekim Pazartesi 20.00’de ve üçüncü bölümden itibaren ise hafta içi her gün 18.00’de TRT1‘de dizi sevenleriyle buluşacak.

Seksenler Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor

Seksenler Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Seksenler dizisinin tekrarları hafta içi hergün saat 17:00’da yayınlanıyor. Sevilen dizi Seksenler tekrarı için gün ve saat beklemenize gerek yok. TRT 1’in resmi youtube kanalı üzerinden dizi bittikten sonra tekrarı da yayınlanıyor. Reklamsız olarak diziyi size uygun saatte ister televizyonunuzdan isterseniz telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Size önerimiz reytingleri açısından perşembe günleri TRT1 üzerinden diziyi takip etmeniz. Seksenler dizisi oyuncuları kimdir merak ediyorsanız alakalı konumuzu okuyarak detaylı ve resimleri ile listeyi kontrol edebilirsiniz.

Seksenler Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor

SEKSENLER DİZİSİ YOTUBE KANALI

Seksenler dizisinin tekrar bölümlerini TRT1’in Youtube kanalından izleyebilirsiniz. TRT1 özel hayranları olan tüm Türkiye tarafından çok ssevilen bu dizi için özel bir oynatma listesi hazırlamış. Seksenler dizisinin yotube videolarına youtube.com/playlist?list=PLSbwxLODHTfOCAlkIM7UGDgAN_e2dbIl7 bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Seksenler dizisini iyi seyirler…

Seksenler Dizisi Nerede Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2019-2020 Seksenler Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor? Tekrarı Ne Zaman (1 Yorum)

  1. Seksenlerin başlamasına çok çok sevindik böyle bir dizi bitti diye çok üzüldük güzel bir dizi oyuncu kadrosuda çok güzel tekrarlarını hep izliyoruz halada izliyoruz yolunuz hep açık olsun

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2019