2019-2020 Seksenler Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ? Tekrarı Ne Zaman

TRT1’in sevilen dizisi 6. bölümde final yaparak ekranlara veda etmişti. Birol Güven’in yazdığı dizi 2019-2020 sezonu için tekrar çekilmeye başlandı. 7. Sezonunu yayınlayacak olan Seksenler yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor? Kaçırılan yeni bölümlerin tekrarı ne zaman ?

2019-2020 Seksenler Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ? Tekrarı Ne Zaman

Seksenler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Seksenler dizisi aynı oyuncu kadrosu ile twitter hesabından tekrar geldiğini açıkladı. Yeni yayın günü de belli oldu. Yine TRT 1 ekranlarında olacak dizinin kasabı, butiği hatta Plak Ergün’ü bile aynı. Mahallede yeni esnaf arkadaşlar da olacak. Peki yenilikleri ile ara verdikten sonra tekrar yayınlanma kararı alan Seksenler dizisi hangi kanalda yayınlanıyor ? Yeni sezonunda kaldığı yerden kaldığı kanalı olan TRT1’den devam kararı aldı.

Seksenler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Seksenler Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

24 Eylül günü başlayacak Seksenler dizisinin yeni yayın günü de belli oldu. 2019-2020 TRT 1 dizileri arasındaki yerini şimdiden rezerve eden dizi perşembe gününü seçti. Yeni sezonda her perşembe günü yayında olacak diziyi 20:00 itibari ile TRT1 kanalında izleyebilirsiniz. Yeni bölümlerinin yayın günü perşembe için kimseye söz vermeyin. Hep birlikte geçmişe seksenli yıllara geri döneceğiz.

Seksenler Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Seksenler Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Seksenler tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor kaçırdığınız bölümleri ne zaman nereden izleyebilirsiniz? Sevilen dizi Seksenler tekrarı için gün ve saat beklemenize gerek yok. TRT 1’in resmi youtube kanalı üzerinden dizi bittikten sonra yayınlanıyor. Reklamsız olarak diziyi size uygun saatte ister televizyonunuzdan isterseniz telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Size önerimiz reytingleri açısından perşembe günleri TRT1 üzerinden diziyi takip etmeniz. Seksenler dizisi oyuncuları kimdir merak ediyorsanız alakalı konumuzu okuyarak detaylı ve resimleri ile listeyi kontrol edebilirsiniz.

Seksenler Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2019-2020 Seksenler Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanıyor ? Tekrarı Ne Zaman (1 Yorum)

  1. Seksenlerin başlamasına çok çok sevindik böyle bir dizi bitti diye çok üzüldük güzel bir dizi oyuncu kadrosuda çok güzel tekrarlarını hep izliyoruz halada izliyoruz yolunuz hep açık olsun

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2019