2019-2020 Yeni Sezon Tv’de Hangi Gün Hangi Diziler Yayınlanacak?

2019-2020 Yeni Sezonda Tv’de Hangi Gün Hangi Diziler Yayınlanacak? Televizyon ekranında birçok dizi yayınlamak için gün bekliyor. Bizde bu konumuzda yeni sezonda ekrana gelecek dizileri gün gün sıralamaya çalışacağız. 2019-2020 Yeni Sezon Tv’de Hangi Günlerde Hangi Diziler Yayınlanacak? belli olan ve günleri kesinleşen dizileri  sizler için aşağıya listeledik.

Her geçen gün reyting almanın zorlaştığı günümüzde televizyondaki diziler de kalitelerini gittikçe arttırmaya başladı. her geçen gün zorlaşan televizyon ekranındaki reyting mücadelesi birbirinden kaliteli dizileri ortaya çıkarırken yeni sezonda hangi kanalda hangi diziler yayınlanacak 2018-2019 ve 2020 yıllarında hangi diziler var Hangi dizi hangi kanalda hangi gün yayınlanacak gibi soruları merak edenler için detaylı bir liste hazırlayarak kanalların dizi programına ve hangi günlerde yayınlanacağını sizler için derleyip buraya aktaracağız.

Aşağıdaki listeye göre 2019 ve 2020 yıllarında devam edecek olan dizilerin hangi kanallarda ve hangi günlerde yayınlanacağını dair geniş bir liste hazırladık. merak edenler için yeni sezonda hangi diziler var yeni sezonda televizyonda yayınlanacak yeni diziler hangileri ya da cumartesi pazar pazartesi salı çarşamba perşembe cuma günleri 2019-2020 yıllarında yayınlanacak dizilerin güncel listesi gibi meraklı sorulara aşağıdaki listede yer vermeye çalışacağız. Yeni dizileri sürekli bu listeyi eklemeye çalışacağız. Lütfen Sizlerde yeni diziler oldukça ya da bilgileri haberleri çıktıkça aşağı yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz hangi dizi hangi gün yayınlanacak diye..

2019-2020 Yeni Sezon Tv'de Hangi Gün Hangi Diziler Yayınlanacak

2019-2020 Yeni Sezon Tv’de Hangi Gün Hangi Diziler Yayınlanacak?

İşte 2019-2020 yıllarında yayınlanacak olan tüm dizilerin kanal Kanal gün gün sıralaması…
Büyük merakla beklenen yeni sezonda hangi diziyi hangi gün izleyeceğiz?
Yedi kanalın kıyasıya yarışacağı günlerin dizi listesini ise Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu duyurdu. İşte o liste:

PAZARTESİ
Kanal D: ‘Koca Koca Yalanlar’ (Final oldu)
Atv: ‘Can Kırıkları’ (Final oldu)
Star TV: ‘Söz’
FOX: Yasak Elma’
Show TV: ‘Çukur’
TRT 1: ‘Ege’nin Hamsisi’ (Final oldu) yerine Vuslat

SALI
Atv: ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’
Star TV: ‘Ufak Tefek Cinayetler’ (Final oldu)
FOX: ‘Kadın’
Kanal D: Muhteşem İkili – Perşembe yayınlanıyor

ÇARŞAMBA
Kanal D: ‘Çocuklar Duymasın’
Atv: ‘Sen Anlat Karadeniz’
Star TV: ‘Nefes Nefese’ (Final oldu)
TRT 1: ‘Diriliş Ertuğrul’
TV8: ‘Kızım’ – Cuma gününe alındı

PERŞEMBE
Kanal D: ‘Bir Umut Yeter (Final oldu)
Atv: ‘Bir Zamanlar Çukurova’
Star TV: ‘Avlu’
FOX: ‘Bizim Hikaye’
Show TV: ‘Meleklerin Aşkı’ (Final oldu)
TRT 1: Kut-ül Amare’
TV8: ‘Jet Sosyete’ – Çarşamba gününe alındı

CUMA
Kanal D: Arka Sokaklar
Atv: Aşk ve Mavi ve Şahin Tepesi (Final oldu)
Star TV: İstanbullu Gelin
FOX: This Is Us – Başlamadı henüz
Show TV: Gülperi
TRT 1: ‘Payitaht Abdulhamid’

CUMARTESİ
Star TV: Erkenci Kuş
Show TV: Yeni Gelin (Final oldu)
TRT 1: Kalk Gidelim
FOX: Bir Deli Rüzgar (Final oldu)
Kanal D: İkizler Memocan

PAZAR
Kanal D: Bir Litre Gözyaşı
Atv: Ağlama Anne (Final oldu)
FOX: Savaşçı
Show TV: Keşke Hiç Büyümeseydik (Final oldu)
TRT 1: Elimi Bırakma

2019-2020 Yeni Sezon Tv'de Hangi Gün Hangi Dizi var

Bazı diziler gün değiştirdiği için listemizde farklı günlerde yer alıyor olabilir. an 6 Eylül 2018 tarihi itibariyle yayınlayacakları dizilerin belli oldukları günler yukarıda sıralanmıştır. bu tarihten sonraki değişiklikler zaman zaman güncellenerek sizlere sunulacaktır. Listede bazı farklılıklar da dikkatlerden kaçmıyor. FOX TV’nin 15 Eylül Cumartesi akşamı başlayacağını duyurduğu ‘Bir Deli Rüzgar’ için Eyüboğlu, ‘Çarşamba’ yayınlanacak demiş. Aynı şekilde 21 Eylül Cuma akşamı başlaması planlanan ‘Gülperi’ dizisi için de ‘Salı’ yayınlanacak demiş.. Gelelim yorumlara:

Pazartesi: İlk patlayan KKY olur. Ege’nin Hamsisi de düşer ama TRT standartlarında idare eder sonuçlar alır. Söz ve Çukur yarışa devam eder. Can Kırıkları iyi çıkarsa Yasak Elma’yı etkileyebilir.
Salı: Geçen sezondaki yarış aynen devam eder. Aslında geçen sezon kısa da olsa Mehmed ve Kızlarım İçin de iyi sonuçlar almıştı yani 4. diziyi de kaldırır. Ama bu dizi Muhteşem İkili mi emin değilim.
Çarşamba: Diriliş’in geç başlayacak olması Kızım ve Nefes Nefese’ye avantaj sağlar. Ama NN bu kadar yavaş gitmeye devam ederse sonu iyi görünmüyor. Kızım iyi çıkarsa SAK’tan izleyici çalabilir. ÇD de en geç Ekim-Kasım gibi biter.

Perşembe: Meleklerin Aşkı birkaç haftaya final. Mehmetçik’in zaten ne amaçla devam ettiği belli. Avlu yine zirvede olur. Çukurova Bizim Hikaye’den izleyici çalabilir. BUY için konuşmak erken ama kadrosu pek güçlü değil. Jet Sosyete için fikrimi daha önce söylemiştim.
Cuma: Gülperi hem Total, hem AB’de iyi sonuçlar alabilecek bir diziye benziyor. İstanbullu Gelin ile Aşk ve Mavi’yi etkileyebilir duruma göre. This Is Us uyarlamasının işi zor olacak.
Cumartesi: Şimdilik en iddiasız gün. İkizler tutmaz, Bir Deli Rüzgar belki FOX’u idare edebilir. Erkenci Kuş da kışın gelmesiyle final hattına girer. Yeni Gelin’de AB’de iyice düşer. Yeni bir dizinin gelip zirveyi alması çok ideal bir gün.
Pazar: Bir Litre Gözyaşı ve Ağlama Anne tutar. Elimi Bırakma illa ki düşecektir ama kolay bitmez. KHB komedi olduğu için şanslı olabilir. Savaşçı yine günü idare eder.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Eylül 2018